telefonumun rehberini silsem mi

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar, telefonumu yıllardır kullanıyorum ve rehberı genıs 300 kişi kadar var
eski işlerımden, eski arkadaslarım eski eski eski, okulum vs ....

aslında şu an hiç biriyle görüşmüyorum son geçen yıl görüştüğüm bi 15 kişi vardır,
eski işlerden de bir 5 tane numara tutsam rehberde kafi.

ailem yakın arkadaslarım desek 15-20

sizce bunları bıraksam mı yeterli olur yoksa herkesin durmasında sakınca yok mu rehber gibi?
zaten yedeklememi yaptım silsem de sorun olmayacak.
ama karar veremıyorum, sızce ne yapayım kafam çok karıştı.

fisfisfis

Son düzenleyen: Moderatör:
sil gitsin telefonda rahat etsin sende rahat et kolonyacım:nazar:

peki yanlış m ı olur yani zaten kullanmıyorum oradaki numaraları ama kalmaları mı ıyıdır
yoksa temız olsun kafam mı rahat olsun

yedekleme yapmışsın zaten sil gitsin ama dersenki sildiin kayıtlardan birisi arar ismi çıkmazsa no tanımam dursun bi zararı yok nasılsa hafıza dolarsa da temizlersin hiç görüşme ihtimalin olmayanlardan başlayarak

aslında hıc görusme ıhtımalım olmayanlarla zaten hıc görusmuyorum yani :)
mısal bılmemne sırketıne gırmısım onun bunun şusu ve yolda gorsem bakıp yuzune selam bıle vermem cunku tanıyorum ama nereden falan derım,
ya da ne bıleyım yolda görurum aa naber yaa derım bı bakarım kı numarası degısmemıs aynı numara bende kayıtlı dur caldırayım deyınce rehberımde görunuyor,
ama durmasının da bı manası yok ne onlar benı arar ne ben onları.
silmek mantıklı gıbı mı yınede.
zatenıhtımalı yok nası arar mı dıyorsunuz..
:nazar:

sil gitsin cnm yaaa sana ulşmak isteyen oluşr bi şeklde,zaten çok önmli olsaydı silmeyi düşünmezdn

yok hat değil telefonun hafızası,

aslında telefonda baska sım kart takılı zaten yani hafızası rehber gıbı duruyor elımde

yani zaten o telefonu arayamazlar simi baska

pekiiii o sasydıklarımı mı sıleyım

yoksa baya bı hepsını mı sıleyım

aslında zengın de gösterıyor bır de aklıma bırı gelınce ya şunun adı neydı deyınce adını oradan bakıp secıp bulabılıyorum,

ama nette de yedekledım gercı puufff :ecrin_bebek: karışık wallahi :bbo:

ya şu baslıkta kaç kişi yazmıs hepınız de sil dedınız, ben ne yapsam kı
silmeye de daha alıştıramadım kendımı silsem mi silmesem mi

sileyım mı 300 tane kişi varsay,
hıc lazım olmıcak mısal bırı eskı erkek arkadasım dıgerı eskıden sırkettekı bırı
ylda görsem aa telını alayım dıye şebeklık yapabılırım ama aramam yıne, o tür ne dedın sileyım mı
durunca renk mı oluyor olması ıyı mı temız olması mı daha ıyı
ama o zaman mısal 30 kısı olucak işte, bır fazla kısı ekleyınce kabak gıbı göruncek.

annem, babam, ( bahadır ) mesela
bahadır kabak gıbı bellı olcak :) ssence? tekrar söyle sil de :))

telefonun hafıza kartına kopyalayıp,telefon rehberinden sile bilirsin.

gözünü kapa ve hepsini sil e tıklahihoyyytya zengin gösteriyo ne demek?benim telde 5 kişi var benim tel fakir gösteriyo:a015:
anneni babanı bi kaç yakınını bırak yeter..seni çoğu yolda görse belki selam vermez..onlar hiç düşünmeden silmişti inan bana:nazar:

ya şu baslıkta kaç kişi yazmıs hepınız de sil dedınız, ben ne yapsam kı
silmeye de daha alıştıramadım kendımı silsem mi silmesem mi

canım sen burda sormuşsun çoğunluk sil demiş sen halen silsem mi silmesem mi silmeye alışkın değilim diyorsan neden fikir soruyorsun ki :dilcikar:

bende telefonumda aramayacağım kişileri tutumam silerim bana ulaşmak isteyen ulaşır.hem ne gereği varki okadar doldurmanın üstelik alakam kesilmişse insanlarla .bende sil diyecem ama sen nasıl silecem diyecen -tatlicadiarzu-
sil gitsin bir ilki yapmış olacaksın hemde silmeye alışacaksın kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
hihoyyyt sil sil sil sil sil sil sil sil sil sil hihoyyyt

kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5
bunu yapabilirsin hadicokacimcoookcokacimcoook..bak kuş gibi olucaksın rahatlık gelicek ohh dyicen:smiley-cool:

:eek: gerçek miii hihoyyyt hihihihi yapsam mı kiiiğğ :asigim: :asigim:

X