Anket Telefon Kapatma Bahaneniz..

Telefon Kapatma Bahaneniz?

• Sarjım bitmek üzere

OY: 13 18,1%
  • Konuşurken kapatırım.karşılaşınca sarkim bitmiş

OY: 9 12,5%
  • Kapı calıyor

OY: 18 25,0%
  • Annem cagırıyor

OY: 7 9,7%
  • Sesin gelmiyor

OY: 2 2,8%
  • Arkadas geldi

OY: 0 0,0%
  • Hat cekmiyor

OY: 5 6,9%
  • Ev telefonu calıyor

OY: 1 1,4%
  • Tuvalete gitmem lazım

OY: 3 4,2%
  • Duymuyorum araya sesler giriyor sonra ara

OY: 2 2,8%
  • Ben sana DÖncemmm

OY: 12 16,7%

• Ankete Katılan
    72
"efendiiiimmmm" "bir dakkaaaaaaa teldeyimmm" şeklinde kendi kendime bağırıppp

"içerden çağırıyolar canım kapiyim sonra konusuruz yinee" derim kafamçokkarıştı

kapatınca da off beee baydın yaniii derim mıtlaka :mymeka:

Telefonda konuşmak çok can sıkıcı bi hale geldiğinde şarzım bitmek üzere bak haberin olsun ben seni sonra ararım deyip bir iki dakikaya kalmadan kapatırımjeyyar napim bazen böle oluyooo:eek:

Ay bende yalan soyluyorum bazen Allah affetsin ama yani bazen oyle hal aliyoki teldeki konusma bayilasim geliyo.Bende ya kapi caliyo yada sarjim bitiyo yada konturum bitmek uzere diyorum.:eek:

samimi , eş dost biriyse direkt söylerim. konuşamayacağım , konuşmak istemiyorum yada sonra konuşalım diye. yabancı biriyse şu an müsait değilim, ben sizi arasam diye rica ederim.......

bahane uydurmam. direk söylerim.
o yüzden pek te sevilen bi insan olduğumm söylenemez :)))))

ben daha baştan konuşmak istemediğim biri arıyorsa açmam ama şans eseri açmışsam da kısa keserim onu daha sonra arıycamı söylrim ve kapatırım

Bende cogunlukla cocuklari bahane ederim.
Cocuklari yatiricam,cocuklar acikmis onlara yemek yapicam,cocuklar birbirini yedi gidip bakayim falan gibi seyler derim.Allah affetsin ama bazen insan mecbur kaliyor yaaa.Ya,benim bir huyum var,bir insanla hergün görüsmekten cok SIKILIYORUM.Haftada bir yetiyor bana.Hatta bzen haftalarca bile kimseyi görmek istemem.Ama bir kac kisi var,ya hergün ariyorlar,yada bana geliyorlar.Hergün hergün bayiyor beni yaaa.

bahane söylemem...susarım; karşımdakinin konuşçak şeyi kalmayana kadar onu dinlerim... sırnaşık şey

canim ya bitmezse konusacak seyi :) sen yinede yedek yalan ayarla :)

şarjım bitiyor derim o da çabuk tak hemen der evde ya da işteysem
olmadı anlamıyorum sesin gelmiyor der kapatırım
o da olmadıysa abim evde derim hemen kapatır jeyyar
yol mu bitti ya da susarım sıkıldığımı anlasın diye (bu taktikler erkek arkadaş için)
diğer arayanlarla zaten uzun bir görüşme olmaz bahaneye de gerenk yok şakkıdı

Büyük İhtimalle susarım O da Kar etmedi
Şarjım heran bitebilir ona göre derrim Allah Affetsin Napim anlasın o da canımı sıktığını
lülülülülülü

X