Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
bende çok beyaz değilim cnm normal ten rengim kumral çok esmer değilsen sorun olcağını sanmam ama genede araştır

tia canım senin kızarıklar ne alemde hafifte olsa azalma varmı bnm daha kabuğu atmadı hiç ellemiyom iz kalmasın die

kızlar durumlar nasıl azalma varmı tamamiyle kaybolurmu dersiniz birde derin çatlaklara etkisi olurmu ki

cnm duşa girdim az önce baktım deriler soyuluyo alttan pembe yeni deri çıktı ama tam anlamıyla daha koybolmamışlar daha ilk seyans zaten tam kaybolması beklenemez derinliğine bağlı çünkü ben eylül ekim gibi 2 seansımı yapıcam çnkü yaza girdik malum terliyoz devamlı güneşten sıcaktan korumak gerek

benim de aklıma takılan bişey oldu uygulamayı yaptıktan sonra günlük hayatınızı etkiliyomu acı yok diyenler oldu ama merak işte

gözdelicios canım istanbulda nerde bu tca yapan yer ben evde yapmaya korkuyorum

cnm duşa girdim az önce baktım deriler soyuluyo alttan pembe yeni deri çıktı ama tam anlamıyla daha koybolmamışlar daha ilk seyans zaten tam kaybolması beklenemez derinliğine bağlı çünkü ben eylül ekim gibi 2 seansımı yapıcam çnkü yaza girdik malum terliyoz devamlı güneşten sıcaktan korumak gerek
canım bu soyulmalar nasıl deri kalınmı soyuluyor yoksa bildiğimiz güneş yanması sonucu oluşan soyulmalardanmı ince tabaka mı yani kalınmı bence yüzeyselse çatlakların daha çabuk geçer bir tanıdığımız bunu yaptırmış geçen şubat ayında ben daha yeni öğrendim tabi kadın 3 ay da 10 yıllık çatlaklarından kurtulduğunu söylemiş anneme bazıları doğumdan olan çatlaklarmış derin olanlar onlar dada baya azalma olmuş yaz bitince tekrar başlıcağını söylemiş ama küçük olan çatlakları tamamiyle gitmiş kollarındakiler ve diz kapağının arkasındakiler kadın kollarındaki çatlaklardan dolayı yıllardır askılı birşeyler giymiyordu şimdi cıbıl cıbıl geziyor vallaaaahi:)

nerde yaptırmıs peki canım ? kendimi yapmıs ?

canım bu soyulmalar nasıl deri kalınmı soyuluyor yoksa bildiğimiz güneş yanması sonucu oluşan soyulmalardanmı ince tabaka mı yani kalınmı bence yüzeyselse çatlakların daha çabuk geçer bir tanıdığımız bunu yaptırmış geçen şubat ayında ben daha yeni öğrendim tabi kadın 3 ay da 10 yıllık çatlaklarından kurtulduğunu söylemiş anneme bazıları doğumdan olan çatlaklarmış derin olanlar onlar dada baya azalma olmuş yaz bitince tekrar başlıcağını söylemiş ama küçük olan çatlakları tamamiyle gitmiş kollarındakiler ve diz kapağının arkasındakiler kadın kollarındaki çatlaklardan dolayı yıllardır askılı birşeyler giymiyordu şimdi cıbıl cıbıl geziyor vallaaaahi:)

canım bende kollarıma uygulamıştım bi kolumdan bi kolumu daha fazla tutmuştum onda biraz daha derin soyuldu yani güneş yanığı gibi tabak tbaka soyuluyo böle alttan yeni pembe kırmızı arası bi deri ortaya çıkıyo diğer kolumda daha ince olarak soyuldu çok tutmadğım için ben şuanda kırmızılıklar geçsin die sürekli bepanthen sürüyorum onlarda 1 2 haftaya anca geçermiş zaten bende daha uygulamıcam yaz bitene kdar çünkü kısa kollu giemiyorum kötü görünüyo haliyle kabuk filan soyuluyo sora kızarıyo ondan ara vericem ama eylül ayı gibi 2 seansımı yapıcam çünkü dikkatimi çekti azalma var derinliklerinde hala varlar ama esksi gibi derin değiiler anca 2 3 seansda kaybolurlar mecbur sonbaharı beklicem ozmaan sorun olmaz zaten mecbur kapalı giyinoyruz :1hug::1hug:

canım bende kollarıma uygulamıştım bi kolumdan bi kolumu daha fazla tutmuştum onda biraz daha derin soyuldu yani güneş yanığı gibi tabak tbaka soyuluyo böle alttan yeni pembe kırmızı arası bi deri ortaya çıkıyo diğer kolumda daha ince olarak soyuldu çok tutmadğım için ben şuanda kırmızılıklar geçsin die sürekli bepanthen sürüyorum onlarda 1 2 haftaya anca geçermiş zaten bende daha uygulamıcam yaz bitene kdar çünkü kısa kollu giemiyorum kötü görünüyo haliyle kabuk filan soyuluyo sora kızarıyo ondan ara vericem ama eylül ayı gibi 2 seansımı yapıcam çünkü dikkatimi çekti azalma var derinliklerinde hala varlar ama esksi gibi derin değiiler anca 2 3 seansda kaybolurlar mecbur sonbaharı beklicem ozmaan sorun olmaz zaten mecbur kapalı giyinoyruz :1hug::1hug:

