Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Hamile olabilir miyim?

bu ay sadece inofolic combi diye bi folik asit kullandım, bu da zaten takviye bişey ilaç diye bile geçmiyor. Onun böyle bi etkisi olabilir mi bilmiyorum.. Onun haricinde ağrı kesici bile içen biri değilim ki.. yani gecikmenin 9. günü negatif çıkması benim umudumu kırdı olsa çıkardı diye düşündüm ama bilmiyorum yine de
acele etmeyin bir kac gun bekleyin sonra test yapin nice insanlar var hamile oldigunu anlamiyor dogum yapiyir bunun belgeseli bile var. bakma biz takip ediyoruz ama herkes gubu gunune takip falan etmiyir emin olabilirsin.

acele etmeyin bir kac gun bekleyin sonra test yapin nice insanlar var hamile oldigunu anlamiyor dogum yapiyir bunun belgeseli bile var. bakma biz takip ediyoruz ama herkes gubu gunune takip falan etmiyir emin olabilirsin.
1 buçuk yılı geçti istiyoruz ve olmuyor ya, sürekli aklımda bu konu.. bi türlü çıkaramıyorum aklımdan

Sen bilirsin çıkabilir ama daha net bisey olması için çarşamba yada perşembe yap derim ben ama elide fazla test varsa yap bisey kaybetmezsin canım sonucunu at bakalım 10.dk de çek fotoğrafı
Sabah eğer test yaparsam yüklerim burayada, umarım olumlu olur

Ya 1 gün regl gecikmesiyle ogreniyo insanlar çok enteresan yani
herkesin ayni olmazki bir belgesel izledim hamile oldugumu bilmiyordum diye kadinlar belirti bile olmadan dogum yapmislar yani cokta baskasina takilma herkesin yapisi farkli sonucta.

herkesin ayni olmazki bir belgesel izledim hamile oldugumu bilmiyordum diye kadinlar belirti bile olmadan dogum yapmislar yani cokta baskasina takilma herkesin yapisi farkli sonucta.
İnşallah vardır da geç öğreneyim önemli değil.. daha bide boş yereyse daha büyük yıkım olacak

Eklentiler

• IMG_20210601_063936.jpg
    IMG_20210601_063936.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 97
Maalesef negatif, sanırım artık doktora gitmeliyim 😌

Eklentiler

• IMG_20210601_063936.jpg
    IMG_20210601_063936.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 99
Maalesef negatif, sanırım artık doktora gitmeliyim 😌
Umarım hamilesindir bende basımdan geçen bir olayı anlatayım senin gibi böyle günüm geçti test yaptım kaset test çıkmadı doktora gittim kan verdim çıkmadı doktor hamile değilim diye bana duphaston adet söktürücü verdi ben o ilacı da içtim tam 10 gün geçti yine olmadım bu kez diyorum kesin bir sıkıntı var ilaç octigim hâlde bile neden olmadım diye sonra ablam dedi ki bana bi test yap belki olur ya hamilesindir neyse bem yok felan dedim ama içime kurt düştü yaptım ve animda cıktı hamilelik ben kan vereli 4 hafta oldu sonrasında 7 haftalık hamile olduğumu öğrendim yani Geç döllenmeden dolayı 3 haftalık gebeligim bırak kaset testi kanda bile görünmedi insallah öyledir seninde

Ben 5 gün gecikince görmüştüm çift çizgiyi pazartesiye kadar sabret ya da testi tekrarla canım Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah😊
Yaa bana sürecini anlatır mısın? 2 gün geciktim yine negatif gördüm. Kesin yoktur diyordum ama senin mesajı gördüm 😋

Umarım hamilesindir bende basımdan geçen bir olayı anlatayım senin gibi böyle günüm geçti test yaptım kaset test çıkmadı doktora gittim kan verdim çıkmadı doktor hamile değilim diye bana duphaston adet söktürücü verdi ben o ilacı da içtim tam 10 gün geçti yine olmadım bu kez diyorum kesin bir sıkıntı var ilaç octigim hâlde bile neden olmadım diye sonra ablam dedi ki bana bi test yap belki olur ya hamilesindir neyse bem yok felan dedim ama içime kurt düştü yaptım ve animda cıktı hamilelik ben kan vereli 4 hafta oldu sonrasında 7 haftalık hamile olduğumu öğrendim yani Geç döllenmeden dolayı 3 haftalık gebeligim bırak kaset testi kanda bile görünmedi insallah öyledir seninde
Ah keşke öyle olsaydı, dün lekelenmem başladı, bugün regl geldi 14 gün geciktim ilk defa.. Maalesef bu ay da olmadı..

Yaa bana sürecini anlatır mısın? 2 gün geciktim yine negatif gördüm. Kesin yoktur diyordum ama senin mesajı gördüm 😋
Valla kuzum moralini hiç bozma aynı senin gibi 2 gün geçince bakmıştım çıkmamıştı yine olmadı deyip hasta olmayı bekliyordum adet olacak gibi hissediyodum zaten akıntı falan vardı ha geldi artık diyodum 😃 sonra 3 gün geçti yok 4 gün geci yok 5. gün varla yok arası hayalet çizgi dediklerinden sanırım çünkü ilk defa gördüm bende ilk gebeliğim, ertesi gün kan verdim 37 çıkmıştı sanırım 😍 bugün de kalp atışını gördük 1 gün ileriden gidiyo maşallah 🤭 darısı isteyen herkese 🤗

Merhaba arkadaşlar benimde sizlere bir sorum olacak. Benim yumurtlamam ayın 25indeydi. adet tarihim ise ayın 6 sında. Arada sadece 11-12 gün var. Yaklaşık 4 aydır çocuk denemeleri yapıyoruz ama yumurtlama takibi hiç yapmamıştım. Ve bu ay doktor takibiyle yumurtlama zamanıma göre ilişki oldu. Yumurtlama günümden sonraki gün kasıklarımda şiddetli bir ağrı , göğüslerimde aşırı ağrı ve şişkinlik yaşadım. 2 gün sürdü. Göğüs ağrım çoktu ara arada bel ağrısı oldu. Sonra yavaş yavaş azalmaya başladı ve kayboldu. Şuan adetime 3 gün var. Test yaptım ama negatif. Ama ilk kez bu ay farklı hissediyorum sizce gebelik belirtisi mi?
Allah isteyen herkese hayırlı zamanda nasip etsin arkadaşlar

X