telefonumun rehberini silsem mi

sabah bi baktım ne yaptın diye merak kaydirigubbakcemile3 ettim ama yazmamıştın du çıkmadan bidaha bakayım ne yapmış diye evet beklediğim cevabı yazmışsın sana güveniyorduk sileceğinden emindik .tebrikler a.s. işte bu :lepi:
balangıç güzel yarısı gitmişse devamıda gelir :roflol: aman ne bekletecen sil sende telefonunda rahat edin demi ya
:1hug: :1hug: :1hug:

hehehuh
sildik sildik, ben de telefonum da rahatız şimdi hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

hatta bir jest yapıp samimi olmam gereken ama düşman olan 3 kızı da sildim
delikafadulden delikafadulden delikafadulden
ararlarsa bilemeyeceğimdir lülülülülülü

:roflol::roflol: gece gece süperiz yaaa

:lepi: tabrik ederim canm hihoyyyt

bugün nete bakamadım ama hoh kocaman bir hoh

mutluyum telefonum hafızası azaldı kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2

daha nice nice yeni silinmelere :içelim:

kız kolonya en sonunda ben gelip silicem adresini alıp he:kızgın:sen yapamıyosun ben yapıcam valla:jeyyar:....kabul etmiyorum ben bunu:dilcikar:davamı sonuna kadar sürdürücem....hepsini silll:lepi:
yap bunu..yap yap yapcokacimcoookcokacimcoook:enbuyukkk:

kız yaaa öle dıyon da bak listeyı sayayım
laelaelaelaelae
polis
orman
ailedekıler
eskı ısyerındekıler 15
ıvırdı zıvırdı 10
dıger ısyerı 5
ıs görusmelerındekıler 10
vs vs derken
90 ı vurmusuz gene
90 küsür sildim 90 küsür kaldı :) kaydirigubbakcemile3
sankı silinmeyecek kişiler gıbın..

:1shok:

anaaa
kızlar bombaladım başlığı gelen yok mu

bugun evde degıldım ondan bakamadım topiciğime cebıme de bakamadım ama sildim içiniz rahat oldu değil mi şöyle bir oohhhh cektiniz eminim
kaydirigubbakcemile3

:1shok: :1shok: deme yaw
:roflol: inanma sil sil seni etkilemesine izin verme :roflol:
kız yaaa öle dıyon da bak listeyı sayayım
laelaelaelaelae
polis
orman
ailedekıler
eskı ısyerındekıler 15
ıvırdı zıvırdı 10
dıger ısyerı 5
ıs görusmelerındekıler 10
vs vs derken
90 ı vurmusuz gene
90 küsür sildim 90 küsür kaldı :) kaydirigubbakcemile3
sankı silinmeyecek kişiler gıbın..

:1shok:
halen dolu ya.az daha gitmesi lazım :jeyyar:
hehehuh
sildik sildik, ben de telefonum da rahatız şimdi hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

hatta bir jest yapıp samimi olmam gereken ama düşman olan 3 kızı da sildim
delikafadulden delikafadulden delikafadulden
ararlarsa bilemeyeceğimdir lülülülülülü

amanın sen dost düşman kim varsa doldurmuşsun gız.hadi iş arkadaşlarını aladıkta düşmanların ne işi var rehberinde laelaelaelaelae şu telefonu benim adrese yollasana .bak sana tertemiz gıcır gıcır bir rehberle geri yoluycam kaydirigubbakcemile3

:roflol: inanma sil sil seni etkilemesine izin verme :roflol:

halen dolu ya.az daha gitmesi lazım :jeyyar:

amanın sen dost düşman kim varsa doldurmuşsun gız.hadi iş arkadaşlarını aladıkta düşmanların ne işi var rehberinde laelaelaelaelae şu telefonu benim adrese yollasana .bak sana tertemiz gıcır gıcır bir rehberle geri yoluycam kaydirigubbakcemile3

ehuehuehu bilirim biliriiimm, sen tamamen sile basarsın hemi kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2 yık anam yııkkk, :eek:

Zaten yarısı gıttı, sonra daha temızlerım ben ınanın bana :))

hihoyyyt

ya canım takacak bişey bulamadınmı kafana :)))))) sil gitsin şimdiye kadar lazım olmamış bundan sonra dursa nolcak kafanı yorma bu kadar

ya canım takacak bişey bulamadınmı kafana :)))))) sil gitsin şimdiye kadar lazım olmamış bundan sonra dursa nolcak kafanı yorma bu kadar

:CüvCüv: bılıyr musunuz guzel oldu
sildim bır kısmından rahatladım,
aklım hala o silinen kısımda aslında

gerı kalanında da var bıraz aklım orada da sılınıcekler var süprizzzzz

bana ınanıyorsunuz degıl mı hihoyyyt kaydirigubbakcemile2

inanıyoruz canım sana .bunu ilk silmeleri yaparak gösterdin bize kaydirigubbakcemile3

Bana ınanınnn, ben sızlerle varım kaydirigubbakcemile3
kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt

silinenlerden dolayı az bır vıcdan azabı var korku duygusu var, ya lazım olursa? dıye
:)))

gecen sokakta bır erkek arkadası gördum yıllardır gormedıgım bırı ve numarasını vermek ıstedı
bende zaten var dedım bak bu mu dedım, bu cocugu sevmıyordum ve numaran var zaten aramıyorum aayagı cekmek ıcın, ve numarasını olması süper oldu daha bır kac gun onceydı hemdde :)
ama sımdı ne oldu oldu sıldım hepsünü mirmirmirmir ıyı mı kızlar :) alkisalkisalkis

kızlaaar kızlar, benıı yılllaaaardır aramayan bırı benı aradı desem ınanır mısınız???
telefonumu kapatmıştım ve acınca bır baktım msj geldı bırı aramıs ınanılmaz ısmıne tekrar tekrar baktım telefonrehbrıne kayıtlıymıs sım kartın operato r dekı hafızasındaymıs ve bır baktım sasırdım kımbılır kac yıl once bır vesıleyle tanısmıstım neden aramıs kı ve aylardır telefon umu da yabancı bırı caldırmaz
cok sasırdım cıddende. ama zaten sım hafızasındaymıs o yuzden gorundu o da bır ılgınc.

X