Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

İnşallah alırız, sen nazar değmesin şanslısın öyle de iyi hisset kendini. Benim 1 tane sağlıklı olsa tüm küçük risklerine rağmen oldu bu iş der kendimi motive ederdim, diğerleri de kardeş olsun diye yola devam ederdim 😍
Pardon benim reglim Ladystarlight'la cok cok yakin. :)) En yakin denemen de bol ugurlu sansli bir ay dilerim. Kocaman Sevgiler

Selamlar herkese, benim yumurtalar perşembe toplanıyor. Anestezi altında olacakmış :/
Aileye daha söylemiyoruz tedaviye başladığımı. Bizimkiler "yaşınız büyük,risk var, denemeyin" cilerden değil de, "daha gençsiniz abartmayın, tüp bebeğe ne gerek var"cılardan :) Hem bu konuda konuşmalar olcak hem de düşüklerden sonra da onlar da üzüldü çok, o nedenle anneme bile söylemedim daha.
Ama bu toplama işlemi sonrası sıkıntılı olacaksa anneme de haber versem mi diyorum, eşim var ama, toparlayamayabilir. Gerçi ben kürtajlardan sonra paldır küldür iş yapan insanım çok canım tatlı değil de sizlerin deneyimi var bir sormak istedim.
Yumurta toplama benim en kolay bulduğum işlem bu tedavide. Hatta ben sabah opu olup 4 yumurta toplatıp öğleden sonra toplantıya katılmıştım yönetici olarak 😊 tabi böyle mecburiyet olmayınca evde netflix battaniye daha güzel oluyor. Anestezinin ve yorgunluğun etkisiyle biraz da uyuyor insan 😊 Özetle kimseye haber vermene gerek yok çok rahat geçecek. Şimdiden bol bereketli bi gün olsun senin için 🧿❤️

Hadi inşallah :)
Tamamen benim fikrim ama sizinle de paylaşmadan edemicem. Akşam iğnelerini olmadan önce 1-1,5 saat tempolu yürüyüş yapıp o şekilde iğne yaptık, bence etkisi oldu. Kan dolaşımı da hızlandığı için.
Hafta sonu yapamadım mesela, gene gün içerisinde aktiftik yürüdük gezdik ama iğne öncesine denk gelmedi. Pazartesi kontrole gittiğimde cumaya göre çok büyümemişti. Dün gene yürüyüş sonrası yaptık iğneyi tüm hafta sonundan çok daha fazla büyümüş. Ay bilemiyorum artık bence işe yaradı iğnenin aktivitesini arttırmak adına, umarım yaramıştır da size de düzgün bi tavsiye vermiş olurum :KK200:
Çok mantıklıymış bu 😍 bir dağdakine ben de denicem

Aileye soyleme konusunda haklisin. Annem surekli simdi ne oldu diye soruyor ki asla ozel hayatlarimiza burnunu sokan bir anne olmadi. Merakla ve heyecanla surekli beklenti halindeler gibi geliyor.

Altin yumurtalarla dolu cok guzel sonuclar almani dilerim. Simdiden gecmis olsun.
Aynen öyle, benim de annem ne kardeşimin evliliğine ne de benimkine asla karışmaz ama annelik işte.. Ben düşüklerden sonra yaşlandığıma emindim. Annem ne zaman arasa kendime bakmadım, kalmadı yumurtam diye mızırdayıp durdum, üzdüm kadını da. Ondan kıyamam beni motive edecek diye yapmadığı kalmadı. O nedenle şimdi inşallah hamile kalırsam her iki tarafa da anca 4. ayda falan söylerim sanırım :))

Yumurta toplama benim en kolay bulduğum işlem bu tedavide. Hatta ben sabah opu olup 4 yumurta toplatıp öğleden sonra toplantıya katılmıştım yönetici olarak 😊 tabi böyle mecburiyet olmayınca evde netflix battaniye daha güzel oluyor. Anestezinin ve yorgunluğun etkisiyle biraz da uyuyor insan 😊 Özetle kimseye haber vermene gerek yok çok rahat geçecek. Şimdiden bol bereketli bi gün olsun senin için 🧿❤️

Çok teşekkür ederim, ben olamıyorum derken bugün regl oldum Cuma’ya randevu aldım. Bakalım inşallah güzel bir ay olur dediğin gibi ❤️

