Tek tüple hamile kalan var mi

Amin canım İnşallah bende 6 hafta korunma sürecini bekliyorum şuan. Benim en son baktirdigimda amh 2.65 di ameliyattan sonra kaça düştü merak ediyorum biraz zaman geçtikten sonra baktircam

Evet öyle oluyomus zaten o sıvı dolu tüple kalinmazmis. 10 gün oldu ameliyat olalı diğer tüpün iyi durumda dedi İnşallah doğal kendiliğinden olur tüp bebek maddi çok zor

Evet öyle oluyomus zaten o sıvı dolu tüple kalinmazmis. 10 gün oldu ameliyat olalı diğer tüpün iyi durumda dedi İnşallah doğal kendiliğinden olur tüp bebek maddi çok zor
inşallah bir an evvel bebeğini kucağına alırsın. Tek tüple hamile kaldım. Tamamen aldırmadım tüpü ama bence diğerini de etkiliyor. Çünkü her hsg sonrası gebelik oluştu. Mesele sadece tüp değil ayrıca rahmin iyi durumda olması da önemli bebeğin tutunması için. Biri sızıntı yaparken bebek rahimde zor tutunur. Ben şu an progestan hap ve iğne oluyorum. Bakalım tutunabilecek mi? Sen de bir an önce hayırlı haberler al canım inşallah.

Merhaba sizin yorumunuzu okuyunca ben çok mutlu oldum umut oldunuz. Olumsuz yorumlar okumak o kadar üzüyor ki insanı. Zaten bir rahatsızlık var ortada çaresizce şurada iki güzel cümle duymaya çalışmışız, öyle şeyler okuyoruz ki iyice psikolojimiz bozuluyor.İnşallah bizlere de nasip olur anne olmak benimde bir yumurtalığım ve bir tüpüm alındı, ama umudumu hiç yitirmedim rabbim büyük inşallah bende sizin kadar kısa sürede hamile kalırım rabbim hayırlısını versin herkes için

Merhaba ameliyatta sadece tüpünüzü mü aldılar kistiniz var mıydı acaba? Anlattığınız yapışıklık durumu çikolata kisti oldugunda oluyor genelde o yüzden merak ettim kist olmadan mı yapışıklık oldu diye. Bu arada çok geçmiş olsun, umarım şimdi iyisinizdir

Merhaba. Evet sadece sol tüpüm alındı ama bağırsağa yapışık olduğu için bağırsağa yapışık olan kısmı bırakmış yarısını alabildim dedi işlevi bitti sadece solun sağ tüp iyi durumda dedi. Sağ ve solda çikolata kisti varmis 2 sene önce 3 buçuk cm le çikolata kisti ni öğrenmiştim bı ara doğum kontrol hapı kullandım geçmişti demekki tekrar etmiş sadece solda vardı kist sagdada görmüş doktor ameliyat sırasında bu yapisikligi da çikolata kisti yapmış

Teşekkür ederim 12 gün oldu ameliyat olalı daha iyiyim dikislerim biraz sıkıntı yaratiyo sadece

Amin canım hepimiz dileyen isteyen herkes tez vakitte alsın istediği haberi. Rahim iyi durumda dedi doktorum ama yapışıklık ve çikolata kisti var malesef. Engel değil dedi ama araştırıyorum engel bı durum Muş

Kistinizin geçmesine sevindim benimde solda çikolata kisti vardı ama 10 cm boyutundaydı çok büyükmüş. Bir gün aniden kistim patladığı için (büyük kistlerin patlama olasılığı yüksek oluyormuş) acil ameliyata alındım. Benimde sol tüp bağırsağa yapışıktı. Çikolata kisti malesef iç organlarda da yapışıklığa sebep olabiliyor, sağ tüpünüzün durumunun iyi olmasına sevindim. Çok şükür benimde sağ tüpümde sıkıntı yok. Güzel haberi alırsak birbirimizi haberdar edelim bence ameliyat olarak en doğru kararı vermişsiniz çünkü o yapışıklık tüpler aracılığı ile rahime sıvı akımına sebep olup orada embriyonun tutunmasını engelleyebiliyormuş bu nedenle çikolata kisti hastalarında yapışıklık varsa doktorlar almayı tercih ediyorlar, amh değeriniz de güzel hiç merak etmeyin en kısa zamanda güzel haberi alırsınız inşallah sevgilerimle

Tabiki haberleselim cnm. senin ne zaman kistin patladı ameliyat oldun. Kist tekrar etmiş ameliyattan çıkınca var dedi doktor ameliyatın üstünden biraz geçsin tekrar gidip baktircam kist boyutuna ve ca125 degerime

Tabiki haberleselim cnm. senin ne zaman kistin patladı ameliyat oldun. Kist tekrar etmiş ameliyattan çıkınca var dedi doktor ameliyatın üstünden biraz geçsin tekrar gidip baktircam kist boyutuna ve ca125 degerime
Ben aralık ayında ameliyat oldum canım ca 125 degerim ameliyattan bir ay sonra 75ti son gittiğimde bir ay önce 35e düşmüştü, 8 ay kadar oldu yani ameliyat olalı

Ne mutlu o zaman bana Ben de çok umut aradım buralarda. O kadar iyi anlıyorum ki sizi. Geçirdiğim ameliyat, çevremden duyduklarım ve son olarak evlendikten hemen sonraki doktor muayenem, tahlil sonuçlarım, hepsi olumsuzluklarla doluydu. Hiç kaybetmeyin ümidinizi. Adet gördüğünüz sürece, tek yumurtalık ve rahminiz olduğu sürece hep ümit var. İnşallah güzel haberlerinizi görmek dileğiyle.
Sevgiler

İnşallah canım Allah razı olsun

Selam canim, görürsün umarım. Gebe kalabildin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…