Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

üzüldüm canım ne kadarlık evlisin neden böyle düşünüyorsun neler oldu anlat bi :KK43:(

mayısta 7 yıl doluyo 18 yasında evlendım ve 2 cocugum var bırı 6 yasında digerı 7 aylık ve 14.03.cuma gunu esımın telınde bısılerden suphelendım aldım telını kurcaladım bıraz karsıma hıc olmıcak seyler cıktı esıme konduramıcam seyler aklım fena bısıler yapmalıyım olay dahada karısık belkı yanlıs anlıorum ama cok acık gelıo bana bılmıorummm ...

eşimin beni aldatmıs oldugunu düşünüyorum ve aslında kafamda cok karısık bırılrınden bısıler duymaya ıhtıyacım var kımseye acamıorum konuyu

:18::18: Nerden anladın aldatıldığını? konuyu açarsan yardımcı olabileceğimiz birşeyler vardır umarım:26:

:KK62::KK62::KK62::118: mutluyuz yine

:KK53::KK53::KK53::KK53::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24: aynen canım senin çalışmalar ne alemde bakiiim:KK34:

:)) :)) ben hiç görmedim o videoyu da.. bende bişey dinlemistim o geldi aklıma belki duymussundur adam diyordu ki benim moral sıfır sıfır sıfır dinlemediysen bak netten dinle o da bayağı komik :))

heeeh onu diyom bende aynı şeyyiii düşünüp gülmüşüz heheheh :KK1::KK1::KK1:
osmangazi hamitler güzeldir ya küçük karadeniz diye bilirimm
:) hmmm orayı bilmiyorumm görmedim hiç

mayısta 7 yıl doluyo 18 yasında evlendım ve 2 cocugum var bırı 6 yasında digerı 7 aylık ve 14.03.cuma gunu esımın telınde bısılerden suphelendım aldım telını kurcaladım bıraz karsıma hıc olmıcak seyler cıktı esıme konduramıcam seyler aklım fena bısıler yapmalıyım olay dahada karısık belkı yanlıs anlıorum ama cok acık gelıo bana bılmıorummm ...

Şüphelendip baktığına göre öncedende birşeyler görmüşsün ki bakmışsın. Eşinle konuşmayı denedin mi? Eşinizin hal ve tavırları nasıl?

ne yakaladın ki neler gördün de böyle kötü oldun :KK43:(

:18::18: Nerden anladın aldatıldığını? konuyu açarsan yardımcı olabileceğimiz birşeyler vardır umarım:26:

evet çok kötü bir şey inşallah yanılıyordur :26:
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24: aynen canım senin çalışmalar ne alemde bakiiim:KK34:

burdayım koyvermiş gibiyim :KK50: :KK76:

Bursa çok baınçlı :111:

kalp kalbe karşı iste güzelim :))))

ne yakaladın ki neler gördün de böyle kötü oldun :KK43:(

watşap dıye bısı var dogru yazamadım ama neyse ona gırdım ne bu dıye pek tenolojıyle aram yoktur karsıma bır bayan cıktı bu kım dedım musterılerden bırı herelde dedı bende şüphelendım ve telı aldım annemle konusucaz dedım ada kahveye gıttıı bende peşinden daha derınlere ındım kadın mesaj yagmuruna tutu benı nerdesın nıye gelmıosun delırtme yatıcam hadı gelmıosan ara falan yazıodu delırdım halıyle ve bısıde soramadım halaa.....

watşap dıye bısı var dogru yazamadım ama neyse ona gırdım ne bu dıye pek tenolojıyle aram yoktur karsıma bır bayan cıktı bu kım dedım musterılerden bırı herelde dedı bende şüphelendım ve telı aldım annemle konusucaz dedım ada kahveye gıttıı bende peşinden daha derınlere ındım kadın mesaj yagmuruna tutu benı nerdesın nıye gelmıosun delırtme yatıcam hadı gelmıosan ara falan yazıodu delırdım halıyle ve bısıde soramadım halaa.....

anaaammm.. eşine sordun mu peki ne bu ne diyor diye hic normal değil bu :KK43:

anaaammm.. eşine sordun mu peki ne bu ne diyor diye hic normal değil bu :KK43:

kadını aradım telımden ben turgut dıye bırını tanımıorum dıoo adını ne soledı bılmıorum ama delırıcem kadın bırde bu ıslerı para karsılıgında yapıoooo baya konustum o ....... la ama esımden alıcagım cvplardan korkuyorum kızlar ya konduramıorum hala bana soruyo bu gun noldu sana dıye hastayım dedım aglamaktan yuzum gozum sıstı artık yaaa

kalp kalbe karşı iste güzelim :))))

kuzucummm :KK70:

Bursa çok baınçlı :111:

nee nee anlamadımmm :KK1:

Eşinle konuşmalısın bence açıklaması vardır mutlaka ki kadının o mesajlarından sonra herşey ortada. Eşinle mutlaka konuşamalısın, doğrusunu anlatacaktır. İyi yada kötü..:KK14:

kadını aradım telımden ben turgut dıye bırını tanımıorum dıoo adını ne soledı bılmıorum ama delırıcem kadın bırde bu ıslerı para karsılıgında yapıoooo baya konustum o ....... la ama esımden alıcagım cvplardan korkuyorum kızlar ya konduramıorum hala bana soruyo bu gun noldu sana dıye hastayım dedım aglamaktan yuzum gozum sıstı artık yaaa

adını nerden biliyormuş sen mi dedin o mu dedi ilk önce artı ne bileyim belki eşinin numarasini bulmuştur da baştan çıkarmaya çalışıyordur felan geçmişe baktın mı hiç

Eşinle konuşmalısın bence açıklaması vardır mutlaka ki kadının o mesajlarından sonra herşey ortada. Eşinle mutlaka konuşamalısın, doğrusunu anlatacaktır. İyi yada kötü..:KK14:

Dedim ki Bursa çok basınçlı :KK9::KK9: :KK53: Ama eşi telefonunu bırakıp gitmiş bırakmaması gerek :26:

alıcagım cvptan korktum soramıorum çünkü ona hala yakıstıramıorum ap acık ortada bılıorum ama napıcam kavga edıcez bılıorumm akıl verın bana

İçinde kurtla yaşamak sence daha mı iyi? Ne olursa olsun sonucu iyi yada kötü eşinle paylaşmalısın. Arkadaşların dedikleri gibi öle bir durum olsa telefonu sende bırakmazdı.. Eşini bir an önce karşına al konuş. Böle yaşanmaz çünkü.. Hem kendini yıpratırsın hemde yorulursun.. :KK14:

deniyorum bu akşamda sordum musterının karısıdır o dedı hangı erkk bı sosyal medyada sadece karısının fotosunu koyarkı

X