Hepimize! Harika başlangıçlar olsun :KK200:

Çok teşekkür ederim, ben olamıyorum derken bugün regl oldum Cuma’ya randevu aldım. Bakalım inşallah güzel bir ay olur dediğin gibi ❤️
Cuma dördüncü gün oluyor, benim de bir tedavim dördüncü gün başlamıştı ama genelde ikinci veya üçüncü gün gitmeye çalışıyorum bitanem. Aslında doğrusu en iyi geçen tedavim de o dördüncü gün başlayandı. 4 blast ile bitirmiştik tedaviyi.

Cuma dördüncü gün oluyor, benim de bir tedavim dördüncü gün başlamıştı ama genelde ikinci veya üçüncü gün gitmeye çalışıyorum bitanem. Aslında doğrusu en iyi geçen tedavim de o dördüncü gün başlayandı. 4 blast ile bitirmiştik tedaviyi.
İlk günü pek saymıyorlar ya ondan sanırım, ben genelde 3. Ya da 4. Gün gidiyorum. Umarım seninki gibi olur, ben regl olamıyorum nasılsa diye kös kös oturuyordum, şimdi olunca bi garip oldum 😀 bir de 1 hafta sonra şehir dışına gideceğim yumurta varsa nasıl olacak bilemedim, zamanlamam harika yine 😀

İlk günü pek saymıyorlar ya ondan sanırım, ben genelde 3. Ya da 4. Gün gidiyorum. Umarım seninki gibi olur, ben regl olamıyorum nasılsa diye kös kös oturuyordum, şimdi olunca bi garip oldum 😀 bir de 1 hafta sonra şehir dışına gideceğim yumurta varsa nasıl olacak bilemedim, zamanlamam harika yine 😀
İki üç günlüğüne gideceksen ayarlanabilir canım. Çatlamasına daha var nasılsa.

Ay bu kadına da dayanamıyorum aşırı heyecanlı ve gür sesi kulaklarımı cırmalıyor sevgili gofretlisüt 😍 sen dener beğenirsen bize de yazsan keşke :)
Al benden de o kadar. Nadir aklimda kalan bir iki tarif bu kadina ait. Ama o beylik tavirlar, davudi ses ve asiri heyecanli anlatislar yok mu :KK70: Glutensiz makarnayi (o glutenli ile yapiyor) azicik sulandirilmis salgam suyunda pisirmeyi kendisinden ogrendim.

Al benden de o kadar. Nadir aklimda kalan bir iki tarif bu kadina ait. Ama o beylik tavirlar, davudi ses ve asiri heyecanli anlatislar yok mu :KK70: Glutensiz makarnayi (o glutenli ile yapiyor) azicik sulandirilmis salgam suyunda pisirmeyi kendisinden ogrendim.
Yaaani sanırsın atomu parçalıyor, yemek işte 😀 ben de bi tek yazın cool lime’ını denedim, fena değildi.
Bu arada makarna iyi fikir akşam için, eşim de yokken yapayım, teşekkür 😍

Ay bu kadına da dayanamıyorum aşırı heyecanlı ve gür sesi kulaklarımı cırmalıyor sevgili gofretlisüt 😍 sen dener beğenirsen bize de yazsan keşke :)
Ben de ayni sizin gibi dusunuyordum ama gecenlerde Armagan Caglayan'in 1968 YouTube kanalinda beraber bir programlarini izledim. Kadincagizin meger diskleksi problemi varmis ve ustun zekali aslinda. Programi izledikten sonra anladim niye farkli bir karakteri var ve daha sempatik gelmeye basladi bana:KK45:

Ben de ayni sizin gibi dusunuyordum ama gecenlerde Armagan Caglayan'in 1968 YouTube kanalinda beraber bir programlarini izledim. Kadincagizin meger diskleksi problemi varmis ve ustun zekali aslinda. Programi izledikten sonra anladim niye farkli bir karakteri var ve daha sempatik gelmeye basladi bana:KK45:
Aaa öyle mi bilmiyordum ama tatlı kadın🥰 biraz heyecanlı olduğu doğru ama ☺️

Benim için hala antipatik ama neyse ki seveni çok, bana ihtiyacı yok 😀

X