Tavrım ne olmalı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hehe aynen senin dediğin F*** buddy friends with benefits biraz daha yumuşak versiyonu çocuk senden hoşlanıyor ve sen de onu arkadaş olarak görüyorsan ona friendzone ile ilgili bir şeyler yollayabilirsin

yaa onun mevzusu geçti biz bununla aynı lisedeydik hiç muhabbetimiz vs yok işte lisedekilerden konuşurken dedim orkun da beni fzledi diye yani friendzone,kendisi "ben öyle bir şey yaşasam muhabbeti keserdim" diye net konuştu. kafamı da o karıştırdı zaten. bilemiyorum ama dediğiniz gibiyse konuşmayı kesinlikle keserim.

Ama başlık ingilicca : ( anlamadığım başlığın konusuna yorum yapmam o kadar da prensipliyim.
Parmak bastığınız konuya site kurallarıyla açıklama

I) Forum Dili "Türkçe" dir. Yabancı dil başlıkları hariç konu ve cevaplar Türkçe olmalıdır
5.2- Konu başlıkları, açık ve anlaşılır bir Türkçe ile yazılmalıdır.

Kurallara uygun konu başlıkları oluşturulursa seviniriz.

Bu kisi ile kan baginiz yok, samimi bir arkadasinizda degil surekli de kavga ediyoruz diyosunuz.. Mesafe koyun uzaklasin o zaman

Amma sacma sapan bi iliskiymis aranizda ki. Ne gerek var ki?

Ya işte birisi bana mesaj atınca hani cevap vermesem ayıp gibi hissediyorum o yüzden hani yazınca kısa da olsa cevap veriyordum ya da bazen muhabbet uzuyordu. Ama sanırım artık konuşmamak en mantıklısı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…