TEKRARLAYAN KİMYASAL GEBELİĞİN ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM!!!!

Arkadaşlar hep prograf hem prednol birlikte mi kullanılmalı ?
Arkadaşlar bizim kesinlikle adete 4/5 gün kala gebelik tesbiti yapmamız lazım
Hemen iğne ve ilaçlara başlanmalı

canım selam,
bende 1kımyasal-1 dıs geebelık yasadım ..
sonra tup bebek denedık oda mol gebelık-uzum gebelıgı oldu..buna kromoozm kaynaklı dedı doktorum ..
neyse ben pıhtılasma testı zaten kımyasal sonrası yaptırmıstım..
mhtfr A1298C homozıgot ve fatkör V: heterezigot..
ama tup bebek doktoru bana ıgne yada aspırın vermedı gerek yok dedı..
neyse ben mol gebelık ıcın baska hastanede kurtaj oldum, cumartesı gunu doktorum pıhtılasma testıme baktı ve senın gene kalmadan aspırın kaldıktan sonrada ıgne kullanman lazım dedı
acaba benımde mı senelerdır hamıle kalamama sebebbım, kımyasalım ve dıs gebelıgım bu yuden

Arkadaşlar hep prograf hem prednol birlikte mi kullanılmalı ?
Arkadaşlar bizim kesinlikle adete 4/5 gün kala gebelik tesbiti yapmamız lazım
Hemen iğne ve ilaçlara başlanmalı
bende 1kımyasal-1 dıs geebelık yasadım ..
sonra tup bebek denedık oda mol gebelık-uzum gebelıgı oldu..buna kromoozm kaynaklı dedı doktorum ..
neyse ben pıhtılasma testı zaten kımyasal sonrası yaptırmıstım..
mhtfr A1298C homozıgot ve fatkör V: heterezigot..
neyse ben mol gebelık ıcın baska hastanede kurtaj oldum, cumartesı gunu doktorum pıhtılasma testıme baktı ve senın gene kalmadan aspırın kaldıktan sonrada ıgne kullanman lazım dedı
acaba benımde mı senelerdır hamıle kalamama sebebbım, kımyasalım ve dıs gebelıgım bu yuden

banada genetık doktoru mutlaka folbıol ıcsın demıstı,
hatta cok uzun yolculuk yaparsa ıkı tane ıcsın demıs.. esım gıtmıstı sonucu almaya

benımde : mhtfr A1298C homozıgot ve fatkör V: heterezigot..
acaba benımde mı senelerdır hamıle kalamama sebebbım, kımyasalım ve dıs gebelıgım bu yuzden

benımde mhtfr A1298C homozıgot ve fatkör V: heterezigot..
acaba benımde mı senelerdır hamıle kalamama sebebbım, kımyasalım ve dıs gebelıgım bu yuzden

Banada bazı doktorlar gerek yok dedi 1298 homozigottan dolayı bazıları kullanamana gerek var kimyasalların düşüklerin var diye. Bu kez transferimin 11 günü yine lekelenmem olunca coraspini bıraktım. 3 gün sonra oksapara devam ettim. Prednolu kalp atışına kadar kullandım. Progestan 50 mg iğne transferden 3 gün başlandı hergün kullandım. 3 günde birde prolutana devam ettim. Şuanda 8+3 üm şükür devam ediyor. Sende hamile kalmışsın kimyasala dönmüş hamile kalabiliyorsun ama her ay kaliteli yumurtaya denk gelmiyor. Devam edeceğiz. Dış gebelik malesef şansszılık olmuş. Devam canım zorlu bir yol ama kısmet nasip herşey

evet banada gerek yok dedıler,
bende tup bebek ıle hamıle kaldım ama mol gebelık gecırdım sonra kurtaj oldum,
farklı bır hastanede.. o doktorum dedı ıgne ve coraspın kullanman lazım dıye..
bakalım suan korunma surem var ınsallab bıtınce tupe gerek kalmadan saglıkla gelır bebegım..
transfer surecıde cok yıpratıcı ,
maşallah canımmm saglıkla gelsın ınsallaahh, hayırlı evlat olsun

İNŞALLAH GEREK KALMAZ CANIM GÖNÜLDEN DİLİYORUM. DERDİ ÇEKEN BİLİR CANIM. ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. SANADA EN KISA ZAMANDA NASİP EDER İNŞALLAH :)

Kesinlikle..Başka açıklamasi yok..

Gebelik boyunca mı kan sulandırıcı kullandınız

Canım çok eski bir konu ama yeni gördüm nasıl bir takviye bu

merhabalar öncelikle geçmiş olsun.aynı dertten muzdaribim 15 ay önce bir kimyasal gebeliğim olmuştu.dün tekrar kimyasal gebelik geçirdiğimi öğrendim.pıhtılaşma ve bağışıklık testi yaptırmak istiyorum bunlar aklıma gelenler.araştırma hastanesi yapıyor mu testleri,başka hangi testleri yaptırdınız

Araştırma hastanesine 3kez kürtaj oldum dersen gerekli testler yapiliyor

Canım merhaba ,
Sana da çok geçmiş olsun..
Ben bu Pıhtılaşma testini devlette yaptirdim.
Üç kimyasal var deyince hemen yaptılar..
Eşimle gittik hatta kromozom ve pıhtılaşmaya baktı doktor bir buçuk ayda çıktı sonuç..
Bağışıklık testi de tüp bebek dotkoru istedi bir kaç test yaptırdım onlar temiz çıktı.onun içinde iç hastalıklarına gittim, romatoloji ye randevu aldım orda yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…