Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

İyi geceler. Benim elimde tek embriyo kalmıştı son denemem de ama tek kalan embriyo için 5.gün bekledi doktorum daha öncekiler hep 3.gün olduğu için. 5. Güne geldi ve genetiğe gitti sonuç olumlu geldi, bir tanıdığın iki tane gitti olumsuz geldi maalesef. Aslında burda sayıdan ziyade sağlıklı olması. İnşallah bundan sonrakiler sağlıklı olur ve sana tutunur, Allah gönlüne göre versin inşallah.
Canım 5. Gün olan önceden 3. Günken dondurulmuş muydu?Çözüldükten sonra mı 5. Güne gitti?

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Şimdi transfer hazırlığındasin değil mi?

Çok sağolun, transfer yapıldı şuan ikinci sonucu bekliyorum.
Cok guzel cok sevindim sizin adiniza kac yaşındasınız neler yaptınız beslenmeye spor uyku vs dikkat ettiniz mi ☺️
35 yaşındayım. Aslında spor yapmadım ama ekstra nedenlerden kilo verdim sadece düzenli beslendim bir de daha önce çok denemem oldu hepsi 3.gündü ama olmadı bu yüzden psikologa bile gittim. Çok şükür iyi geldi transfer yapıldı. Şimdi test sonucumu bekliyorum, bakalım nasipse güzel haber alırım

Canım 5. Gün olan önceden 3. Günken dondurulmuş muydu?Çözüldükten sonra mı 5. Güne gitti?
Hayır maalesef benim daha önce hiç 3.gün embiriyom 5.güne götürülmeden transfer yapıldı. Klinik değiştirdim oradaki hocam benim durumuma baktı ve 5.günw gitmesi beklenecek riske gir dedi. 3 tane embriyo dan sadece 1 tanesi 5.güne gitti ve genetik için parça alınıp donduruldu.

Selamlar 🙋🏻‍♀️
Kaçtır girip okuyamadım, bir süre uzaklaştım dedim hamilelik fikrinden başka şeylere vereyim dedim kafamı, hafif cildirmaya yakindim 🙃 Az önce okudum yazdıklarınızı, ay şu soğukta inanılmaz içim isindiiii, ne tatlı ne harikasınız 🤍 tüplü, doğal, kalben ya da donasyonla her ne şekilde olursa olsun gelecek bebekler çok şanslı 🧿
Bu arada bu kadar da denk gelir, A AnnelikUmudu Ben de aşırı severek izlerdim ve bu ara tekrar başlamıştım izlemeye six feet under'i. Brenda nefretim kabarmisti söyleniyordum kadina bunları okumadan önce 🤭

Selamlar 🙋🏻‍♀️
Kaçtır girip okuyamadım, bir süre uzaklaştım dedim hamilelik fikrinden başka şeylere vereyim dedim kafamı, hafif cildirmaya yakindim 🙃 Az önce okudum yazdıklarınızı, ay şu soğukta inanılmaz içim isindiiii, ne tatlı ne harikasınız 🤍 tüplü, doğal, kalben ya da donasyonla her ne şekilde olursa olsun gelecek bebekler çok şanslı 🧿
Bu arada bu kadar da denk gelir, A AnnelikUmudu Ben de aşırı severek izlerdim ve bu ara tekrar başlamıştım izlemeye six feet under'i. Brenda nefretim kabarmisti söyleniyordum kadina bunları okumadan önce 🤭
sen mi ben mi. brenda ve erkek kardesi billy, ayri ayri midemi bulandirmisti. yururken gecmise donmek cok tatli hissettirdi. o amh, folikul sayisi, opu nedir bilmedigim masum zamanlar :)

Ablalar merhabalar nasılsınız ozlemgundogdu ozlemgundogdu bugun tartilma gunumdu ama Sabah ise gidecegim icin tartilmadim yarin sabah tartilip buraya yazcam 🙂
Valla gofretlisütüm ben de 1 gün hariç hergün Leslie yaptım ama zayıflayamadım herhalde.Çünkü bu hafta 3 kere dışarda arkadaşlarla yemek için buluştuk, ekmek ve alkol de girdi işin içine. Adetimin 3. Günündeyim, adetliyken tartılmayın dedikleri için tartılmadım 3 gündür.Adetliyken kilolu çıkıyormuşuz 😂O yüzden bilmiyorum zayıflayıp zayıflayamadığımı ama dediğim gibi yemeğe dikkat etmediğimden kesin vermemişimdir.Adetim bitsin 2 gün sonra , ben de tartılıp yazacağım 👍🏼🥰

Valla gofretlisütüm ben de 1 gün hariç hergün Leslie yaptım ama zayıflayamadım herhalde.Çünkü bu hafta 3 kere dışarda arkadaşlarla yemek için buluştuk, ekmek ve alkol de girdi işin içine. Adetimin 3. Günündeyim, adetliyken tartılmayın dedikleri için tartılmadım 3 gündür.Adetliyken kilolu çıkıyormuşuz 😂O yüzden bilmiyorum zayıflayıp zayıflayamadığımı ama dediğim gibi yemeğe dikkat etmediğimden kesin vermemişimdir.Adetim bitsin 2 gün sonra , ben de tartılıp yazacağım 👍🏼🥰
Aynen regl iken fazla cikiyor Abla 🙂 Bence vermissindir kilo eminim 😍 Ben az once tartildim 67.5ten hatta bazen 68 oluyordu 66.15 e dusmusum 1 hafta da 😍😍😍😍😍

Çok sağolun, transfer yapıldı şuan ikinci sonucu bekliyorum.

35 yaşındayım. Aslında spor yapmadım ama ekstra nedenlerden kilo verdim sadece düzenli beslendim bir de daha önce çok denemem oldu hepsi 3.gündü ama olmadı bu yüzden psikologa bile gittim. Çok şükür iyi geldi transfer yapıldı. Şimdi test sonucumu bekliyorum, bakalım nasipse güzel haber alırım
Hamilelik Takvimi eklemissiniz sanirim sonuc pozitif oldu o kadar sevindim ki saglikla buyusun insallah 😍😍😍🤲🏻 Darisi bana ve burdaki ablalarima ve tum isteyenlere olsun hayirlisi ile sagliklica 🤲🏻❤️

Ben aynen devam kizlar. Histeroskopi oncesi 68'dim. Sonra 71'e dayandim. Once verdikleri serumu sucladim ama elbet simdiye kadar atardim o odemi :KK43:

Harikasın , 1.5 kilo çok güzel 🤩Böyle devam et bitanem .Mart’a kadar epey verirsin.Ben de yarın tartılacağım 🥰
Super Ozlem Abla seninde vardir o kadar tahminim 😊 bir de bisey okudum diyoruz ya kilolu olanlar da hemen hamile kaliyor diye kilolu olmak degilmis mesele bel bolgesinin ve karnin yaglanmasi yumurtlama fonksiyonlarini ve kalitesini bozuyormus

X