Tek blast embriyosu PGT ye gidip sağlıklı dönen var mı?

Doğru dersin valla. Ben de güldüm şu an kendime😅
Değildir değildir rahat ol, dediğin gibi progesteron yapıyor baş ağrısını benim de korkunç ağrırdı başım gözüm, WC’ye rahat çıkmaya da mani biliyorsun bu ilaçlar 😀 zaten hepi topu 10 günlük bebiş, belirti vermesin bi zahmet 😀
Bende korkunc bir bas agrisi olmustu, ama zaten cok evvelden baslamistim estrofeme ve progesterona. Endometrium kalinlassin diye 5-6 gun uzatmisti hoca surecimi. Sadece transferden 4-5 gun sonra baslayan cok agir bas agrilarim oldu. Sonra da ara kanama. Onun disinda belirti vs yasamamistim. Ama bas agrisi cok tuhafti.

Kizlar size bişi soracağım. Transferden sonra fitili yaparken kırmızı pembe oldu parmağım. Hemşire rahmine pembe sıvı verdik akintin olabilir demişti. Ama biraz daha kırmızımsı olduğunu gördüm ve minik birde pıhtı vardı. Transferin ilk günü böyle bişey yaşayan var mı? Vajinal spekulum takıldığında hoca biraz sert davrandı. Hemşire tahriş olabilir dedi. Ama ben korku icindeyim😞
Ben de hafif olmustu. Ama ben kanamaya inanilmaz meyilli bir bedene sahibim. Rahim filmi cekildiginde de kanadim.

Canım canını sıkma hemşirenin dediği gibi verdikleri sıvı ya da zorlamadan kaynaklı tahriştir.İlk defa duyuyorum, neden vermişler pembe sıvı?
miyom ameliyatından sonra bana da hem tüplere bakmak hem rahimi yıkamak için mavi sıvı vermişler. söylemediler de. ameliyattan sonra ilk idrara gittim gözlerime inanamadım. kesin ayılmadım daha hayal ediyorum falan diyorum kendi kendime. eşim de tepemde dikiliyo. ya dedim gülme ama bi bakar mısın idrarım şirinler gibi mavi mi :KK70: hala anlatıp anlatıp gülüyo böyle dememe. sonra doktor açıkladı ya evet biz ameliyattan sonra bi sıvı vermiştik heheh diye. ödüm kopmuştu.

Aynen bugün sorucam kuzum . Gerçekten biraz daha yumuşak olabilirdi ya . Yada ben çok kasildim bilmiyorum 🙄
Canim hic endise etme, rahmi temizlerken reglinden kalan icerdeki pihtidan tut da kilcal damarlarinin zorlamadan catlamasina kadar hersey olmasi mumkun ki islem kisa da surse basit bir islem degil. Bir de yikamada kullandiklari sivi var. Hic strese girerek kendini harap etme.

miyom ameliyatından sonra bana da hem tüplere bakmak hem rahimi yıkamak için mavi sıvı vermişler. söylemediler de. ameliyattan sonra ilk idrara gittim gözlerime inanamadım. kesin ayılmadım daha hayal ediyorum falan diyorum kendi kendime. eşim de tepemde dikiliyo. ya dedim gülme ama bi bakar mısın idrarım şirinler gibi mavi mi :KK70: hala anlatıp anlatıp gülüyo böyle dememe. sonra doktor açıkladı ya evet biz ameliyattan sonra bi sıvı vermiştik heheh diye. ödüm kopmuştu.
:KK70: cok tatli bir ani :KK70:

sakin ol canım. o saçma spekulum ciddi tahriş edebiliyor. 5.gün embriyosu 2. veya 3. gün tutunmaya başlıyor. üstündeki zarımsı yapıdan kurtulması lazım önce. yani tutunma kanaması vs den çok işlem sonrası içeride kalan atılamayan pıhtı vs dir o. devam etmediyse korkulacak bir şey yok kısacası. daha o fitilin fazla miktarını atmaya başlayacak vücut, yanlış mı kullanıyorumlar olacak :KK70:
çocuğu ilk günden endişelere boğma annesi, içeride daha çok yeni 9 ayı var daha :KK70:
Ayy ne kadar tatlısınız. 🥰🥰 Çok çok teşekkürler 🙏🙏🙏 bugün şuan lekede pihtida yok . İnşallah dediğiniz gibi olur herşey🤲🏻🤲🏻🤲🏻 1 haftadir fitil kullanıyorum aynen dediğiniz gibi çıkıyor hep bende işe yaramadı mı acaba diye endişeleniyorum tabi 😅😅😅

