Mezeler - Ordövrler Tavuk Pasta

Teşekkür ederimm bu arada uzun uğraşlar sonucu eşim sonunda incir buldu ama kasa ile satılıyormuş fazla getirdi ben de reçel mi yapsam diyorum yapar mısınız siz bi püf noktası var mı
Bizde 40tane incire 1kilo seker oluyo canim

Teşekkür ederimm bu arada uzun uğraşlar sonucu eşim sonunda incir buldu ama kasa ile satılıyormuş fazla getirdi ben de reçel mi yapsam diyorum yapar mırtusınız siz bi püf noktası var mı
Kurutsana yer müsaitse dün öğrendim kekik suyuna batırıp kurutuyorlarmis ben hiç bişey yapmadan kuruttum ama kekik suyu olursa sapsarı kuruyormus

Kurutsana yer müsaitse dün öğrendim kekik suyuna batırıp kurutuyorlarmis ben hiç bişey yapmadan kuruttum ama kekik suyu olursa sapsarı kuruyormus
Balkonu kullansak kuruturdum da kullanamıyoruz güvercin istilasından saldık gitti leş gibi şu an reçel yapayım bu defalık kurusunu da severim aslında fırında kurutulur mu ki

Balkonu kullansak kuruturdum da kullanamıyoruz güvercin istilasından saldık gitti leş gibi şu an reçel yapayım bu defalık kurusunu da severim aslında fırında kurutulur mu ki
Balkonda denedim de fırında denemedim hiç :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…