Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Arkadaşlar benim de bugün 12. Hafta kontrolüm vardı. Artık Günseli Hoca yarı zamanlı şişli memorialde çalışmaya geri dönecekmiş. Bu nedenle ota jinemedde sgk anlaşmalı olarak muayene almayacakmış. Direk özel oldu, sanıyorum ona devam edemeyeceğim, yine de bana bazı doktorlar söyledi, bakıcaz haberleşicez. Size de haber vermek istedim.

Umarım istediğin gibi, içine sinen bir doktorla devam edersin canım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Ben de Şubat ayında ota Jinemed de bir Opu daha yapacağım. Dışardan kendi doktorumla devam edeceğim ama yumurtalarımı Cenk hocaya emanet edeceğim. O nedenle Opu orda olacak. Umarım sağlıklıyı yakalarız bu sefer.

insallah canim. birkac gun once bir arkadasim guzel haberi verdi. genetikten cok tatlish bir embriyolari gecmis. sira sana gecmis olsun.

Evet bana da soylemisti. Dun yanina gittim, Rubella testi icin kan verdim.

Ozlem ablam nasilsin nasil gidiyor yuruyus Ben dun yapamadim bugun yapacagim
Gofretlisütüm bugün dahil hergün 45 dakika Leslie yaptım.Geçiyoruz televizyonun karşısına , eşimde birlikte yapıyor benimle 1 kilo verdim.
Ama bugün dayanamadım Leslie yaptıktan sonra dışarı çıktık pizza yedim Korkuyorum tartılmaya, kesin o 1 kiloyu geri aldım

Bize diyetisyenimiz pizza yediğimizde bol su içip o gün ekstra yürüyüş yapın demişti. Arada yemeden de olmaz ki

Ben de eşimle yaptım bugün ısrarıma dayanamayıp katıldı, gülmekten öldük sonrasında biz de köfte yedik ikimizin de kilo sorunu yok ama ben 55 kilo olmak istiyorum daha 1’er kez giyilmiş pantolonlarıma girmek istiyorum zira

Ben de ayni ablacim 1tam saat tv Kara isi da yurudum yarin da is yerine goturmek icin Kinoa salatasi ve ton balik aldim yanima Ben 1 hafta boyunca tartilmicam cuma tartilma gunum

İyi geceler. Benim elimde tek embriyo kalmıştı son denemem de ama tek kalan embriyo için 5.gün bekledi doktorum daha öncekiler hep 3.gün olduğu için. 5. Güne geldi ve genetiğe gitti sonuç olumlu geldi, bir tanıdığın iki tane gitti olumsuz geldi maalesef. Aslında burda sayıdan ziyade sağlıklı olması. İnşallah bundan sonrakiler sağlıklı olur ve sana tutunur, Allah gönlüne göre versin inşallah.

Cok guzel cok sevindim sizin adiniza kac yaşındasınız neler yaptınız beslenmeye spor uyku vs dikkat ettiniz mi

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım. Şimdi transfer hazırlığındasin değil mi?

Canım çok eğlenceli Biz çok komiğiz televizyon karşısında 2 göbekli olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…