Ayy ne kadar tatlısınız. 🥰🥰 Çok çok teşekkürler 🙏🙏🙏 bugün şuan lekede pihtida yok . İnşallah dediğiniz gibi olur herşey🤲🏻🤲🏻🤲🏻 1 haftadir fitil kullanıyorum aynen dediğiniz gibi çıkıyor hep bende işe yaramadı mı acaba diye endişeleniyorum tabi 😅😅😅
vücut bir süre sonra fazlasını atıyormuş. o yüzden devam :KK70: önce güzelce tutunsun sonra sağlıcakla gelsin minik

Bende korkunc bir bas agrisi olmustu, ama zaten cok evvelden baslamistim estrofeme ve progesterona. Endometrium kalinlassin diye 5-6 gun uzatmisti hoca surecimi. Sadece transferden 4-5 gun sonra baslayan cok agir bas agrilarim oldu. Sonra da ara kanama. Onun disinda belirti vs yasamamistim. Ama bas agrisi cok tuhafti.
Umarım senin izinden gidiyorumdur canım ve bu başağrısı ilk ve tek belirtidir. Sadece o gün oldu ama artık yok 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Satestemur ve Lady transfer sonrası güzel haberlerinizi bekliyorum Bebeklerinlze kavuşmanızı gönülden diliyorum
Kuzum hepimiz için güzel bir ay olsun, müjdeler arka arkaya gelsin inşAllah bitanem 🙏 ben test günüm yaklaştıkça arızaya bağlamaya başladım, ya olmadıysa diye korkumdan ölüyorum resmen 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ üç hafta önce sigarayı bırakmıştım o kadar arıyorum ki şu an, sanki icebilsem rahatlatacaktı beni ama dayanicam tabii🤦🏻‍♀️

vallahi forumda okuyorum, aserenler fenalasanlar vs :KK70: Yok oyle birsey. Normal stres icinde niye bende bir belirti yok diye bekledim.
Ya benim geçen yılki hamileliğimde kalp atışı duyduğumda bile belirtim yoktu. Ama işte insan bunları bile bile kurmaya çok meraklı. Cidden yani düşününce mercimek kadar şey 🥰💜 ne belirti versin zavallı?

Gerçekten öyle insanın gözünü çıkarır gibi bi ağrı oluyor hatta göz doktoruna gitmiştim gözden kaynaklı bi baş ağrısı diye, progestanın etkisini öyle öğrenmiştim.

Kuzum hepimiz için güzel bir ay olsun, müjdeler arka arkaya gelsin inşAllah bitanem 🙏 ben test günüm yaklaştıkça arızaya bağlamaya başladım, ya olmadıysa diye korkumdan ölüyorum resmen 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ üç hafta önce sigarayı bırakmıştım o kadar arıyorum ki şu an, sanki icebilsem rahatlatacaktı beni ama dayanicam tabii🤦🏻‍♀️
Üç gün sonra, ay boşuna telaşlanmışım çok şükür diyeceksin bence 🥰 sigarayı da doktordan izin alıp yarım yarım içmiştim son üç gün, çok daralmıştım, o transferde hamileydim 😀 sonrakilerde hiç içmedim ama tutmadı.
Küçük bi fincan kahve iç sigarayı unutturuyor, bende işe yarıyor en azından, hatta tedavide olan sonunda hamile de kalan bi arkadaşım önermişti.

Tup bebek tedavilerindeki istatistikler kullanilarak yapilmis bir analiz. Kendi dogal deneyen ciftelere de bahar ve yaz aylarinda basari orani artabilir diyen bir yazidan ulastim. Sicaklik ve gun isigiyla ilgisi varmis :) Soguklar Turkiye'de henuz bitti, gunes ve sicak sonunda bizlerle. Muhtesem bir bahar ve yaz olsun herkese :)
Yaaa inşallah hepimiz için bereketli bebekli bir 2022 bahari ve yazı gelsin🤲🌺. bende bu 2 ay yine normal deneyeceğim, kendiliğinden sağlıkla hayırla kucağımıza alacağımız bir bebeğe hamile kalmayı diliyorum güzel güneşinde etkisi hepimize güzel olsun inşallah 🙏🌞⭐🤰

X