Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur musunuz? Hamile olabilir miyim?

kgm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
1.007
544
32
Merhabalar,

Maksimum 32 gün süren adet döngülerim var. her ay aynı uzunlukta olmuyor ama 30-32 gün aralığında değişiyor. bu ay 19 mayıs günü tam 32. gündü, şuan 2 gün gecikmem var.. adete son 10 gün kala şeffaf su gibi akıntılarım oldu, yumurtlama zamanını andıran, günlerce devam etti, son 3-4 gündür bu akıntım durdu daha az ve koyu kıvamlı bir akıntı devam ediyor, ara ara kasıklarımda batma oluyor. mesela dün akşam kasıklarımda sancı vardı kesin regl oldum dedim, hiç birşey gelmedi.. bi de adet yaklaştığında hem göğüslerim şişer hemde çok ağrılı olurdu.. Bu kez yine şişmişler ama ağrı yok.. 19 mayıs günü yani tam regl gününde kaset test yaptım ama çıkmadı.. Yani kafam karışık.. gidip kan testi yaptırmaya da cesaretim yok, üzüleceğim çünkü.. bu şekilde şeyler yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı?

Ayni döngüye sahibim 35.günden önce test yapmamayı öğrenmiştim gördüğüm negatiflerden sonra 😁 eğer varsa kanda çıkar belkide ama sabredebilirsen bekle bir kaç gün daha

Merhabalar,

Maksimum 32 gün süren adet döngülerim var. her ay aynı uzunlukta olmuyor ama 30-32 gün aralığında değişiyor. bu ay 19 mayıs günü tam 32. gündü, şuan 2 gün gecikmem var.. adete son 10 gün kala şeffaf su gibi akıntılarım oldu, yumurtlama zamanını andıran, günlerce devam etti, son 3-4 gündür bu akıntım durdu daha az ve koyu kıvamlı bir akıntı devam ediyor, ara ara kasıklarımda batma oluyor. mesela dün akşam kasıklarımda sancı vardı kesin regl oldum dedim, hiç birşey gelmedi.. bi de adet yaklaştığında hem göğüslerim şişer hemde çok ağrılı olurdu.. Bu kez yine şişmişler ama ağrı yok.. 19 mayıs günü yani tam regl gününde kaset test yaptım ama çıkmadı.. Yani kafam karışık.. gidip kan testi yaptırmaya da cesaretim yok, üzüleceğim çünkü.. bu şekilde şeyler yaşayıp hamile olduğunu öğrenen var mı?
Ben 5 gün gecikince görmüştüm çift çizgiyi pazartesiye kadar sabret ya da testi tekrarla canım Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah😊

Hiç kimsenin bi fikri yok mu
Ayni döngüye sahibim 35.günden önce test yapmamayı öğrenmiştim gördüğüm negatiflerden sonra 😁 eğer varsa kanda çıkar belkide ama sabredebilirsen bekle bir kaç gün daha
Peki belirtiler siz de de benzer miydi.. Beklemeye karar verdim ama 😩

Evet canım aynı böyleydi adet olucam sanmıştım bende nasip herşey inşallah hayırlısı neyse o olsun 😊
Umarım bende pozitifi görürüm hayırlısıyla.. Bakalım salı, çarşambaya kadar bekleyip.. Hala olmazsam testi tekrarlarım.. Hasta olursam da yapacak bir şey yok zaten 😩

Hiç kimsenin bi fikri yok mu

Peki belirtiler siz de de benzer miydi.. Beklemeye karar verdim ama 😩
Hamilelik istediğim için baya baya belirti yasatiyodum kendime. Aklindan ne geçiyorsa vücut onu yaşıyor sakince bekle canım stres yapma

Hamilelik istediğim için baya baya belirti yasatiyodum kendime. Aklindan ne geçiyorsa vücut onu yaşıyor sakince bekle canım stres yapma
Kesinlikle öyle, ama akıntı durumları beni şüphelendirdi sadece, geçen aylarda bi kere 6 gün gecikti.. Stres gecikmeye bile neden oluyor.. Senin bebiş doğacak yakın galiba, sağlıkla kucağına alırsın inşallah

Bugün gecikmede 7. günüm, 5. gün test yapmıştım, kaset testti ve ilk idrarla değildi ama yinede sonuç negatif.
Regl olacak gibi ağrılarım da var ama gelen giden hiç bişey yok.. Acaba yine de hamile olabilir miyim.

Merhabalar,

bende gecikme var 2_3 gün luk ancak akintim yok ilk gebelik dusukle sonuçlandı o donem akinti çöktü kaşık agrisida belirgindir ama bu sefer akinti falan yokk goguslerim de benimde şişkin ama agri yok. test alsam u kadar erken çıkar mı acaba

Merhabalar,

bende gecikme var 2_3 gün luk ancak akintim yok ilk gebelik dusukle sonuçlandı o donem akinti çöktü kaşık agrisida belirgindir ama bu sefer akinti falan yokk goguslerim de benimde şişkin ama agri yok. test e

Bugün gecikmede 7. günüm, 5. gün test yapmıştım, kaset testti ve ilk idrarla değildi ama yinede sonuç negatif.
Regl olacak gibi ağrılarım da var ama gelen giden hiç bişey yok.. Acaba yine de hamile olabilir miyim.
senle aynıyız benimde tahminen 3 günlük gecikme var reg gibi agri var ama ilk gebelikte daha farklıydı bıçak gibi kesen ağrılar olur du su an az gibi

senle aynıyız benimde tahminen 3 günlük gecikme var reg gibi agri var ama ilk gebelikte daha farklıydı bıçak gibi kesen ağrılar olur du su an az gibi
ben beklenen regl tarihinde kaset test yaptım çıkmadı, 5. günde çıkmadı mesela belkide hamile değilim bilmiyorum.. bi sürü insan regl günü gelmeden pozitifi görüyor. yani sizinde çıkabilir belki testte ama ilk idrarla yapmak lazım

Cumaya kadar bekleyeyim diye düşündüm, biraz daha bekleyeyim diye.. ama kafam karışık yani son 3 gündür her an regl olabilecekmişim gibi.. ama hiç bişey yok..
bana söylenen suduru 7 gün geçti mi adet gecikmesi oluyor 7.gune kadar bekleyin deniyor ama şöyle bir duurmda var benim arkadaşım 10 gun sonunda adet oluyir ama çok sancılı olmus. maksimum 10 gun beklemek lazim. idrarda hemen görünmeyebilir belki geç döllenme dır.

bana söylenen suduru 7 gün geçti mi adet gecikmesi oluyor 7.gune kadar bekleyin deniyor ama şöyle bir duurmda var benim arkadaşım 10 gun sonunda adet oluyir ama çok sancılı olmus. maksimum 10 gun beklemek lazim. idrarda hemen görünmeyebilir belki geç döllenme dır.
cuma 9. gün oluyor eğer varsa kanda kesin çıkar.. durum netleşir diye düşünüyorum.. bu ay iş anlamında filan da biraz stresliydi.. belki stresten olmuyordur

cuma 9. gün oluyor eğer varsa kanda kesin çıkar.. durum netleşir diye düşünüyorum.. bu ay iş anlamında filan da biraz stresliydi.. belki stresten olmuyordur
stres etkiilidir olabilir bence 10 gun sonunda kan testi yapın insllah hayırlısı neyse öyle olsun. birde ilk basta kendinizi çok kaptırmayın ben geçen gebelik çok ümitle dim 7 hafta iicnde düşük yaptı ve nedeni belli değil kısmet bu işlerin olmayınca olmuyor kader yani

X