Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi sevgisiz_asla:)

dönmüşsün canım h.geldin:)valla canım uygulama süresi 5 dk yazıyordu dayanabildiğim kadar dayanayım dedim 7 dk zor zar dayandımm zıpladım banyoda sonlara dogru tca uygulaması 2 dk falan sanırım ama yıkama öle yat geçicek sabaha gibi bişi olsaydıda yatmak mümkün olmazdı zaten de sabaha kadar siteyi turlayacak olsam onuda yapardım:):)öyleki bıktım:) canım dermarollerde baya farketmiş sende üstüne bide peeling tamamdır sıkma canını olcak olcak inşallah kızlar ben çok ümitliyim yaaa bundan sora doğru siparişle tca alıcam amauygulayan bütün arkadaşlara geçmiş olsun diyorum fena yakıyor :)iyileşince geççek ama:)böyle olcazhihoyyyt

Tatlım bazı çatlaklar neredeyse tamamen, bazıları ise büyük ölçüde azaldı, sanırım yatay olanlar daha kolay geçiyor gibi dikey olanlara göre:)))

Ayy inanmıyorum yaa :) Çok sevindim.

Bu zamana kadar boşuna bunlarla yaşamışız biz...

Bende gelmesini bekliyorum TCA%15 imin. Umarım bugün gelir. 2-3 gündür cildimi hazırlıyorum. Bepenthen, madecassol, badem yağı, aloeveralı vazelin, evigen ampul cildi besleyen ne varsa aldım..

Kargom gelse de başlasam..
Sırtımdaki leke, dizimden belime kadar çatlaklar artık kurtulucam bende:)

eed geldım sekerım senınde kargonun gelmesıne falan sevındım uygulamanıda yapmıssın hadı hayırlısı olsun ındallah gecıcek ya cok optum senı

kızlar benim bildiğim kadarıyla bu çatlaklar sadece deri yüzeyinde oluşan bişey değil derinin baya altından itibaren çatlıyor bu tca dediğiniz derinin altına kadar inip mi çatlakları düzeltiyor yoksa yüzeysel değişiklik mi sağlıyor? kanımca kendi kendinize yaparak çatlakları düzeltmeye çalışmak büyük acı veriyor olsa gerek öyle ki derinin eriyip birleşmesi gerekir kanama oluyor mu kızlar ben de de çok çatlak var ama cesaret edemiyorum

Kızlar bişi sorcam:
Acı var mı acı?
reha muhtar gıbı olmus bu efenım acı varmı acı?? o adamında cıkısları super yaa hadı azıcık gulduruyım barı sızı neseler yerıne gelsın bıraz hapıshaneden kacmak ıcın adamlar tunel kazmıs reha muhtar efenım tunelı kacmak ıcınmı kazdın dıyo tacız edılmıs kucuk bır kıza reha muhtar amcalar sana ne yaptı dıye soruyo adam karısını bogarak oldurmus efendım oncelıkle basınız sagolsun dıyo reha muhtarcıgım hele su bır bomba dogustan kor oldugunuzu anladımda beyfendı cocukkendemı gozlerınız gormuyordu dıyo yaaa adama bak

:roflol::roflol: kurtaj yaptıran ahu tugbaya pekı bebek sımdı nerede dıye sorması cenaze torenınde on bının uzerınde yedı bın tane guvenlık gorevlısı vardı demesı tam bır komedıydı adam ya neyse bıraz gulmussunuzdur umarım kendınıze ıyı bakın bye

soyle dusunebılırsın bunu tca ust derıyı ve hatta derecesıne gore derının bırazcık alt katmanlarınıda soyuyor sonra kendını yenılıyor boylece catlaklar bıraz daha duzelmıs oluyo derının cok derınındekı gecmez ama ust derıyı yenıleyınce alttakının gorunmesıde zorlasıyor sılıklesıyor boylelıkle kan cıkmıyor hanı banyodayken kese yapılmıs gıb bırsey tabı daha sıddetlısı etkılısı cokca bastırılmısı gıbı ust derıyı komple degıstırıyorsun yanı alttan yenı sı gelıo sen bırdaha degısıtırıyorsun boyle boyle yenı bır cılt edınıyorsun

umarım kurtuluruz bunlardan sizleri takip edicem kızlar o kadar ümitlendimki bundan geçiceeek geçiceeeek geçiceeeek başka yolu yok hepinizeee kolaaay geleeee zemuszemus

Sinemsu gelismeleri kesinlikle yaz lütfen cünki bende sanirim glycolic acid alicam, tca ebayde yok.
sende kabuklanma fln oldumu? suan ne durumda catlakliklarn? bence bu tca fln kesinlikle bi care olucak gibi duruyo =) cok seviniorum bende senden gelen ilk gelismeyle ismarlicam insallah. cok umutlaniorum insallah hayal kirikligna ugramam.. demin banyodan ciktim catlaklarima baktim =( cok üzücü piskolojim bozulcak, insanin kendine güveni flnda gido resmen... Neyse insallah su tca la hepimz kurtulcaz, catlaksiz günler icin son gaz devammmmmm

slm kızlar çatlaklarıma saat başı bakıyorum ama 2.gün daha bişi yok glycolıc asit kullanan bi başka bayan 5. günden sora soyulmuştu yanlış hatırlamıyorsam bakalımm zaten bi degişiklik olsa hemen yazarım ama yok sadece etek falan giydiğimde bacak bacak üstüne atamıyorum yanma oluyor ama görünüşüne bakarsan hiçbişi yapmamışım gibi daha gelişmeleri yazıcam kızlar opuyorumnanaktan