vallahi kaybolsunda 5 ay 10 ay sabrederim yaparım bide benim bahsettiğim kadın 1. seansı yapıyormuş 1 hafta sonra hemen 2.seansa geçiyormuş arada en az 3 hafta beklemek gerekiyor diye biliyorum ben doğrumudur kızlar ha bide sizlere belki tca ile alakasız olucak ama bi sorum var şimdi bzim bu çatlaaklar kilo aldığımızda vücudumuzun gerilmesi sonucu ortaya çıkıyor ya yani çok çok şişman hallerimdeyken 1 tane çatlak bilmezdim vücudumda zayıfladıkça artmaya başladı annemdede vardı kilo almaya başlayınca çatlakları kayboldu bende şunu düşündüm acaba bizim bu çatlaklar kilo alınca oluyorda o zaman belli olmuyor zayıflayıncamı piyasaya çıkıyor hayır oturup diyet ve sporuma devam edicem ben düzzenli spor yapan biriyim genede sayısız çatlağım var artık olmasından korkuyorum yani dahada zayıfladıkça yiter olmasın

canım aynen bende hafiften balık etliyimdir ama zayıfladıkça ortaya çıktı son bir yıldır çatlağım fazlalaştı önceden daha güzeldi vücudum zayıfladğma sevinemez oldum ama tca bu sorunu ortadan kaldırablir ama 1 hafta arayla yapmak çok tehlikeli souçta bu asit yani deriyi inceltiyi 2 3 hafta ara verilmeliki deri kendini toplassın yani o şekilde ben yapmam iz bile kalabilir allah korusun

bide canım dedğin gibi kilo alınca çatlaklar oluşuyo derin genişliyo çnkü sonra zayıfladıkça genişleyen deri kendini salıyo bu seferde hoppp bi bakmışın çatlamışın aslında kilo aldığnda oluyo ama deri gergin olduğu için belli olmuyo ama kiloyu verince bu sefer belli oluyolarr o yüzden aslında kilomuza dikkat etmemiz lazım en azından yeni çatlak oluşmaz olanlarıda artık tca mca bi çaresine bakıcaz ben eylülü iple çekiyom yani gelsede devam etsem 1 ay aralıklarla ozman etkili olur çnkü

bide canım dedğin gibi kilo alınca çatlaklar oluşuyo derin genişliyo çnkü sonra zayıfladıkça genişleyen deri kendini salıyo bu seferde hoppp bi bakmışın çatlamışın aslında kilo aldığnda oluyo ama deri gergin olduğu için belli olmuyo ama kiloyu verince bu sefer belli oluyolarr o yüzden aslında kilomuza dikkat etmemiz lazım en azından yeni çatlak oluşmaz olanlarıda artık tca mca bi çaresine bakıcaz ben eylülü iple çekiyom yani gelsede devam etsem 1 ay aralıklarla ozman etkili olur çnkü

haklısın canım çok tehlikeli cidden ve tca ile umarım hallolurda özgüven tavan yapar artık bide sanırım bunun için spor önemli ben diyete başladığım ilk yıllar öyle nemlendiriciydi spordu pek takmadım ondan oluıştu çatlasklarım bu kadar en azından şimdiki gibi önlem alabilseydim bu kadar olmazdı diyorum ama burdan tavsiyem hergün yürümeye çalışın kızlar sıkılaşıyosunuz olduğuınuz kilodan daha zayıf gözüküyosunuz çatlaklarınn görünümnde daralma oluyo selülitler gidiyo trileeeyleeeeey

tia canım senin kızarıklar ne alemde hafifte olsa azalma varmı bnm daha kabuğu atmadı hiç ellemiyom iz kalmasın die
Evet tatlım, yavaş yavaş soluyor kızarıklıklar, ama sanırım tam anlamı ile ten rengini alması bir miktar uzun sürebilir. 2. seansı yaptırdığımda daha geçmemiş bile olabilir:))) Hatta 2.seansla ortadan kalkabilir:))) Yaşayıp göreceğiz...

ve bi sorum daha olucak, ben biraz esmerim, yani tca peeling uygulanmasi sakincali mi oluyo?? Banane ya ben yinede uygularim, internette hic öyle bise yazmio.

Canım benim öğrendiğim kadarı ile esmer tenlilerde leke yapma ihtimali daha yüksek olduğundan, %30 u geçmemek gerekiyormuş uygulamalarda, daha beyaz tenliler daha yüksek dereceler ile uygulama yapabiliyormuş, yabancı sitelerden okudum hep...Çok agresif TCA yapma derim ilk başlarda...

Evet tatlım, yavaş yavaş soluyor kızarıklıklar, ama sanırım tam anlamı ile ten rengini alması bir miktar uzun sürebilir. 2. seansı yaptırdığımda daha geçmemiş bile olabilir:))) Hatta 2.seansla ortadan kalkabilir:))) Yaşayıp göreceğiz...

cnm bnmde öle derin soyulan yerler kırmızı bepanthen sürüyorum devamlı iyileşme süresi hızlansın die zaten 2 yada 3 haftaya kadar anca rengini almaya başlıyomuş biizmki daha yeni bende 2 seansımı eylül gibi yapıcam

tia canım sen 2. seansını nezaman yapmayı düşünüyorsun??

X