Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

ooohoooo tatlım durr üzme kendini.. :) Şükür ki bu sene geliyor senin ki :KK16: Ben napyimm :KK43: facebooka bir giriyom ohooo :KK14: evlenen mi dersin nişanlanan mı dersinnn :18: dertliyim dostlarım dertliyim dertliiiiiiiiiiiiii:KK24::KK19:

Okulu bitiyor iyi hoşta ailesinin evi de bendeen 1,5 saatlik uzakta ki :KK30:
Gerci yine gorusuyoruz da iste daha bekliycez kac yil daha :KK14: o facebook uyuz ediyo insani zaten :KK19::KK19:

iyidir nolsun bugün rejime girecektim sözde amma yalan oldu :KK52::KK52:
Bi anaokulu-etüt merkezinde ing-mat derslerine giriyorum :KK8:
Sen hangi işle iştirak ediyosun :KK6:

:KK60: :KK60: zaten rejimlerde sölenen en büyük yalan pazartesi başlıyorumdurr :KK1::KK1: tespit doruymuş anlaşılan hihihih:KK35: oooo saygılar öğretmen hanımmm:KK42: Bende özel bir şirkette mikrobiyoloji laboratuvarındayım :KK34: mikrop mikrop işlerlen uğraşıyom be dolmik:KK31::KK37::KK37:

AH AH NE SEN SOR NE BEN SÖYLİYİM :KK14:
Bİ EYLEM DÜZENLEYELİM EYLÜL KALK SEN İSTANBULDAN BEN ANKARADAN PANKARTLARI AÇIP EYLEM YAPALIM :KK6:
SANKİ Bİ BU EYLEM EKSİKMİŞ ORTALIK SAKİNMİŞ GİBİ :KK52::KK52::KK53:
Ahaha tamam hadi kalk gidiyok :KK60:

Neden buyuk yaziyosun :90:

Okulu bitiyor iyi hoşta ailesinin evi de bendeen 1,5 saatlik uzakta ki :KK30:
Gerci yine gorusuyoruz da iste daha bekliycez kac yil daha :KK14: o facebook uyuz ediyo insani zaten :KK19::KK19:

Senin ailesiyle ne işin var tatlım nasılsa onlar gelecek :KK60: kız alacaklar o kadar kolay mı çeksinler 1.5 saat yol ne kiiii :KK19::KK34: o facebook ahhh ahhh :KK9: ayy sinirim bozuldu gülüyorummm :KK52::KK52::KK52::KK52:

:KK60: :KK60: Zaten rejimlerde sölenen en büyük yalan pazartesi başlıyorumdurr :KK1::KK1: Tespit doruymuş anlaşılan hihihih:KK35: Oooo saygılar öğretmen hanımmm:KK42: Bende özel bir şirkette mikrobiyoloji laboratuvarındayım :KK34: Mikrop mikrop işlerlen uğraşıyom be dolmik:KK31::KK37::KK37:

öğretmen deyince bi tuhaf oldum yarı öğretmen denilebilir çakmada diyebilirsin :KK52:
öğretmenlik mezunu değilimde öğretmenlik yapıyorum amaan ne de tuhaf bi açıklama oldu :KK53: Işte öyle bişey benimkisi :KK1:
Mikroplarla savaşıyosun demek kolay gelsin :KK8:

Merhabaaa:KK3: nasılsın?:KK31:

Merhaba canım.. Sağ olasın, iyiyim. Ya sen? :)

evet bildin ve bi tencere dolma kazandın :KK9::KK9:
Bana eylülün deyişiyle dolmik diyebilirsin duygucum :KK1:
Nasılsın nasıl gidiyor :KK12::KK8::KK6:

Oow süper.. :) bayılırım dolmaya :KK70: Öyle olsun bakalım Dolmik hanım :)
İyiyim canım ne olsun.. Dershane, ev, ilişki.. Yorgunum.. Ama sevdiğim bi yoğunluk ve yorgunluk.
Sen nasılsın? :)

Senin ailesiyle ne işin var tatlım nasılsa onlar gelecek :KK60: kız alacaklar o kadar kolay mı çeksinler 1.5 saat yol ne kiiii :KK19::KK34: o facebook ahhh ahhh :KK9: ayy sinirim bozuldu gülüyorummm :KK52::KK52::KK52::KK52:

