Bisküvi - Kurabiye Tarifi Tatlı ve Tuzlu Kurabiyeler Oylama

En başarılı bulduğunuz Kurabiye tarifi hangisi?

• Ankete Katılan
    723
  • Anket Kapalı .
Mesele öğrenmekle bitmiyor ki ama peksimet yapıp gönderilebilir soğuk havalarda yemekler de bozulmadan gidebiliyor ve anneler dönüşümlü ziyarete gidebilir

Mesele öğrenmekle bitmiyor ki ama peksimet yapıp gönderilebilir soğuk havalarda yemekler de bozulmadan gidebiliyor ve anneler dönüşümlü ziyarete gidebilir
Yine mi alıntı yapmayı bozdun
Yemek neyse de peksimet ne alaka Yakın yerde okursa dediklerini yaparım da ,ne demişler elden gelen öğün olmaz ,o da vaktinde bulunmazDayanamam zaten ,illa ziyaretine giderim ben

Yine mi alıntı yapmayı bozdun
Yemek neyse de peksimet ne alaka Yakın yerde okursa dediklerini yaparım da ,ne demişler elden gelen öğün olmaz ,o da vaktinde bulunmazDayanamam zaten ,illa ziyaretine giderim ben
Oyyy şevkatli anne kıyamam, anne olmak bir başka ablacım, yavruların çok şanslı

Seni görünce şey edeyim dediydim

Selam hayatım nasılsın,nasıl geçyior günlerin daha iyisindir değilmi
Çok güzel geciyor çok şükür ablacım, mutluyum huzurluyum kar yağsa da şöyle bembeyaz olsa heryer diye bekliyorum, kış gelince insan kar görmek istiyor,sen nasılsın iyisindir inşallah

Çok güzel geciyor çok şükür ablacım, mutluyum huzurluyum kar yağsa da şöyle bembeyaz olsa heryer diye bekliyorum, kış gelince insan kar görmek istiyor,sen nasılsın iyisindir inşallah

Aman sen iyi huzurlu ve mutlu ol gerisini boşver..
Bende özledim kar yağmasını yağsada kartopu oynasam birazcık ne güzel olurdu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…