Çatlaklar TCA Çatlaklara Kesin Çözüm Olabilir

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
  • Konu Sahibi sevgisiz_asla:)
ben yarın akşamı bekleyemedim yaptım gitti:)7 dk tuttum yaa nasıl kaşındı benimki sizdede öle oldumu kaşıntıyla birlikte bi acı oluo ama daha çok kaşıntıyı hissediosun karıncalar ısırıo gibi oluyo heryerini hala biraz var o his bepanthen sürücem bende bakalım nekadar etkili soyulma falan çok olmayacak bende öyle yazıyordu pulpul dökülücekmiş:)yazarım kızlar inş. işe yarar

bizleri de haberdar et canım. dermaroller kullanıyorum şuan faydasını göremezsem sonbahar da tca yapıcam bende. güneşten koru kendini arkadaşım

slm kızlar bnmde bugün tcam geldii ayhhh birazdann yapıcammmmmm bendee yazıcam sizede gelişmleri

geçmiş olsun canım bende yaptım az önce bakalımmmm yazalım buraya gelişmeleri:1hug:

kızlar bu çatlağın derinliğine gre değişir sanırım yüzeysel olan çatlaklar 2 3 seansta gider gibi ama daha kalın kalın çatlak değilde derlerya yarılmış gibi onlar sizce nasıl olur tamamiyle geçermi bende alıp bi uzman eşliğinde tca yı kullanmayı düşünüyorum çünkü çatlaklar ciddi anlamda insanda psikoloji özgüven bırakmıyor özellikle görünen yerlerdeyse kol veya diz kapağı gibi dahada beter görüşlerinizii bekliyoruuum

walla cnm bnmde kollarımda vardı ben oralara uyguladım az önce %30tca evde kendm yaptım bnmde derin biraz ama ilk seansa görünümü düzelir 5 seansa filan zaten artık kalmaz çünkü derini soyan bi işlem sonuçta derin soyuldukça yeni deri geliyo sürekli bnmde mantğıma yattı bence denemeye değer bende yeni yaptım yzrım buraya takip et canım çnkü dediğin gibi gerçekten görünen yerlerde gerçekten insasnın psikoljisini bozuyo yani canını sıkııyo

hayırlı olsun kızlar ınsallah gecerde bızlerde uygularız takıpcınızız onderımız olun sız krutulun bızde gelıyoruz sınemcım sende bıraz cok tutmussun sankı be canım 7dk cok ıı dıgerlerı 2-3 dk dıyorlar sasırttın valla benı canım gecsın dıye neredeyse yıkamayıp yatacakmıssın yaaa neyse tabı bunlar saka saka bır yanada hadı hayırlısı sınemın takıpcısıyım zaten o benı bılıyor bende dermaroller uyguluyorum gunes kıs aylarına kadar dermaroller sonrada tca uygulayıp bıtırıcem bu ısı artık gecmezse gecmez ne yapayım daha elden bırsey gelmıyormus der bırakırım pesını cok optum hepınızı ıyı haberlerınızı beklıyorum hoscakalın

valla ben psıkolojıden bır dem vurmaya baslarsam susamam benım gogus bolgemde ve her yaz neler cektıgımı ben bılırım ya ıkı senedır zaten kacmaktan sıkıldım artık havuza vs gırmıyorumda o denlı delırdım yanı neyse bu dermaroller azalttı bırazda gecenlerde yazlıga gıttım bır baktım oyle goze batmıyor artık bıraz rahatladı ıcım boyle guven geldı kendıme saklanmadan bıkını gıydım ılk defa cok guzel bır duyguymus ya kımseden saklanmadan serbestce cok guzeldı ınsallah hepsı gececek ve rahatlıcaz hepberaber

cidden psikolojisi bozuluyo insanın kiloları veriyoruz ama bunlar ortaya çıkınca insan zayıfladığınada sevinemiyo bu dermaroller benimde aklıma yattı sizler temizleme işlemini nasıl yapıyorsunuz ne sıklıkla kullanıyosunuz arkadaşlar bu aleti birde tca peeling gerçekten işe yarayan bişey diye düşünüyorum bende yaz bitsin denicem biraz can yaksada genede insan katlanır :)

