Tavsiyeleriniz benim için çok önemli. Lütfen bakar mısınız?

Ogutleyiciegitimci

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2020
11
-3
34
Kızlar önemli bir sorunla karşı karşıyayım. Aslında bunu şimdiden düşünmek bile oldukça yanlış biliyorum. Haklısınız ne deseniz. Ama gerçekten kafam çok karışık. Bi çocuk var benden hoşlanan. Bende ona karşı tamamen boş değilim diyebilirim. Ama bilincaltimda beni rahatsız eden bir şey var. Çocuk oldukça hoş, yakışıklı sayılabilecek biri, samimi ve sıcakkanli. Kendisi 28 ben ise 25 yaşındayım. Aramızda ciddi bir yaş farkı yok anlayacağınız. Tüm bu anlattıklarıma rağmen beni oldukça rahatsiz eden bir durum var ki oda çocuğun boyu. Kendisi 160-170-180 boylarinda. Her ne kadar fit ve bakımli biri olsa da hiçbir zaman bu boyda biri ile olmam gibi düşüncelerle hareket ettiğim için hiç böyle biseyin başıma geleceğini tahmin etmezdim. Aynı boydayiz kendisiyle. Ama dedim ya bu çocuğun boyu uzun olsa herhalde böyle bir insanı kimse kaçırmak istemezdi. Görüşleriniz benim için çok önemli kızlar. Ama lütfen kendinizi benim yerime düşünün. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ederim.

Edit : Arkadaşlar haklisiniz. Ben aptalım. Bunu düşünmem bile yanlıştı. Asıl ben öyle birini haketmiyorum. Bu yüzden bu is olamayacak. İlerde böyle bir insan hakkında böyle düşündüğüm için kendime kızarım. Bu eşek kafayı düzeltmek lazım önce :)

Edit 2: kızlar valla şunu farkettim. Böyle salakça takıntılar bi bizim ülkede bu kadar yoğun. Belli bir olgunlukta olan bir kadının bunları takması oldukça komik zaten. Taktığım şeyinde ne kadar saçma olduğunu anladım. Ki adamda taktığım boy da kisa da sayılmaz pek. Ama bu essekligi dusunmem yüzünden ben haketmiyorum insanları. Siz siz olun fiziksel özelliklere takilmayin. Bu ülkenin gereksiz mi gereksiz karamsarliklarini bırakın. Mutlu olmaya bakın.

Son düzenleme:
Merhaba öncelikle sadece boy mu sorun ? Neden boy konusunda takıntılısiniz yazınızdan herşeyin size uygun sadece boyun sorun olduğunu anladım boyu uzun olup huyu kötü olsa daha kötü değil mi bence böyle şeylere takılmayın

benim en kısa sevgilim 1,85ti eşime kadar. eşim 1,75 ve ben mutluluğu, huzuru onda buldum. ben ortalama boydayım 1,69. huyu huyuma boyu boyuma diyorum hep. böyle şeylerden rahatsız olan biriyseniz hiç başlamayın, ama bence böyle şeyleri kafaya takmayan biri olun.

Yani benim için kriter değil boyu benden uzun aynı boydayız falan ama belli ki sizin için öyle. İlişki yaşayacak sizsiniz sorun kendinize hangisi sizin için daha önemli karakteri mi görseli mi? Boy ağır basıyorsa da beraber olmayın

Kızlar önemli bir sorunla karşı karşıyayım. Aslında bunu şimdiden düşünmek bile oldukça yanlış biliyorum. Haklısınız ne deseniz. Ama gerçekten kafam çok karışık. Bi çocuk var benden hoşlanan. Bende ona karşı tamamen boş değilim diyebilirim. Ama bilincaltimda beni rahatsız eden bir şey var. Çocuk oldukça hoş, yakışıklı sayılabilecek biri, samimi ve sıcakkanli. Kendisi 28 ben ise 25 yaşındayım. Aramızda ciddi bir yaş farkı yok anlayacağınız. Maddi olarak da kötü olduğunu düşünmüyorum. Çünkü kendisi akademisyen. Tüm bu anlattıklarıma rağmen beni oldukça rahatsiz eden bir durum var ki oda çocuğun boyu. Kendisi 168 boylarinda. Her ne kadar fit ve bakımli biri olsa da hiçbir zaman bu boyda biri ile olmam gibi düşüncelerle hareket ettiğim için hiç böyle biseyin başıma geleceğini tahmin etmezdim. Aynı boydayiz kendisiyle. Ama dedim ya bu çocuğun boyu uzun olsa herhalde böyle bir insanı kimse kaçırmak istemezdi. Görüşleriniz benim için çok önemli kızlar. Ama lütfen kendinizi benim yerime düşünün. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ederim.
Takıldıgın seye bak ya. Aynı boydasın daha ne istiyorsun ondan cok kısa olsan takıntı yapabilirdin tamam. Sartlar esit e daha ne😀

