Telefon kullanmayı sevmeyen erkek!!

Seso35

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2016
2.485
2.431
33
Yine ben.. Bıktınız belki benden ama burası da olmasa bu kafa karışıklığımı daha çok kendi içimde büyütüp içinden çıkılmaz hallere sokucam bunu biliyorum. Burda bi nebze de olsa içimi döküp kendimi rahatlatmaya çalışıyorum. Şimdiden okuyan arkadaşlarıma da teşekkür ederim. Sorun şu diğer actigim konularda da belirtmiştim. Hayatımda biri var yaklaşık bir buçuk aydır. Herşey iyi hoş ama telefon kullanma özürlü :kızgın: Yakın olsak bunu dert etmem ben de pek sevmem sürekli elimde telefon bulundurmayı ama adam dünyanın bir ucunda aradaki 10 saatlik zaman farkı da cabası. İletisimimiz whatsapp görüntülü arama, normal arama ve mesaj üzerine haliyle de.. Sanırım çok büyük konuştum asla uzaktan biriyle yapamam diye ama ben uzağında uzagini buldum bi şekilde. Beyefendi telefon kullanmayı sevmiyor. Bir-kac seferdir tatlı dille uyarıyorum bak birbirimizi arayıp sormazsak duygusal mesafeye geçiş yaparız falan diye tamam özür dilerim dikkatli olucam diyor ama yine aynı ben yazmadan ne bi mesaj ne bi arama.. Ben de en sonunda dün patladım. "Konuşmayı kesmek istiyorum x. Bu sekilde saglikli bi iletisim kuramıyoruz. Ben yıpranmak istemiyorum." dedim. Neyse aradı bu kadar basit mi konuşmayı kesmek evet kendimin farkındayım telefon olayını sevmiyorum bu aileme karşı da öyle arkadaşlarıma karşı da öyle tabi bunun doğru olduğunu da söylemiyorum yoğunluktan yazamıyorum gerçekten burda (amerika) zor zamanlar geçiriyorum evet benim mesaj atamam yanlış ama senin buna karşılık konuşmayı kesmek istemen daha yanlış daha kırıcı ben sana gerçekten değer veriyorum ama bunu belli ki gösteremiyorum bi daha bana böyle konuşmayı keselim deme aralığa kadar burda olcam kaygılanıyorum ya yine aynı şeyi dersen falan dedi neyse ben de daha fazla üstüne gitmek istemedim. Bir şekilde tatlıya bağladık. 9 gün sonra da 2 haftalığına burda inşallah. Illa ki bunlar yüz yüze de konusulcak ama benim içim içimi yiyor. Ne yapayım ben? huyunu da değiştiremem :KK14: Çok uzun oldu ama umarım sıkılmadan okuyabilmenizi sağlıcak şekilde akıcı yazabilmişimdir:KK200:

ilk mesajı sen atarsan aramadı diye ararsan daha çok beklersin. Arama sorma msj atma bak nasıl da telefonu sevmeye başlıyor. Evliyim 2 çocuğumuz var hala o aramadan aramam. A-R-A-Y-A-C-A-K . 2 gün cvp verme msj atma arayınca açma. 2 gün sonra cevap ver. Sorarsa niye açmadın aramadın diye telefonu sevmiyorum sadece sana değil aileme arkadaşlarıma da böyleyim de.

Kadın yada erkek ne farkeder ?

Kilometreleri yakınlaştırırken, hattın diğer ucunda da sevdiğin varken telefon özürlü olmak bana pek inandırıci gelmedi. :KK12:
Ben de zorla kendimi inandırmaya çalışıyorum yoksa aksini yaparsam bol bol tartışırız. Ki bunu da istemiyorum

10 saat fark var dünyanın öbür ucunda yaşayan biriyle ilişki yaşayamazsın zaten. Yeni başlamış zaten önceden tanısan hadi neyse. Uzun mesafe ilişkileri önceden tanışıklık ya da ilişki süreci olmadığı müddetçe yürümez...

normalde bırak ne güzel işte derdim ama aranızda mesafe varmış.
bahane gibi geldi. insan özlemez mi ya da aklına gelmez mi. aklına gelirse 'dur bi arayım' der.
normali 'akşam göreyim seni' olur ama o mümkün değil :)

ilk mesajı sen atarsan aramadı diye ararsan daha çok beklersin. Arama sorma msj atma bak nasıl da telefonu sevmeye başlıyor. Evliyim 2 çocuğumuz var hala o aramadan aramam. A-R-A-Y-A-C-A-K . 2 gün cvp verme msj atma arayınca açma. 2 gün sonra cevap ver. Sorarsa niye açmadın aramadın diye telefonu sevmiyorum sadece sana değil aileme arkadaşlarıma da böyleyim de.
:olamaz: böyle saçma sapan taktiklerle ilişki yürütmekte istemiyorum ama bu çocuk zorla beni buna itecek

Ben de zorla kendimi inandırmaya çalışıyorum yoksa aksini yaparsam bol bol tartışırız. Ki bunu da istemiyorum

İyi de cnm kendini inandırmaya çalışırken kendini kandırdığının farkındasın değil mi ? Bu konu icin tartısmayıp bu yalana inanıp devam etmek sana ne kadar mantıklı geliyor bilmiyorum ama yanlıď yapıyorsun. Ha yanına gelince hersey cok guzel olacak. Sana gulum balım bi daha dikkat edicem dicek sonra gittiginde hoop ayni sıkıntılar yine baslicak

10 saat fark var dünyanın öbür ucunda yaşayan biriyle ilişki yaşayamazsın zaten. Yeni başlamış zaten önceden tanısan hadi neyse. Uzun mesafe ilişkileri önceden tanışıklık ya da ilişki süreci olmadığı müddetçe yürümez...
Eski sevgilim zaten tanıyorum kendisini :olamaz:

Daha yeni tanıştığınız biriyle bu kadar uzaktan ilişki nasıl yürüyecek? nasıl tanıyacaksınız birbirinizi? böyle bir şey mümkün mü? hadi uzun zamandır ilişki sürüyor olsa ve uzaktan devam etseniz bir nebze ki o bile zor, daha hiç tanışmamışsınız. 1,5 ayda bu kadar kafaya taktığınız bu sorunları özlemeye başlarsınız yakında, her şey paranoyaya döner, tanımadığın biri sonuçta, hareketlerini nasıl okuyabilirsin ki?

X