Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

Hahah yalnız değilmişim demek :) Bakışını unutmayacağım ama.. :KK43: donuk donuk baktı, güldü soora.. :KK70: Rezil oldumm rezill..
Allah razı olsun canım, darısı başına inşallah.. Ya bizim ev geniş zaten, nişanı da kız tarafı yapar.. Hiç uğraşamam dışarıda bi yer tutayım da olsun bitsin diye.. Belki yemeğe çıkabilirdik ama böyle daha samimi geliyor bana. Çağırmazsam arkadaşım beni vurur zaten :p :KK70: e kambersiz düğün olmaz da yani..
Elbette öncelik ben ve ahiretliğim tabi, yanlış anlamadım şekerciğim..
Ay bi an önce olup bitse şu nişan falan.. :) Nişanlı Duygu.. :) Hep nişanlı Duygu'yuz.. Bi de evlene bilsem çok iyi olacak :)

O reil anı ben de unutamam :KK17:
yerin dibine girdim orada bi müddet kaldım :KK30:
ne güzel genişse evden iyisi can sağlığı o zaman :KK1:
baştada dedim ya sana sonu hayır olsun günler çok ama çok hızlı ilerliyor bi bakmışsın 30 mart gelmiş bitmiş ve düğün hayalleri kuruyosun hazırlıklar yapıyosun :KK8:
hayırlısıyla evlilikte olur sen ooo benden bayağı bi öndesin zor olan kısmı atllattı zaten duygucum artık seni kim tutar :KK55:

Ahahaha sonunda dogru yolu buldun ;:KK60:

Harbiii butun akrepler kan cekti :KK23::KK24::KK23:

:KK23::KK23::KK23::KK23: :KK24::KK24::KK24: Aynen canım benimmm korksunlar bizdenn :KK33::KK33::KK33:

Ben gideceğim yemeğe şimdi ama destek vereyim. En Büyük KK

Dolma resim isteriz !!! Ben göremesem de :KK6::KK6: arkadaşlar istiyormuş :KK1::KK1: :nazar::nazar:

Görüşürüz. Hadi ben kaçtım :KK23::KK23:

Sağol nicom :KK52::KK52::KK52: Afiyet olsunnn:KK56::KK56:

gerçekten d bi akrep topiği oldu burası çünkü duyguda akrep :KK1::KK1:

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: ahahaha çok iyi yaaa :KK53: abiii çooook iyi yaaaaaaaaaaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hOŞBULDUK CANım nasılsın :KK19:

:KK5::KK5::KK54:

İyiyim tatlımmm sen nasılsın :) :KK19::KK30:

O reil anı ben de unutamam :KK17:
yerin dibine girdim orada bi müddet kaldım :KK30:
ne güzel genişse evden iyisi can sağlığı o zaman :KK1:
baştada dedim ya sana sonu hayır olsun günler çok ama çok hızlı ilerliyor bi bakmışsın 30 mart gelmiş bitmiş ve düğün hayalleri kuruyosun hazırlıklar yapıyosun :KK8:
hayırlısıyla evlilikte olur sen ooo benden bayağı bi öndesin zor olan kısmı atllattı zaten duygucum artık seni kim tutar :KK55:

Öyle deme, bakarsın benden önce girersin dünya evine :)) Oyyy nişanlımın gadalarını alırım valla.. Erkeğim benim. alsın götürsün hemen beni :) Kimse tutamaz valla!!1!! :KK70:

Evet canımm:KK43: çok dua ediyorum ki marmara bölgesine düşsün yakın olsun :) hafta sonları gidebileyim diye :)))

İnşallah şekerim.. :)) Benimki de inşallah İç anadoluya düşsün inşallah ya da Egeye :)

İnşallahh tatlım benim Allahım gönlümüze göre versin İNŞALLAH :nazar:

Son düzenleme:
X