Uzulerek soyluyorum ki iliskini etkileyecek bu fikrin.
Karsina emin ol yine iyi biri cikacaktir cunku sen simdiden takiyorsan ilerde iyice buyuyecek. Oglanda napolyon sendromu da olabilir (bi arastir) cogu kisa boyluda var malesef... Bence sen bu ise girme ama hakkina girmek istemem, bi dene istersen belki de kalbini cok seversin.

ben de hep kalıplı adam istedim ömrü hayatımda ve hep de zayıf insanlar denk geldi. neyi istemiyosan başına geliyo :KK70:

Kızlar önemli bir sorunla karşı karşıyayım. Aslında bunu şimdiden düşünmek bile oldukça yanlış biliyorum. Haklısınız ne deseniz. Ama gerçekten kafam çok karışık. Bi çocuk var benden hoşlanan. Bende ona karşı tamamen boş değilim diyebilirim. Ama bilincaltimda beni rahatsız eden bir şey var. Çocuk oldukça hoş, yakışıklı sayılabilecek biri, samimi ve sıcakkanli. Kendisi 28 ben ise 25 yaşındayım. Aramızda ciddi bir yaş farkı yok anlayacağınız. Maddi olarak da kötü olduğunu düşünmüyorum. Çünkü kendisi akademisyen. Tüm bu anlattıklarıma rağmen beni oldukça rahatsiz eden bir durum var ki oda çocuğun boyu. Kendisi 168 boylarinda. Her ne kadar fit ve bakımli biri olsa da hiçbir zaman bu boyda biri ile olmam gibi düşüncelerle hareket ettiğim için hiç böyle biseyin başıma geleceğini tahmin etmezdim. Aynı boydayiz kendisiyle. Ama dedim ya bu çocuğun boyu uzun olsa herhalde böyle bir insanı kimse kaçırmak istemezdi. Görüşleriniz benim için çok önemli kızlar. Ama lütfen kendinizi benim yerime düşünün. Şimdiden yorum yapan herkese teşekkür ederim.
Kalbi sakat olmasin derler ya.... Sizi mutlu edebiliyor mu, birlikteyken mutlu musunuz, birlikte güler aglar misiniz, ayni sarkida bulusur musunuz, inceliklerden anlar mi, sizi onemser mi, guzel sever mi, birbirinizin dilinden anlar misiniz.... Bunlara bakın... tabiki fiziksel gorunuste onemli ama sizden kısa degil ki ayrica da gorunum olarak begendiginiz biri daha ne olsun. Varsin 1 ozelligi de eksik olsun. Hayat mutlu olunacak biriyle geçirilmeli.

ben de hep kalıplı adam istedim ömrü hayatımda ve hep de zayıf insanlar denk geldi. neyi istemiyosan başına geliyo :KK70:
Hayaller/Hayatlar. Benimki de kel işte. Biri oluyorsa biri olmuyor. Boy olur saç olmaz. Saç olur boy olmaz. Neyse karakteri güzel olsun da her şey hallolur. 😀

Ya kızlar yani çocuk peşimde ama ben çok naz yapar gibi davranınca oda uzaklaşıyor hissediyorum zaten. Tek sorun var oda boy. Yoksa oldukça fit ve sporcu biri.

Kalbi sakat olmasin derler ya.... Sizi mutlu edebiliyor mu, birlikteyken mutlu musunuz, birlikte güler aglar misiniz, ayni sarkida bulusur musunuz, inceliklerden anlar mi, sizi onemser mi, guzel sever mi, birbirinizin dilinden anlar misiniz.... Bunlara bakın... tabiki fiziksel gorunuste onemli ama sizden kısa degil ki ayrica da gorunum olarak begendiginiz biri daha ne olsun. Varsin 1 ozelligi de eksik olsun. Hayat mutlu olunacak biriyle geçirilmeli.
Canım ama boy diğerlerine benzemez ki. Beni taşır mı, yanında kendimi nasıl hissederim bilmiyorum.

X