Telefon kullanmayı sevmeyen erkek!!

Eğer gerçekten yorgun olduğunu düşünüyorsanız boşverin. Ama yok keyfi yazmıyor diyorsanız sorun tabi. Mesaj olayına çok takılmamak lazım :) benimde sevgilim pek mesaj olayını sevmiyor hatta alışmamış yavaşta yazıyor :KK70: ilk bende sorun yaptım ama baktım ki adam yanıma gelince hiç sorun yok amaaan boşver dedim kendime.
Siz ne zamandan ne zamana görüşebileceksiniz?
Yan yana gelince bende sorun yaşıcağımızı düşünmüyorum yılların özleminden dolayı belki de birbirimize anlatcak o kadar çok şeyimizi var ki çünkü:) 10 gün sonra gelicek 2 haftalığına sonra da aralıkta kesin dönüş yapicak turkiye ye inşallah 4 aycık gibi bir sure var yani onumde sabretmemi gerektirecek

Daha perşembe günü açtığın konuda ilgisini kaybettiğini eskiden görüştüğünüzü şimdi mesaj bile atmadığını söylemiştin.
İstemiyor artık seni.
Kıta farkı da var,illa o kıtada başka kızlar da var.
Ee istemiyorsa konuşmayı keselim dediğimde neden olayı dramatize ediyor o zaman tamam demek varken. Hazır karşı tarafta böyle bi teklifle gelmişken istemeyen insan krizi fırsata çevirmez mi? Bunu gerçekten merak ettiğim için soruyorum

Benimde vardı öyle bi tane. Telefon kullanmayı pek sevmeyen erkek arkadaşım. Aldatıyormuş meğer o yüzden sevmiyormuş :işsiz:
Seninkide aldatıyor demiyorum ama altından bir pislik çıkma ihtimali yüksek canım.
Bu tarz konular hakkında da konuştuk aslında düşüncelerinden belki hissederdim bilemiyorum ki erkek ne de olsa sağ gösterip sol yapabiliyorlar :sopa:

Ee istemiyorsa konuşmayı keselim dediğimde neden olayı dramatize ediyor o zaman tamam demek varken. Hazır karşı tarafta böyle bi teklifle gelmişken istemeyen insan krizi fırsata çevirmez mi? Bunu gerçekten merak ettiğim için soruyorum
Huyları böyle.
Cidden söylüyorum.
Sizden ''ayrıldım'' demenizi bekliyor,konuşmayı keselimi değil.
Siz ayrılacaksınız ki içi rahatlayacak.
Ayrılığın sorumlusu siz olacaksınız,bu kadar acizler.

Sen sanma canım
Baya toysun sanırım
İlerde birgün hatırlarsın bu dediklerimi
Toylukla alakası yok acaba evli midir gibi düşüncelere de girersem normal olmayan paranoyaklıklar sergilemeye başlamış olurum. Yanı bu tarz uç kuruntulara girmem normal olmaz gibi

Bu tarz konular hakkında da konuştuk aslında düşüncelerinden belki hissederdim bilemiyorum ki erkek ne de olsa sağ gösterip sol yapabiliyorlar :sopa:
Yakalayana kadar hissedemeyebilirsin. Mesela biz yanyana otururken telefonuna bi mesaj gelmişti 'neden cevap vermiyorsun sen?' diye. Telefon masanın üstündeydi böyle zınk diye yanmıştı mesaj.
Bi an dedimki bu mesajdaki cümleyi ben ne kadarda çok kurdum bu adama:eek:
Olayın gerisi sonra çözülmüştü. Meğer neler görmemişim, anlamamışım.

Yakalayana kadar hissedemeyebilirsin. Mesela biz yanyana otururken telefonuna bi mesaj gelmişti 'neden cevap vermiyorsun sen?' diye. Telefon masanın üstündeydi böyle zınk diye yanmıştı mesaj.
Bi an dedimki bu mesajdaki cümleyi ben ne kadarda çok kurdum bu adama:eek:
Olayın gerisi sonra çözülmüştü. Meğer neler görmemişim, anlamamışım.
Gerçekten mi :skandal: üzüldüm bi an empati kurdum da orda senin yerinde olsam gırtlaklardım heralde

Umarım sende böyle bi durum yoktur. Paranoyaklık yapma elbette ama dikkatli ol :kahve:

Hem o kadar uzakta hem de telefonla konuşmayı pek sevmiyor .. bana çok inandırıcı gelmedi açıkçası, sizi yedekte tutuyor olabilir gibi geldi bana ..

telefonu sevmiyor diye bi şey olamaz benim şerefsiz eski sevgilim de böyleydi ve hiçbir zaman değişmedi değişmek istemedi biz onların hayatlarında herhangi biri değiliz kii sevmiyosa bile senin için sevicek bu kadar basit. ayrıca seven adam sesini duymak ister naptığını öğrenmek ister ilgilenmek ister bu tek taraflı bi şey değil ki yani senin için değil kendisi için de konuşmak istemesi lazım. bak biz kızlar iki elimiz kanda olsa yine onlara hemen cevap veririz müsait olmasak bile iki işi aynı anda halleder yine onlara yetişiriz ama bu erkekler hep böyle hep bahane valla yemiyoruz artık yaa

Atiyo bence bu devirde tel kullanmayi sevmiyorum bilmiyorum demesin hic bi yeni yetme

telefonu sevmiyor diye bi şey olamaz benim şerefsiz eski sevgilim de böyleydi ve hiçbir zaman değişmedi değişmek istemedi biz onların hayatlarında herhangi biri değiliz kii sevmiyosa bile senin için sevicek bu kadar basit. ayrıca seven adam sesini duymak ister naptığını öğrenmek ister ilgilenmek ister bu tek taraflı bi şey değil ki yani senin için değil kendisi için de konuşmak istemesi lazım. bak biz kızlar iki elimiz kanda olsa yine onlara hemen cevap veririz müsait olmasak bile iki işi aynı anda halleder yine onlara yetişiriz ama bu erkekler hep böyle hep bahane valla yemiyoruz artık yaa
Belli ki seni baya kızdırmış. Erkekler öyle malesef bu zamana kadar hayatıma giren erkekler gerçekten telefonla uğraşmayı pek sevmeyen insanlardı hani sevgilerinden ölse bile zırt pırt o teli ele almak ergence geliyor çoğu erkeğe. Kızlar malesef öyle değil işi gücü bırakır yine ilgilenir sevdiği ile :KK14: salaklık biz kızlarda bi daha aynı şeyi yapmıcam dedikten sonra bile yine bile bile lades yapabiliyoruz

X