TEKRARLAYAN KİMYASAL GEBELİĞİN ÇÖZÜMÜNÜ BULDUM!!!!

Kürtajdan sonra bebekler genetiğe gitmedi mi canım?

Merhaba
2 kere düşük yaptım bende .
İlki 5. Hafta, ikincisi 8. haftalıkken
5 sene hiç bir problemimiz olmamasına rağmen hamile kalamadım son 1 yılda 2 kere hamile kaldım be düşükle sonuçlandı . Hiç bir doktor düşüklerin nedenini araştırmıyor . Kaç doktora gittim. Bu sebeple vereceğim o doktorun ismi benim için çok önemli.
Ne olur Yardım et.

Kan pıhtılaşma baktırdınız mı acaba çok gelmiş olsun bende iki kez düşük yaptım

Merhaba çok geçmiş olsun bende yaşım28 eşimin yaşı 27. Temmuzda ilk gebeliğim 7. Haftada kalbi durması sonucu kürtaj oldum trombofili testi vermiştim kasımda tekrar gebe olduğumu öğrendim sonucum çıkmamıştı henüz oksapar 0.4 lük kullandım yinede olabilme ihtimaline karşın fakat bu kezde boş gebelik oldu tekrar kürtaj yaptırdım sizde hangi gende sıkıntı var kan pıhtılaşma sonucunda

Kullandığınız ilaç nedir acaba 4 düşüğüm var 1 yasiyanim yine hamile kalmak istiyorum tüm testlerim temiz çıktı ama hamile kaliyorum düşükle sonuçlanıyor hep yardımcı olursanız
Merhwba son durumunuz nedir benimde 4 düşüğüm var

Merhaba benimde 3 düşük oldu son durumunuz nedir

Merhwba benimde 3 düşük var son durumunuz nedir

Folik asit sabah akşam oksapar iğne ecopirin prednol kullanıyorsunuz değil mi hayırlı olsun bu Arada
EVET BİRDE PROGESTAN İĞNE HERGÜN KALÇADAN -PROGESTAN FİTİL SABAH 2 AKŞAM 2. -PROLUTAN İĞNE KALÇADAN HAFTADA 2 DEFA. TRANSFERDEN 3 GÜN ÖNCE PROGRAFA BAŞLADIM 15 GÜN KULLANDIM. ÇOK SAĞOLUN DARISI BAŞINIZA İNŞALLAH

Merhaba benim de 4 düşüğüm oldu hiç bir sorun gözükmedi eelim kolombağlı bir çare bulamadım benim de pıhtılaşmam var ama doktorlar önemsiz diyor benim hiç çocuğum yok
Sens hanım size özelden yazamıyorum kapalı mı

Prografa ile prednol aynı etki değil mi prograftan sonra mı prednol geçtiniz amin inşallah

FARKLI İLAÇLAR İKİSİDE BAĞIŞIKLIĞI BASKILAMAK İÇİN. BİRLİKTE KULLANDIM PREDNOLA DEVAM EDİYORUM ŞUAN
Anladım bu sefer bende kullanacağım inşallah ne yapacagımı bilmiuorum 3 kez üst üste hepsi düşük sağlıksız gebelikler sorun ne onuda bulamadık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…