Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi sevgisiz_asla:)
%30 tca yı ben çatlaklarım için geçtiğimiz nisan ayında kullanmaya başladım... 2 yıldan fazladır yüzümde düşük oranlı tca kullanıp memnun kalmıştım ... bu problem içinde denemek istedim. gaza gelip ilk seasnta çok tuttum cildimde bir süre leke yaptı ama geçti lekeler. lek geçtikten sonra devam ettim çatlakalarda ciddi anlamda düzelme oldu... yağsız bepanthen kullandım uygulamalardan sonra .... uygulamadan sonra ilk 1 ay ya güneşe çıkmayın yada yüksek faktörlü krem kullanın....
ben memnun kaldım ama 1 şişe yetmemişti

Son düzenleme:

çatlaklar için ne kadar süre kullandınız?

bnde % 20 tc yı denedim memnun kaldm ama sadece yüzeysel soyuldu...bu sefer % 100 tca yı alıcammm uzun sürmeden çatlaklarım gitsin artıkkkkk

ya ben etek-elbise giyorum bu sıcakta pantolon çekilmiyor bu yüsden 2. seansımı bi türlü yapamıyorum :95:

Son düzenleme:
arkadaşlar merhaba.. ben de bugün itibariyle tca denen asitten almış bulunmaktayım benim çatlaklarım hiç derin değil sadece beyaz beyaz parlıyor ve çok fazla popomdan bacaklarımın yan taraflarına kadar indi nerdeyse dizime kadar yan tarafı dolu resmen... ama kapatıcıyla bile çok kolay kapanabilen incelikte.. o yüzden %30 aldım kendimi hazır hissettiğimde yapıcam yarın sanırım. :44: ama birşey sormak istiyorum benim çatlak olan bölge büyük olduğu için soyulma çok geniş bi alanda olucak acaba bacaklarımı ayrı bi zamanda kalçamı ayrı bi zamanda mı yapsam???? bu aradaa gelişmeleri devamlı yazıcamm.

birde ben tca alana kadar aspirin ve kremi bacaklarıma sürüyordum 1 saat sonra yıkayıp yağ karışımı sürüp bekletiyordum vee haftada 2 kez yumurta akı sürüyordum (kolajen içerir demişlerdi)) bunların çok çok faydasını gördüm zaten ince olan çatlaklarım daha da inceldi bazıları yok oldu bile diyebilirim.... denemek isteyen olursa tca dan sonra azalan çatlak izleri için deneyebilirler....

bende birazdan 2. seansımı gecikmeli olarak yapcam ...
bu kez bende oldukça geniş kapsamlı yapcam sanırım popo bacak içi basen diz arkası :18:
sorun olcaksa sende ayrı zamanlarda yap ben baslayınca hepsi bi arada aynı zamanda gecsin istiyorum.

haklsın olmuşken hepsi bi anda olsun bitsinn ben de birazdan yapıcam bakalım hayırlısı :18:

sanki biraz tehlikeli bir işmiş gibi geldi. merak ettim ama

arkadaşlar ben ilk uygulamamı yaptım fakat bende çok fazla yanma olmadı ve beyazlaşma hiç olmadı etkili olmadı mı ki?? :44:

sonbahar 1 gelsin bende yapacağım ama eğer bu arada güvenilir ehli birisini istiyorum aslında ben yanlış 1 şekilde yaparsam allah korusun daha beter durumlara düşmeyeyim diye. bakalım yakında epilasyona başlıcam ordaki insanlara soracağım belki yaparlar yada birisini tavsiye ederler . evde yapmaktan korkuyorum açıkcası !!!!!!!!!!

Kızlar Birkaç Sorum Olacak Cevaplarsanız Coook Sevinirim. Simdi Ben %30Luk almayı Düsünüyorum,
Bunu normaL krem gibi iyice yedirecekmiyiz? Yanmaya Baslayınca Yıkanacakmı? Sonrasında Bepantene kullansam Olur herhalde.
Birde Son sorum Nekadar zaman Sonra 2.uygulama Yapılabilir? Cevap geLirse Cok Mutlu Olurum

krem gibi degilde fırca veya pamukla sürülüyor sanırım kullandıktan sonrada yagsız bepanten en uygun olanmıs sanırım nette doktorların videolu anlatımları falan var bak istersen 2, uygulamada cildin tekrar eski haline dönünce 1 ay gibi bir süre uygun olur sanırım ben takip ediyorum ama denemedim deneyimli arkadaslar yardımcı olurlar

kızlar bir şey sormak istiyorum tca yı nerden bulabilirim acaba? ismini yazmamız yasak galiba ama o malum alışveriş sitesinde en fazla %20 lik tca var yani aranızda eczaneden sorupta alan varmı?? böyle bir ihtimal varsa bende eczanelere koşucam çünkü cevap veriseniz sevinirimm

ben gitti gidiyordan almıştım %50lik bi bak istersen %20lik varmı die ...

geçen hafta 2. kez yaptım çatlaklarım hala soyulmadı benim neden anlamadım :44:

cevap için teşekkür ederim inşallah soyulmalarında bi an önce başlar ve çatlaklarından kurtulursun

bir arkadaşta %100 tca kullanıcam demiş aman sakın çok tehlikeli olur.

çatlaklar için %30 tca gayet başarılı oluyor... eğer soyulma olmazda ilk seasnta bir dahaki seasnlarda süreyi biraz uzatın....

Son düzenleme:
Tca kullandim ve catlaklarima bayaga iyi geli diyen arkadaslar kimler? kac seans kullandilar, Tca larini nerden aldilar ve nasil kullandilar?
Lütfen kullanan arkadaslar cevap versin...

bir arkadaşta %100 tca kullanıcam demiş aman sakın çok tehlikeli olur.

çatlaklar için %30 tca gayet başarılı oluyor... eğer soyulma olmazda ilk seasnta bir dahaki seasnlarda süreyi biraz uzatın....

napalım benim ki çok eski çatlarım var 20 lik denedim çok soyulmadı ya kocaman 7 kat deri var onları atmam lazım

napalım benim ki çok eski çatlarım var 20 lik denedim çok soyulmadı ya kocaman 7 kat deri var onları atmam lazım

çatlaklar için %20 tca az gelebiliyor... ben ve iş yerinden arkadaşım ile yüzümde kullandığım 20 liği denedik olmadı. yüzümde gayet güzel soyulma gösteriyor halbuki. sanırım yüz derisinin daha hassas olmasından kaynaklı. 30 luk tca ile çatlakarda güzel sonuç aldık soyulmada oldu.... bunun yanında soğuk duş ve plateste yaptım belki faydası olmuştur :) ama bunlarında faydalı olduğunu okumuştum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…