Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

Kiyamam :KK37: napiyosun canim :KK16:

:KK1: Napayım canım dolanıyorum buralarda sıkıldım yapacak bir şey yok aslındaderslerimi tekrar etmem lazım onuda yapasım yok.Sen ne yapıyorsun

ayneen günün stresini atıyom :KK9::KK9::KK9: sende teestlerden sıkıldınnn galiba :KK9:

Nerede çalışıyordun kuzum sen

Yok testlerden sıkılmadım elime almadım çünkü günde 6 saat ders görünce insanın daha bişeyi eline alası gelmiyor :KK9::KK9:

:KK1: Napayım canım dolanıyorum buralarda sıkıldım yapacak bir şey yok aslındaderslerimi tekrar etmem lazım onuda yapasım yok.Sen ne yapıyorsun

Nerede çalışıyordun kuzum sen

Yok testlerden sıkılmadım elime almadım çünkü günde 6 saat ders görünce insanın daha bişeyi eline alası gelmiyor :KK9::KK9:
Bende oyle canim yapicak nic bisey yok kiii uff :KK14::KK14:
Hoşbulduk çerezim :KK35:

Napiyosunn bakalimm :KK76::KK76:

Öyle deme, bakarsın benden önce girersin dünya evine :)) Oyyy nişanlımın gadalarını alırım valla.. Erkeğim benim. alsın götürsün hemen beni :) Kimse tutamaz valla!!1!! :KK70:

inşallah duygucum nişanında aklına gelirsek bizim içinde dile dile dua et :KK34:

Hiç elbise giymemiştim bi giyip baktım nasıl olmuş diye
Çok yakıştığını farkedince çıkardım
Şimdide uyumayı düşünüyorum işte
Yarın büyük işler beni bekliyor:KK35::KK35::KK35:

givenchy very irrestible

bunuda dene
ben aşık oldum orjinalini almayı dşünüyorumm :KK53:

Senin maaşallahın var eylül sabahtan akşama çalış sonra gel burada takıl :KK60: ben çoktan zıbarmıştım.Dersten gelince 2 saat uyumasam kendime gelemiyorum :KK53:
Benim 24 saat canim sıkılıyor napiyim yaa :90:
Yok ben oyle gun ortasi uyumam :93:
Hiç elbise giymemiştim bi giyip baktım nasıl olmuş diye
Çok yakıştığını farkedince çıkardım
Şimdide uyumayı düşünüyorum işte
Yarın büyük işler beni bekliyor:KK35::KK35::KK35:

Niye cikardin giy iste :KK16: bende hic giymem :KK73:
Daha yeni kalkmadin miiii ne isin var :KK12:

X