Off ya ggdeki gönderici yanlışlık mı yaptı ne bi türlü gelmedi TCA ...
Bir an evvel başlamak istiyorum

Kızlar gelişmelerizi takip ediyorum bende gün gün yazıcam:)

Slmlar tekrar, kızlar şimdi son durumu aktarıyorum, soyulmam tamamen bitti, daha önce de söylediğim gibi , çatlakların yok olduğu yer var, azaldığı yerler var. Tek bir sorun yaşıyorum, soyulma sonrası bir miktar kızarıklık kaldı bende, tam anlamıyla eski rengini almadı daha uygulama yapılan yerler. Belki bende olmuştur bu veya yüksek derecelerde yaşanan bir durumdur bilemiyorum, onun haricinde ben memnunum, böyle bir durum yaşayan arkadaşlar varsa ve yorum yaparlarsa ayrıca sevinirim:)))

slm cnm yha valla bnmde bugün3 günüm bende bi kolumda çok fazla tuttum heralde mosmor olduu daha tam kabuklanmadı anca heralde inş kırmızı kalmaz öle senin çokmu kırmızı kaldııı yaa bak üzüldüm şimdi

Merhaba Kızlar,
Bugün öğleden sonra TCA %15 im geldi. Biraz önce duş aldım. Önce sırtımdaki lekeye sonra sırasıyla, kalçalarıma, bacak içlerime ve diz arkası bölgeme uyguladım. 2 dk beklettim. ve tekrar bol su ile duş aldım. Çıktım Bepanthen sürdüm.
Kullanacak olanlara: hiçbir acı hissetmedim biraz batışma hissi oldu ama inanın bana saçınızın boyatırken bile kafanızda daha fazla batışma hissi oluyo.. Üstelik bunu iki dk tutuyosunuz.
Mesela Lazer epilasyon bundan kat kat acılı bir olaydır!

Merak edenler sorularını sorabilir...

Herkese iyi hft sonları:)

Kızlar bişi sormak istiyorum. Bephantenden başka bişi kullandınız mı?

Bazı forumlarda okumuştum. 3 günden sonra cilt toniği varya içinde salisilik asit var. tonikle temizleyip sonra Evigen (E vitamini)ampul kullanınca daha hızlı soyulup cilt kendini daha hızlı toparlıyormuş.
Ve medacassol bildiğiniz üzere bağ dokuyu yeniliyor.

Bu arada TıA, Sinemsu, Rebelica sizi takip edicem yazmayı unutmayın:)

sinemsu siz kendiniz mi yaptınız biyerle görüşmüştünüz de ?

sinemsu siz kendiniz mi yaptınız biyerle görüşmüştünüz de ?

ewet görüştüğüm yerde tca uygulaması yoktu uyguladıklarımız meyve asitleri demişti yanii benim de yaptığım glycolıc asit.ben tca ya cesaret edemem demiştim tca için de doktora sormam gerekiyordu o gün yoktu uzmanda ''doktor cildine baksın zaten bu aylardan sora yapılmaz ve çatlakların böyle bi yolla geçtigini bilmiyorum çatlakların tedavisi yok demişti''.tabi ben tca için dr la görüşmeye tekrar gidecegim glycolıc asit öyle korkutucu bişi değil yüzeysel bi peeling o yüzden ben aldım ewde yaptım %40 lık olandan zaten öyle soyulma falanda yapmıyor ewde uygulama için öneriliyor pullanma yapıyormuş sadece daha bende oda yokya bakalım ilerleyen zamanlarda olucakmı bekliyorum bende bi sonuç alamassam bu uygulamada bidahaki sefere direk tca uyguluması yaptırıcam yapacak birini bulamassam ewde %30 luk deniycem bende nasılsa bi kere asitledik cildi alışmıştır sanırım çok ta problem yaşayacagımı düşünmüyorum. pendiğe yakınmısın bilmiyorum bana özel mesaj at istersen sana merkezin tel.numarasını vereyim kendin görüş(bu arada daha önce çatlaga kimyasal peeling yapmadıklarını biliyorum yüze yapıyorlar ama ben çatlaklarım için istiyorum diye belirttim drla konuşmam gerektigini söylediler uzmanla konuştuğum bukadar dr la da görüşücem inşallah)salı günü tekrar gidicem

canım o kızarıklık olması normal zamanla deri rengini alır zaten bu yeni deride renk değişikligi bozukluk falan olmasın diye güneşten falan koruyun diyorlar yaa tahriş etmemeye dikkat et şimdi kremini sür kızarıklık olur yazıyor zaten internette korkma zamanla deri eski halini alır öyle pat diye olmaz bence bebek deri daha opuyorumnanaktan

4.günüm(sadece çatlakların üzerinde bi buruşukluk var öyle gergin durmuyorlar pütür pütür oldular derecesimi az geldi acaba zaten yüzeysel off yaaa bu aydan sorada yapamamki okullar kapanınca deniz güneş allah ne verdiyse yani hayatta koruyamam etekli bikini giyerim koruyucu sürerim falan diyordum ama denizde yasakmış yaaa yapamam valla glycolıc asit için en az 20 gün deniz güneş yok diyorlar tca için çok daha fazla bu. sanırım peeling sezonunu kapattım ben eylülde tca yapıcaminşallah bu uygulamanın birazda olsun faydasını görürüm.yazarım yine:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…