Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Ah inşAllah bitanem Deniyim canımcım kahveyi, çok teşekkürler

İçme Ladycim içme, ben de opuda içmedim 10 gün sonra harika hissettim şimdi de üç beş içiyorum ama simarikliktan gene icmicem inşallah ki ben baya baya sigara içen bı insandim maalesef
İyice basarsa kalkıp bı nefes alıyorum, su içmek iyi geliyor, biraz zaman geçince de bak icseydim bosa içmiş olacaktım diyorum. Bu kitap da baya oyalamisti beni.
O kadar sabrettin herşeye, bunu da halledersin

Bitanem ben de sabredicem, test pozitif çıkarsa zaten içmem emzirme bitene kadar. Negatif çıkarsa kısmını hiç düşünmek istemiyorum...

Bitanem ben Ocak’ta ve bu ay olmak üzere 2 kere denedim , İlk denemede 5-6,ikinci denemede 6-7 hücreli 3. gün embriyoları donduruldu. Bana daha önce daha kaliteliler konmuştu tutmamıştı.Bilmiyorum,benden çıkan bu kadar herhalde 2 adet sonra tekrar gel dedi, Mayıs sonu giderim. Ya yeni Opu deneyeceğim ya da bu dondurulanları 5. Güne bekletip giderlerse transfer ettireceğim. Bilmiyorum Ben biraz artık öylesine deniyor gibiyim. Çok umutlanmadan…valla bugüne kadar 7 Opu olmuşum 5 transfer, şimdi sonuncularda çok işe yarar çıkmayınca hevesim kalmadı.
O yüzden sevindim sadece kendin için spor yapmana.Ben de öyle spora devam, seninle başladığımızda 2 ayı geçti herhalde sadece 2 kilo verdim

tup bebek ilaclarina ragmen 2 kilo muhtesem bence. baska kosullarda 4-5 kilo gibi.

Canlarım bugün yedinci günümdü, tahmin edersiniz bu kadar sabır bana fazla geldi ve erken gebelik testi yaptım. Silik çizgi bile çıkmadı. Doktorum kanda bakalım dedi, sonuç 0,10. Yani ben yüzde yirmilik kısma denk geldim. Artık burdan yükselmesi teknik olarak mümkün olmasa da sadece progestan fitile devam ederek iki gün daha bekleyip tekrar test yapacağım. Kısmet gelecek aya olur inşAllah. Ara vermeyi düşünmüyorum çünkü bu bekleyişler artık beni delirtmeye başladı. Hemen ilk adetle sıradaki dondurulmuş embriyoyu transfer etme niyetindeyim. İkinci transferde şansım %90-95 miş. Umarım bu sefer tutar Başta bi dağıldım ama şimdi toparladım.

Allah yardımcın olsun zor biz böyleyiz dağılırız topalanmasınıda biliriz hemen çünkü güçlüyüz şu mübarek günde Rabbim isteyen herkese versin inşallah kimsenin kucağı boş bırakmasın hayırlı kandiller

Canim benim. O bekleme zaten tek basina insani yipratiyor. Yazistik ya bu yastan sonra kac kere dogum yapabiliriz diye. Elinde mis gibi 2 embriyon daha var. Sansin da yuksek, insallah olacak. Yilmadan beklemeden yeni transfere hazirlanirken sen tum dualarimiz seninle birtanem.

Bizler için ilk aşama sağlıklı embriyoyu bulmak Bu sefer olmadıysa bile bir sonrakinde şans giderek artacak inşallah Ne güzel iki embriyonuz daha varmış Onlardan birine kısmet olacak annesine kavuşmak

Bizler için ilk aşama sağlıklı embriyoyu bulmak Bu sefer olmadıysa bile bir sonrakinde şans giderek artacak inşallah Ne güzel iki embriyonuz daha varmış Onlardan birine kısmet olacak annesine kavuşmak
Canım Bestecim, başta bir dağıldım ama şimdi ben de senin gibi düşünüyorum bitanem. Birkaç güne adet olacağım beklemeden yeni transferi istedim. Umarım doğru karar vermisimdir

Lady sana kaç tane transfer edilmişti, 2 tane mi? Canım 2 ya da 3 embriyo transfer edildiğinde şans artıyor. Canım yola devam, inşallah tutar diğerinde , artmaz dedi mi doktor?Belki artar 9. Günde?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…