Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi sevgisiz_asla:)

çileğimm başlada biran önce bizede tek tek anlatmaya devam et :) öncesi sonrası resimleri de bekleriz tabi :) inşallah bizde birgün başarıcaz inanıyorum..

hadi çilek basla sonuç al ben umutsuzluğa kapılıyorum yavas yavas sanki yapıstılar yada hergecen gün daha çok görünüyolar 49 kiloya düştüm ama görüntümü basen ve popodaki çatlaklar öyle bozuyoki deliriyorum hadi artık çözüm ya

canı kusura bakma,ev taşımaydı,iş değiştirmekti derken ne internete girmeye,nede ilacı satın almaya vaktim olmadı...sirkeciye gidicektim,onada gidemedim...ama şu aklık kremi ile,o karışım yağları en kısa zamanda deneme sözüde verdim size...mecbur bende internetten sipariş vericem TCA yı...işlemlerim tamamlanır tamamlanmaz başlıcam şu TCA ya...ve fotoğraflarla sürekli yazıcam buraya...dua edelim geçsin,,,,ya geçmesede hafiflesin...bide sıkılaştırmak için spor düşünüyorum da,kolları özellikle ne sıkılaştırır,bilmiyorum ki....bu hafta başlıcam şu tca ya,sizde bana sıkılaşma konusunda fikir verin,hepsini bir kişi üzerinde iyicene bi deneyelim...aynı makine ile aynı ışıkta çekmem lazım değilmi fotoğraflarıda...başlıyorum bu haftaaaa :)hadi hayırlısı :)

güzel arkadaşım sıkma canını...şimdi güzelce bir sakinleş ve ilk hali ile şuanki hallerine iyice bak...lekeleri görme ama,sadece çatlak izlerine bak....ortalama % kaçlık bir ilerleme kaydettin?

doğum çatlaklarınada uygulayabilirmiyiz kızlar çok dertliyim bu konuda

güzel arkadaşım sıkma canını...şimdi güzelce bir sakinleş ve ilk hali ile şuanki hallerine iyice bak...lekeleri görme ama,sadece çatlak izlerine bak....ortalama % kaçlık bir ilerleme kaydettin?

tatlım çok sık yapamıyorum ayda 1 kez ama bi ilerleme varmı o bile belirsiz

73 sayfayı okudum bi sonuca varamadım ne kadar acı bi durum çilek ne alemde minem ne alemde

ewt canım bende çok umutluydum ve çilekten haberler bekliyodum TCAya ara verdim malesef daha yükseğini alcaktım tembellik ettim :18:

merhaba kızlar,ben TCA peeling %50 oranında aldım(çatlaklar için) fakat nasıl kullanacağımı bilemedim sorularım:
1.asidi sürdükten sonra ne kadar süre bekletmeliyim?
2.nemlendirici olarak arko C ve nivea kullanabilir miyim?(geçmişte expigment ve acnelyseten oluşan kızarıklık ve kahverengilikleri çok hızlı ve iz bırakmadan geçirmişlerdi)
3.asidi sürdükten sonra ne ile temizlemeliyim?(sadece su,sabun..vb)
4.ürünü ne ile uygulamamı tavsiye edersiniz?(pamuk,disk pamuk,kulak çubuğu..vb)

ben yabancı forumlara baktım %30 çok etkili falan diyorlar, çok kuvvetliymiş zaten, siz nasıl cesaret ediyorsunuz 50 ye 70 e saf asit yakar vallahi, ben de alacağım çatlak için %15 düşünüyorum, birde birşey soracağım bu tca bozulmaz değil mi? doa kozmetikte 15 lira tca ama onlarda fazla durmaz biterse ne zaman geleceği belli olmaz. alsam şimdi, kışa kadar bozulmaz değil mi?

kimyasal peeling evde yapılmaz ki kızlar nasıl cesaret ediyorsunuz tca güzelliğk salonlarında bari yaptırın çok güçlü o çünkü

İlk seansımı %30luk TCA ile 6 temmuzda yaptım. Her gün, muhakkak madecassol(doku kremi), üzerine acı badem sütü ve kantaron yağı sürüyorum. Söylendiğine göre 4 gün içinde soyulmanın başlaması gerekiyor. Bu arada not düşeyim, dermaroller göğsümdeki çatlaklardan kaynaklanan yorgun görüntüyü biraz olsun düzeltti. Son umudum bu asit, her seanstan ya da gelişmeden sonra bu başlığa yazacağım.

kimyasal peeling evde yapılmaz ki kızlar nasıl cesaret ediyorsunuz tca güzelliğk salonlarında bari yaptırın çok güçlü o çünkü

Bu çatlaklar psikolojiyi öyle bozuyor ve güveninizi yitirmenize neden oluyor ki ben açıkçası yaşamak bile istemiyordum artık. Benim psikoloji çok ciddi bir şekilde hasar görmüştü. Eğer pek çok insan da benim gibiyse, göz kararıyor, çözüm şu deniyor, risk alınıyor, cesaret ediliyor her şeye kurtulmak için bu lanetten.

Sonradan gelen edit: Allah'ım çıldırıcam, yeni fark ettim, TCA olarak sipariş verdiğim ve aldığım şey glikolik asitmiş. Sabır sabır sabır.

Sonradan gelen edit: Allah'ım çıldırıcam, yeni fark ettim, TCA olarak sipariş verdiğim ve aldığım şey glikolik asitmiş. Sabır sabır sabır.

İptal ettirme şansın yok mu siparişi? Glikolik asit daha çok anti aging için kullanılıyor çünkü...

İptal ettirme şansın yok mu siparişi? Glikolik asit daha çok anti aging için kullanılıyor çünkü...

Muhtemelen yok, zira kullandım... Yine bir süre deneyeceğim, yabancı bir sitede çatlaklar için kullanıldığı da yazılmış... Verdiğim para boşa gitmesin diye deneyeceğim, bitince de TCA alacağım artık ne yapayım...

Herfaalmust, kendin denedin mi? 8dk bekleyince yanmadımi tenin ya da acimadimi? kizariklik oldu mu? birde Soylu'na ne zaman başladı.

Senelerdir bu konu devam ediyor ve hiç net bir cevap yok hala :2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…