rebelica seni takip edicem muhakkak bildir durumları kaçma bi yerlere sakın :) uzun süreli bi tedavi ama genede umut verici umarım kurtulucaz

valla ben dermarollerı pek suya sokmuyorum sonucta sudada vardır bakterı makterı sımdı durduk yere cılde yara acmısken bırde mıkrop salmayalım ıcerıye ondan dolayı yıkamıyorum sagolsun domuz grıbı yuzunden ehr evde dezenfektan bulunur oldu ondan ustune fıs fıs yapıyorum bıraz ıslak gıbı oluyo bır kac damal akıyo sonra kurumaya bırakıyorum kuruyunca uygukuyorum zaten uygulayacagım bolgeyıde dezenfektan ıle temızlıyorum zaten dus sonrası uyguluyorum ondan rahatlıkla kullanıyorum bende kısı beklıyorum kıs gelsın yanı daha dogrusu su yaz falan gecsın sonbaharda uygulucam tcayı catlaklarım ıcınde sonbahar olucak ınsallah burdakı arkadaslardan ıyı haberler beklıyorum ıste ınsallah once onlar sonrada ben kurtulucam okudukca umutlanıyorum ne yalan soyleyım kabugun kenarından baktım yoktu falan dıyorlar bende burda hop oturup hop kalkıyorum

canım ilk yapşında ne kadar bir etki gördün çok merak ediyorum ve TCA %kaç kullandın?
Kaç dk beklettin?
Tatlım bazı çatlaklar neredeyse tamamen, bazıları ise büyük ölçüde azaldı, sanırım yatay olanlar daha kolay geçiyor gibi dikey olanlara göre:)))

Tatlım bazı çatlaklar neredeyse tamamen, bazıları ise büyük ölçüde azaldı, sanırım yatay olanlar daha kolay geçiyor gibi dikey olanlara göre:)))
kurtuldun yanı tıa cok sevındım ınsallah bır kac seansa baya gecıcek ozaman bak buna cok sevındım demekkı neymıs sonbaharda kesınlıkle tca uyguluyormusuz senınkı % kaclıktı

aynen canım walla denedim bakalım dün şuanda böle mosmor acaip bi reng kabuklanma olucak gibi artık 1 haftaya anca belli olur inş hepbirlikte kurtuluruzzzzz:1hug:

rebelica seni takip edicem muhakkak bildir durumları kaçma bi yerlere sakın :) uzun süreli bi tedavi ama genede umut verici umarım kurtulucaz

merak etme canım hiçbiyere kaçmam gelişmeleri adım adım yazıcam buraya inş işe yararda kurtulruzz :asigim:

kurtuldun yanı tıa cok sevındım ınsallah bır kac seansa baya gecıcek ozaman bak buna cok sevındım demekkı neymıs sonbaharda kesınlıkle tca uyguluyormusuz senınkı % kaclıktı

%30 luk cnm, ama sanırım daha sonra %50 deniycem, kökten kurtulmak için hepsinden:)))

canım kahverenginlikler geçtimi yoksa hala soyulma oluyomufisfisfis eski ten rengine döndümü??
Tatlım kahvelikler tamamen geçti gibi, kırmızılıklar var sadece, o da yeni deri zaten...

iyi bari canımm iz kalmasında gerçi benmde şuanda böle mor gibi bişiy ne olduğumu anlamadım soyulunca anlıcam o deride anca 1 2 haftaya eski rengine döner zaten heralde

geçmiş olsun canım bende yaptım az önce bakalımmmm yazalım buraya gelişmeleri:1hug:

tşk ederim canım bende sadece kaşıntı var tabi daha çok yenii ya anlamadım ben neden böle kaşınıyorumki?tca daha etkili tabi benim yaptıgım glycolıc asit sanırım %18 20 lik tca ya eşit valla bende çok merak ediyorum ne olacagını ikide bir bakıyorum bi değişiklik yok henüz:)bişi farkedersem yazarım zaten hemen topik takibimde sizde yazınn canlar yaa ne güzel destek valla öptm:içelim:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…