Yöresel Tarif Tavuklu / Sebzeli Patates Kroket

Yöresel Yemekler

Genel değerlendirme puanınız ?

• 1 puan

OY: 2 2,2%
  • 2 puan

OY: 0 0,0%
  • 3 puan

• 4 puan

• 5 puan

OY: 3 3,3%
  • 6 puan

OY: 2 2,2%
  • 7 puan

OY: 5 5,6%
  • 8 puan

OY: 17 18,9%
  • 9 puan

OY: 13 14,4%
  • 10 puan

OY: 48 53,3%

• Ankete Katılan
    90
Ooooo Karatay mı yapıyorsun , bende Helinin takımından mezunum , kaptan karataydan daha fenadır :KK1::KK1:

Çok teşekkür ederim . Deneyin , umarım beğenirsiniz . :KK16:

Evet canım bundan sonra hep böyle besleneceğim inşşş çok faydasını gördümm :KK76::KK76: Helinim bitanedir anlayışlı sevecen bi tek kanatrları eksik diyorum ben hep fenalığını hiç görmedimm bitanemiz bizim o:KK19::KK19::KK16::KK16:

Evet canım bundan sonra hep böyle besleneceğim inşşş çok faydasını gördümm :KK76::KK76: Helinim bitanedir anlayışlı sevecen bi tek kanatrları eksik diyorum ben hep fenalığını hiç görmedimm bitanemiz bizim o:KK19::KK19::KK16::KK16:

Hadi bakalım , aynen devam o zaman . Gitsin kilolar , gelsinler kaslar :KK1:

woooow yeni farkettim bu konuyuu :KK53:
nefis olmuş ablacım hele o civcivleri söylemiyorum bile :KK9:
neyse hatunlar yarışmanın birincisi belli olmuştur herkes dağılabilir :KK9::KK55:

woooow yeni farkettim bu konuyuu :KK53:
nefis olmuş ablacım hele o civcivleri söylemiyorum bile :KK9:
neyse hatunlar yarışmanın birincisi belli olmuştur herkes dağılabilir :KK9::KK55:

Çok çok teşekkür ederim hazalcım , ne yalan söyleyeyim bu güzel sözler karşısında öyle bir müddet baktım ben şimdi ne cevap yazsam diye:26:

Birazda utandım galiba:KK17:

Herkes harika tariflerle katıldı , eminim çok keyifli bir yarışma olacak .:KK16:

Çok çok teşekkür ederim hazalcım , ne yalan söyleyeyim bu güzel sözler karşısında öyle bir müddet baktım ben şimdi ne cevap yazsam diye:26:

Birazda utandım galiba:KK17:

Herkes harika tariflerle katıldı , eminim çok keyifli bir yarışma olacak .:KK16:

ahahah :KK9: ayy ablacım gerçekten çok şirinsin ya :KK9:
namını çok duyuyordum kk'nin vazgeçilmez hatunlarından olmanı şimdi daha iyi anlıyorum:KK33: :KK16:

kroketi hiç sevmem ama bu çok lezzetli görünüyorr yaaa nasıl da yiyesim geldi :KK56:
ellerinize sağlık

ahahah :KK9: ayy ablacım gerçekten çok şirinsin ya :KK9:
namını çok duyuyordum kk'nin vazgeçilmez hatunlarından olmanı şimdi daha iyi anlıyorum:KK33: :KK16:

Şirinim değil mi :KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:

kroketi hiç sevmem ama bu çok lezzetli görünüyorr yaaa nasıl da yiyesim geldi :KK56:
ellerinize sağlık

Çok teşekkür ederim , sevmediğiniz bir şeyi canınız çektiyse ne mutlu bana :KK1:

Çok canım çekti şimdi anneme yaptırayım en kısa zamanda :KK56:
Civcivleride canım çekti ama koca kız olduğum için yapmaz annem :KK43: :KK1:
Ellerine sağlıkkkk yarışmada başarılar :KK16:

Çok canım çekti şimdi anneme yaptırayım en kısa zamanda :KK56:
Civcivleride canım çekti ama koca kız olduğum için yapmaz annem :KK43: :KK1:
Ellerine sağlıkkkk yarışmada başarılar :KK16:

Teşekkürler :KK16:

Canı çekene kargo servisi olsa keşke :KK1: Civcivler + 3 için , üst limit yok , bence onlardan da sen yapabilirsin .

Teşekkürler :KK16:

Canı çekene kargo servisi olsa keşke :KK1: Civcivler + 3 için , üst limit yok , bence onlardan da sen yapabilirsin .

Aynen haklısın canım :KK1: Annemle birlikte bi kaç güne bu tarifi deneyeceğiz bakalım tadının nasıl olduğunu paylaşırım :KK56:

Gunaydin,

Oyumu kullandim. Bir puan tavuklu oldugu icin kirdim (oy + 9 puan verdim), herkese basarilar. Tabi ki Aus'a daha fazla :KK34:

Son düzenleme:
Gunaydin,

Oyumu kullandim. Bir puan tavuklu oldugu icin kirdim (oy + 9 puan verdim), herkese basarilar. Tabi ki Aus'a daha fazla :KK34:

Sana ben özel olarak kıymalısını yapayım 10 puan 10 puan alayım senden , olmaz mı :KK28:

Sağol canım teşekkürler :KK16:

Sana ben özel olarak kıymalısını yapayım 10 puan 10 puan alayım senden , olmaz mı :KK28:

Sağol canım teşekkürler :KK16:

Bende yalan yok. Tavuksuz yapsaysin 10 verebilirdim. Olabilir ayrintilari ben Turkiyeye gelince konusalim . Yesillenmissin hayirli olsun:nazar: , bunak bir edimiz mi var artik. :)) Elimden cekecegin var artik. :p

Bende yalan yok. Tavuksuz yapsaysin 10 verebilirdim. Olabilir ayrintilari ben Turkiyeye gelince konusalim . Yesillenmissin hayirli olsun:nazar: , bunak bir edimiz mi var artik. :)) Elimden cekecegin var artik. :p

:KK60::KK60::KK60:

Vay kk nın haline her şeyi birbirine karıştırabilirim her an:KK1: Gözlüklerim yoktu görememişim , alzheimer hapımı almadım idare edin derim artık :KK8:

:KK60::KK60::KK60:

Vay kk nın haline her şeyi birbirine karıştırabilirim her an:KK1: Gözlüklerim yoktu görememişim , alzheimer hapımı almadım idare edin derim artık :KK8:

Senin kadar dikkatlisini de az gordum, ne de olsa kova burcuymussun. Uzaktan bile belli oluyor. Yillardir kendimi cozememisim meger kova burcuymusum bende. :KK1:

X