Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

Selamlarrrrr :KK3::KK3:

Düşündüm dedim benim de bir sohbet topiğim olsun :KK9::KK9:

Sevinçlerimizi , hüzünlerimizi paylaşacağımız, güzel dostluklar kurup sohbet edeceğimiz güzel bir topik olması dileğiyle
6df4d86ed1ab617ca0227e7dd9fa495c.gif

Hoşgeldinizzzz
thAddEmoticons04225.gif
31320874_a7853d9de3c5de3ca704760856306619.gif

0_7c7ea_73e37fd6_XL.jpg

Hoşgeldin :KK34: tanıyabilir miyiz seni :KK31:

yeniyim burda acıkcası nasıl kulanıcamı da bılmıorum adım tuba bursadann

yeniyim burda acıkcası nasıl kulanıcamı da bılmıorum adım tuba bursadann

Memnun oldukkk hoş geldin tekrardan :KK31: Bursa çok güzel memleket yaaaa süper hemde :KK55: bursanın neresindensin?

aynen valla canım bende çok mutlu oluyorum sizde iyiki varsınız :))

:KK54::KK54: ayyy komik olacak ama bir video geldi aklıma orada muahh diye seni öperim diyodu biri şimdi aynısını yapamadım ama yarıldım gülüyorum burada :KK60::KK60:

Memnun oldukkk hoş geldin tekrardan :KK31: Bursa çok güzel memleket yaaaa süper hemde :KK55: bursanın neresindensin?

:KK54::KK54: ayyy komik olacak ama bir video geldi aklıma orada muahh diye seni öperim diyodu biri şimdi aynısını yapamadım ama yarıldım gülüyorum burada :KK60::KK60:

:)) :)) ben hiç görmedim o videoyu da.. bende bişey dinlemistim o geldi aklıma belki duymussundur adam diyordu ki benim moral sıfır sıfır sıfır dinlemediysen bak netten dinle o da bayağı komik :))

osmangazi hamitler güzeldir ya küçük karadeniz diye bilirimm

X