tecrübeli arkadaşlar banada yardıme eder misiniz?

bitli papatya

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2007
315
0
merhaba arkadaşlar

ben işimden dolayı eşimden geçici süre ayrıyım,mart ayında eşim yanıma geldi ve o gün yumurtlamamın son günüydü( otomtik hesaplayıcılara göre) neyse biz görevimizi yaptık.mart ayının 15 inde adet olmam gerekiyordu ve ben normal adetimi oldum ama bir süre karnımda ufak ufak seğirmeler meydana gelmeye başaldı.sık sık değildi ama arada bir oluyordu.neyse 15 nisanda tekrar adet olmam gerekiyordu ve ben adetime bir kaç gün kala kasık ağrsı ve karında adet sızlaması şeklindeki ağrınlığında ıları hissettim ve adet olamdım beraberinde ağrılarımda kayboldu.idrar tahlili aldım ama çıkmadı,kan tahlili yaptıramadım.çünkü doğuda ve küçük bir ilçede görev yapıyorum,buradaki hastanede kan tahlili yapılmıyor.ve ben çok kötü grip oldum,ya hamileysem diye ilaçta alamıyorum..karındaki seğirmeler ne zaman olur bilgisi olan varmı?daha önce hiç seğirme olmamıştı karnımda..iki arada bir derede kaldım..hamile arkadaşlar acaba soğuk algınlığında hangi ilacı alıyorlardı.

biraz uzun oldu kusura bakmayın,okuduğunuz için ve cevaplarınız için çok teşekkür ederim

canım hamile olsaydın mutlaka idrar tahlilinde çıkardı çünkü beraber olalı 1 ay olmuş normalde 1 hafta sonra belli oluyor daha net sonuç almak istersen sabahleyin ilk idrarla bidaha tahlil yap ilaç olarakta sadece parol kullana biliyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…