Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi sevgisiz_asla:)

lekeler için üzülmeyin bende çok üzülmüştüm geçmez lafan diye ama zamanla azalıyor koyuluklar.

canım benim çatlaklarımda yaklaşık 10 yıllık belki daya fazla 23 yaşındayım ergenlikten kalma ..
bence devam et ve inan ben inandım ve inceldiğinede şahit oldum tekrar dene bence ve umudunu yitirme ...

canım benim çatlaklarımda yaklaşık 10 yıllık belki daya fazla 23 yaşındayım ergenlikten kalma ..
bence devam et ve inan ben inandım ve inceldiğinede şahit oldum tekrar dene bence ve umudunu yitirme ...

bakalım canım dedimya hani artık sadece çatlağın üzerine sürcem diye bir iki güne soyulmaya başlar sanırım böyle deniycem bide inşallah olumlu olurda şu meretlerden kurtuluruz

benimde bazı bölgelerimde çatlaklıklar var bu tca her bölgeye kullanılıyomu bide nerden temin edbilirimm ??

simencim ilgin için sağol, ankaradayım ben. aklık kremini getirtebileceğim hiç arnavut tanıdığım yok. ayrıca ankaradaa sizin oralardaki gibi semt pazarları da yok olsada arnavutların geldiği bi kısım yok. senin kullandığını gönder diyemem sonuçta senin teklif etmen bile yeter ama senden şunu isteyebilirim. eğer sen yolun düşerse oradaki pazara çıkarsan, benim için arnavut kremi alıp bana kargoyla gönderebilirsen çok sevinirim. ama tabi eğer o pazara çıkıyorsan sana zahmet vermek istemem. özelden mesaj atmasını bilmiyorum limitiniz yok diyor. o yüzden sen bana özelden mesaj atıp telefonunu yazarsan seni ararım iletişime geçebiliriz.

canım pazardan alması ,göndermesi inan hiçbişey değil...ama böyle sanki bişeyi satıyormuşumda gelmişim reklamını yapmış gibi oluyorum...sanki satış amaçlı bir övme gibi olurum ozaman. özür dilerim...yardımcı olamayacağım bu konuda... eğer istanbulda tanıdığın varsa ona aldır...aldırdığın kişiyede tembihle...eskiden fotoğraf kapları olurdu küçük yuvarlak kapaklı siyah veya beyaz renk...foto flim kaplarıydı.öyle küçük kapların içinde...azı tıka bas dolu,çok yoğun,bembeyaz ama süt beyaz bir krem...her pazarda yok bu...arnavut göçmenlerinin yoğun olarak yaşadığı bölgelerdeki semt pazarlarına gitsin...ben şişlide oturuyorum....bildiğim kadarı ile istanbul avrupa yakasında,küçükköyde-rami boşnak-arnavutlar kalabalık...öğrendiğim kadarı ile küçükköyde perşembe pazarında sordurmuştum fiyatını 80 tl demişti...salı pazarında ise 60 tl idi...bide cumartesi pazarı var,en ucuz o...hatta o pazarda kıyafetler bile çok ucuzmuş...50 tl demişlerdi aklık kremini...sıkı bir pazarlık yaparsa 40 a falan alır...ama konuş tembihle aldırdığın kişiyi...yok aldıramam dersen eğer,benden bi parça bölüp göndereyim...özel mesaj atmak için mesaj sayım yetersizmiş...buraya yazdım özür dilerim

Aklık kreminin fotoğrafını çekicem yarın size....şimdi çekicektim baktım yanımda değil...bakın ona göre alırsınız...bide boşu boşuna farklı bişey alıp para ödemeyin...

ist da tanıdığım yok sinemcim maalesef. yinede sağol. en azından bize fikir vermiş oldun.

kıslar AKLIK KREMİNİN RESMİNİ ekledim...içini dışını her biyerini çektim valla:79: kollarımıda çektim ama ışık parladı... ( net çekim onlarıda göndercem size....

1...)

2...)

3...)

kaç ay kullandığı halde,hem çatlak bölgesine,hem yüzüne hala dolu...bende elinden aldım :)))nolur nolmas arnavutluktan teyze gelince bide yapmaz bana bunu ,kalırım ortada sonra

Arnavutluk kremi kullandığında hiç mi leke oluşmadı yoksa hemen geçti mi lekeler? ben de geçen sene %50lik tca uygulaması yapmıştım 1 seans ama. biraz fark olmuştu ama çok fazla kahverengi leke kalmıştı. lekelerin geçmesi zaman alınca ben de bir daha cesaret edememiştim. benim de çatlaklarım çok var ergenliken kalma boy atma kilo alıp vermeden göğüs,kalça,diz arkası. inanın psikolojimi bozan tek şey bunlar. ama arnavutluk kremi leke bırakmayı önlüyorsa ben de eylülde başlarım. ben de bulgaristan göçmeniyim, annannem şu an bulgaristanda. anneme sorduğumda anneannemin eskiden içinde civa olan bi kremi eczaneye yaptırıp kullandığını söyledi.ama sonra yasaklanmış sanırım uzun kullanımda zararlı etkileri var diye. neyse bi şekilde temin edicez artık bi yerden

evvvet canım aynen öyle leke bırakıyor. ben %30 luk kullanmıştım.

ben 2. seansımı yapcam ama bekliyorum çünkü yapmamam gereken bişeyi yaptım 1 haftadır antalyadayım 50 faktör krem kullandım ve gölgede kaldım hep yinede sorun olurmuki ?

ben 2. seansımı yapcam ama bekliyorum çünkü yapmamam gereken bişeyi yaptım 1 haftadır antalyadayım 50 faktör krem kullandım ve gölgede kaldım hep yinede sorun olurmuki ?

nette okumuştum bronz olmaman gerekiyormuş tca kullanman için ama güneşlenmemişsin gerçi biraz bekle kese falan yap kullanacağın bölgeye sonra yap bence.

aynı zamanda 6 ay süreyle güneşe çıkmamak gerektiği söylenmişti kılıçbalığı uyarmıstı ama mecbur kaldım napim :2:
erkek arkadaşım dert etmesdi yok bişey takıosun derdi ama bikiniyle güneşte birasda bronzlaşınca neden soydun bak koyu lekeler var daha kötü olmuş dedi ve artık dahada dert ediyorum seneye tatilde bunlardan kesin kurtulmuş olmalıyım ya ... imdaatt ..
bu arada plajda genç-orta yaş bi çok kadında hatta %90ında çatlak vardı popoda ve basende ama çoğunda popodaydı ve hatta yabancı turistlerdede gördüm çok şaşırdım :44:

bunu duyduğuma çok sevindim nedense sadece bende varmış gibi geliyo:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…