Anket Telefon Kapatma Bahaneniz..

Telefon Kapatma Bahaneniz?

• Sarjım bitmek üzere

OY: 13 18,1%
  • Konuşurken kapatırım.karşılaşınca sarkim bitmiş

OY: 9 12,5%
  • Kapı calıyor

OY: 18 25,0%
  • Annem cagırıyor

OY: 7 9,7%
  • Sesin gelmiyor

OY: 2 2,8%
  • Arkadas geldi

OY: 0 0,0%
  • Hat cekmiyor

OY: 5 6,9%
  • Ev telefonu calıyor

OY: 1 1,4%
  • Tuvalete gitmem lazım

OY: 3 4,2%
  • Duymuyorum araya sesler giriyor sonra ara

OY: 2 2,8%
  • Ben sana DÖncemmm

OY: 12 16,7%

• Ankete Katılan
    72
kapı çaldı canım ya sonra görüşsek yada şarjım bitio.ee tabi bunlar çoğu zaman doğru ama napimm bazende artık bayılcam duruma gelince bunları bahane ediorumm.

ben herzaman ev telindeyken kapı çalıyo başka bişey varmıydı derim yoksa sonra görüşürüz der kapatırım bidahada nezaman ararım artık bilmem çok uzayan tel görüşmeleri gerksiz ve sıkıntısı yokken uzatılıyorsa beni mahvediyor dediğiniz gibi allah affetsin ne diyim

böyle durumlarda cadı bi kız çocuğa sahip olmanın da iyi yönlerinin olduğunu itiraf etmeliyim,kız durmuyo,beni çağırıyor diyorum.aslında çoğu zaman yalan söylemiş sayılmam.

genelde uzun konuşmalara zaten gelmem biri aradığında duymamazlığa veririm yada açarım konuşuyorken teli kapatırım meraktan çatlasın

cep telefonum için bahanem genelde sesin iyi gelmiyor anlamıyorum aloo alooo der kapatırım:roflol:

evdeysem,genelde bahanem tam çıkacaktım bende geç kalıyorum daha sonra ben seni ararım olur:icecream:

3 aydır oğlum var ve cocuk aglıyo diyorum ama önceden kapı yada vc ye gidecem derdim

Efendim kızııııııııııım tamam geldim. Deyip mesajımı veririm anlamazsa çocuk çok sıkışmış vs derim hemen kapanır tel:roflol::roflol::roflol:

Bende genelde ellerim hamurluydu, ay tam bulasik yikiyordum oyle bi zamanda aradinki yani falan derim. Cogu zaman dogru zaten surekli temizlik ve yemek yaptigimi bilirler :))))))))))))

kapatırım sonra telofonu hep kapatırım 5 -10 dakika sonra açarım özür diler mesaj çekerim

Ben genelde şarjım bitiyor veya annem çağırıo derim evdeysem... Bunlar ufak yalanlar ama allah affetsin tabiki.

kaç kere bayıptatlicadiarzu anneme kapıyı:1ninca: çaldırmışımdır hemende biri geldi sonra görüşürüz der telefondakinden kurtulurum:dilcikar:

" müsait değilim canım ben seni sonra ararım" der kapatırım cevap vermesine fırsat vermeden yerimseniben

annem çağırıyo kapı çalınıyo ya da şarjım bitti ama bu bahanelerde bayatladı yenilerini bulmak lazım.jeyyarjeyyar

X