TEKRARLAYAN KİMYASAL GEBELİĞİN ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM!!!!

ADETE 5 GÜN VARKEN SİLİK ÇIKAR CANIM 1 HAFTA SONRA ANCAK NETLEŞİR. ŞUAN HCG 20 CİVARIDIR. ÜZÜLME NORMAL. SENİN SONUÇLARA GÖRE İĞNE VERİLİYOR NORMALDE. BAŞKA DOKTORADA DANIŞ. RAHAT OL AMA HAFTA SONU KAN VER ONA GÖRE İĞNEYE BAŞLARSIN GEÇ KALMA TABİKİ. HER DOKTOR FARKLI SÖYLÜYOR KFAMIZ KARIŞIYOR AMA BU DURUMDA İĞNE VERİYORLAR

AntifaktörXa diye bir test var pıhtılaşma derecesine bakılıp kan sulandırıcı veriliyor hatta kan sulandırıcı iğne kullanırken bile dozu doğru ayarlamak için iğnenin vurulacağı saate 5/1
0 dk kala kan alınıp dozun yeterliliğine bakılıyor gebelik devam ederken
Bence biran önce dr gidip kan sulandırıcıya başlayın

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU TESTİ BİLMİYORDUM. 1298C HOMOZİGOT BENİM BU YETERLİ OLMAZMI İĞNE KULLANIP KULLANMAMAK İÇİN ? DEVLETE GİDİNCE SADECE FOLİC ASİT YÜKSEK DOZLU KULLANMAN LAZIM. ÖZELE GİDİNCE KULLANMAN LAZIM. AMA PERİNATOLOJİ BÖLÜMÜYLE GÖRÜŞECEĞİM DETAYLI NELER YAPMAM LAZIM. ÇOK SAĞOLUN BİLGİ VERDİĞİNİZ İÇİN. İNŞALLAH HEPİMİZİN KUCAĞI BEBİŞLERLE DOLSUN.

Merhaba doktor isminizi alabilir miyim

Merhaba konu sahibi daha ince bana özelden Dr adı vermişti ben sordum tabii.
" merhabalar. ben ankarada intergende serdar ceylaner hocamla görüştüm öncelikle. gebelik oluncada başkent hast. emre günakanla takipteydim. eğer istanbuldaysanız akasya kadıköyde güldeniz hanım var. o da çok iyidir. güldeniz desteli. benim gibi bir yakınımda güldeniz hanımla bebek sahibi olabildi."
İsimler burada yazanlara arkadaslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…