Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ayhh sizden haberleri alınca ben daha çok seviniyorum bende yarın vericemm hadi bakalım hayırlısı tia canım bu arada 2 seasnsını ne zaman yapıcaksın??
Tatlım en az 3 hafta ara vermek gerekiyor bence, duruma bakarak konusuyorum, yani 2 hafta sonra yapmalıyım..Beklemek zor olacak ama, iyi sonuç alabilmek için beklemeliyim...
Bir de derinin ince olduğu yerlerde çok daha iyi sonuç alınıyor, aklıma gelmişken yazıyım dedim:))) Şimdiden bol bol şansssss:)))

kızlar bide bişiy sorucam mesela bi şişe 75 80 uygulamalık diyo tia cnm sen şişenin nekdarını kullanmıştın??

Tatlım en az 3 hafta ara vermek gerekiyor bence, duruma bakarak konusuyorum, yani 2 hafta sonra yapmalıyım..Beklemek zor olacak ama, iyi sonuç alabilmek için beklemeliyim...
Bir de derinin ince olduğu yerlerde çok daha iyi sonuç alınıyor, aklıma gelmişken yazıyım dedim:))) Şimdiden bol bol şansssss:)))

cnm bende öyle ara vericem en azından deri kend,ne gelsin bi ama bişiy sorucam sen kullandın yhabi şişe aldın onun hepsini kullanmadın demi çünkü 75 80 uygulamlık filan die yazıyoo nekdar kullandın sen fisfisfis

kızlar bide bişiy sorucam mesela bi şişe 75 80 uygulamalık diyo tia cnm sen şişenin nekdarını kullanmıştın??
Ayy yok cnm ya, bence max.5 seans fln götürür, daha evvel de söylediğim gibi, bol bol sürdüğümüz yerlerden çok daha iyi sonuç aldım, sanırım daha derine indi, o yerler böyle baya kabuklandı ve derin soyuldu.Belki söylenen yüz için olabilir, söz konusu çatlaklar olunca , doğru olmuyor sanırım:))

tamam tatlımm çok sağol bende artık sürerimm bol boll eheheheee gelişmleride yazıcam burayaa devamlı sendende bekliyorum haberlerii :))

son bi soru daha sanaa bu soonn hihoyyyt kaç dk beklettin sen bitanem

herkese slm kızlar sipariş verdim %30 tca bi kaç gün içinde ürün elimde olur ayh çk heyecanlıyım:lepi:

Tatlım, alttan çıkan deriyle beraber çatlaklar ne alemde??? Bende bazı yerlerde neredeyse tamamen geçti, bazı yerlerde de çok azaldı ama halen var tabi bi miktar. Bir de ben şunu fark ettim, bol bol sürülen yerler daha güzel soyuldu, ilk seans olduğu için biraz tereddütle sürmüştük çünkü:))) Böyle kan toplamış gibi olan yerlerin altından neredeyse çatlak çıkmadı, sende de öyle mi oldu???

çıldırcam şimdi kahverengi olan kabuğun birini dayanamayıp az ucundan baktım çatlak yokkkkkkzemuszemus o çok sürme konusunda haklısın ben ilk sürerken ellerim titriyodudelikafaduldengüzel sürdüğüm yerler kahverengi zaten kahverengi olan yerlerin altındada bişe yok oh my godddopuyorumnanaktan

Kızlar dayanamayıp gg den TCA %15 siparişi verdim. Sırtımdaki pigmentasyon lekesi ve çatlaklarım için deniycem

15 yaşımdan beri bu harita görünümlüyle beraberim artık kurtulmak istiyorum.
gelişmeleri yazarım.

Beni cesaretlendirdiğiniz için teşekkürler

nerden siparis verdin?? ben ebayde bulamadim :S ben almanyada yasiorum acaba nerde bulabilirim? eczanede satilio mu acaba?:sm_confused:

cnmm gitti gidiyordan sipariş verdim ilk önce ücretsiz üye oluyorsun sonra veriyorsun bende ilk çekindim ama bi sorun çıkmadı eczanlerde filan yok bende ebaydan bualamdım burdan verdim sende verebilrsin burdan ürünüm kargolanmış 3 gün içersinde elimde olur büyük ihtimallee çok heyecanlıyım:lepi:

çıldırcam şimdi kahverengi olan kabuğun birini dayanamayıp az ucundan baktım çatlak yokkkkkkzemuszemus o çok sürme konusunda haklısın ben ilk sürerken ellerim titriyodudelikafaduldengüzel sürdüğüm yerler kahverengi zaten kahverengi olan yerlerin altındada bişe yok oh my godddopuyorumnanaktan

ayh cnm çok sevindim senin adınaaa umarım bende aynı zevki yaşıcammmm zaten 1. seansa azı gitse 2.cinde filan dahada gitmiş olurrrr :1hug:

Kızlar dayanamayıp gg den TCA %15 siparişi verdim. Sırtımdaki pigmentasyon lekesi ve çatlaklarım için deniycem

15 yaşımdan beri bu harita görünümlüyle beraberim artık kurtulmak istiyorum.
gelişmeleri yazarım.

Beni cesaretlendirdiğiniz için teşekkürler

walla canım bende çok cesaretlendm bencede dene sende inş bu bizim son denedğimiz ürün olurr die düşünüyorum:asigim:

kızlar benim kargomda az önce geldii:lepi:yarın akşam uygulayacağım benimki %40 glycolic asit ama bakalımm bu nasıl bi sonuç vericek ayy heyecan yaptım yaaa:)

Kızlar benim kargom henüz gelmedi
Bu arada bol bol araştırma yapıyorum.cilt hekiminde okudum glikolik asit kuru ciltlere TCA yağlı ciltlere iyi geliyormuş. Ama yüz için.
DENEYENLERE SORUM OLACAK BEN TUM POPOMA YAPICAM GÜNLÜK HAYATIMDA SIKINTI YARATIR MI?
CEVAP BEKLıYORUM

Oturabılır mıyım yanı popomun ÜstÜne:dd
yoksa bı hafta tek popoma bı hafta dıĞer tarafa mı yapsam ayy Çok komık:d

Oturabİlİr mİyİm yanİ popomun ÜstÜne:dd
yoksa bİ hafta tek popoma bİ hafta dİĞer tarafa mı yapsam ayy Çok komİk:d

:)) Ben de popo tarafıma yapmıstım, ilk gün sadece hafif bir acı oluyor ama sonra geçiyo canım, bol bol bepantane sür , nemli olsun.

Yaşasınnnnnnnn:))) Aynen aynen, walla dediğim gibi, yakında bu beladan kurtulacağız birlikte:))) Eminim artık...

kızlar benim kargomda az önce geldii:lepi:yarın akşam uygulayacağım benimki %40 glycolic asit ama bakalımm bu nasıl bi sonuç vericek ayy heyecan yaptım yaaa:)

Canım inşşşş sen de kurtulmaya başlarsın bizler gibi, sonradan olmadı TCA alırsın sen de zaten:))) Gelişmeleri paylaşmayı unutma emi:)))

:)) Ben de popo tarafıma yapmıstım, ilk gün sadece hafif bir acı oluyor ama sonra geçiyo canım, bol bol bepantane sür , nemli olsun.

canım ilk yapşında ne kadar bir etki gördün çok merak ediyorum ve TCA %kaç kullandın?
Kaç dk beklettin?

X