Kiz yani normalde de istnbulda oturmuyor yine mesafe var aramzda onu diyorum :KK30::90:
Heaaa kiz alacaklardaaa artik kac sene sonra bilmem :KK25::KK25:
Ahahaha aynen :KK52::KK52:

öğretmen deyince bi tuhaf oldum yarı öğretmen denilebilir çakmada diyebilirsin :KK52:
öğretmenlik mezunu değilimde öğretmenlik yapıyorum amaan ne de tuhaf bi açıklama oldu :KK53: Işte öyle bişey benimkisi :KK1:
Mikroplarla savaşıyosun demek kolay gelsin :KK8:

Olsunnn sonuçta çocuklarla iç içesin :KK70: ni güzelllll :KK9: ben şimdi gidiyorum karnışımı doyurayımm:KK56: görüşmek üzereee :KK54:

İyiyim canım ne olsun.. Dershane, ev, ilişki.. Yorgunum.. Ama sevdiğim bi yoğunluk ve yorgunluk.

İyi diyelim iyi olalim :KK1: gitti mi senin ki askere :21:

kırmızı başlıklı kız gibi oldu aynen :KK52:
senin ağzın niye bu kadar büyük seni yiyebilmek için :KK53:
Caps lock açıkmışta ondan :126:
haydııı kalk gidiyoz o zaman :KK55::KK55:

Ahaha dolmik yaaa :KK60::KK60:

Yeni mi wnladin acik oldugunu :95:
Hadiinnn gariii savulunnn battal gazi geliyir :KK55::KK60:

Kiz yani normalde de istnbulda oturmuyor yine mesafe var aramzda onu diyorum :KK30::90:
Heaaa kiz alacaklardaaa artik kac sene sonra bilmem :KK25::KK25:
Ahahaha aynen :KK52::KK52:

Orasınııı heç bilemen kuzummm bi bakmışın seneye bu zamanlar oynuyoruzzz düğününde hobaaaaaaaaaa :21::KK24::KK24::KK24: şimdi ben gidiyom yimek yicem balım görüşürüzzz:KK55::KK56:

Bende iyiyim sağolasın canım :) sen geldin ben gidiyorumm görüşürüzzz:KK55:

Orasınııı heç bilemen kuzummm bi bakmışın seneye bu zamanlar oynuyoruzzz düğününde hobaaaaaaaaaa :21::KK24::KK24::KK24: şimdi ben gidiyom yimek yicem balım görüşürüzzz:KK55::KK56:

Bende iyiyim sağolasın canım :) sen geldin ben gidiyorumm görüşürüzzz:KK55:

Anaam ayy insaallah yaaa cok isterim :KK64::nazar:
Tamam tatlimmm afiyet olsun :KK56: hemen gel ama :KK20::KK9:

sınavada az kaldı demi hatta hafasonu değil mi sınav :26:
hangi bölümü düşünüyosun :KK6:
zaten en ideal yoğunluk sevilen yoğunluklardır :KK52:
bende iyiyim teşekkür ediyorum bende biraz yoğunluk içindeyim :KK8:
günler ne çabuk geçiyor ya farkettin mi :KK53:

Ahaha dolmik yaaa :KK60::KK60:

Yeni mi wnladin acik oldugunu :95:
Hadiinnn gariii savulunnn battal gazi geliyir :KK55::KK60:

bende malkoçoğlu tarzında geleyim o zaman ama eski malkoçoğlu yani cüneyt arkın uçarak sıçrayarak zıplayarak :KK52::KK52::KK52:
ulllennnn açılın biz geliyoruz battal gazi ile malkoçoğlu hoopppa :KK52::KK52:

bende malkoçoğlu tarzında geleyim o zaman ama eski malkoçoğlu yani cüneyt arkın uçarak sıçrayarak zıplayarak :KK52::KK52::KK52:
ulllennnn açılın biz geliyoruz battal gazi ile malkoçoğlu hoopppa :KK52::KK52:

Heeeeei ne sacmaydi yaaa demi :KK53::KK52:

Heyttt bee dunyayi kurtaracazzzzz :KK62::KK60::KK60:

amacımızı açmayalım lütfen eylül :KK52:
bizim bi amacımız vardı ne çabuk unuttun :KK1:
dünya kurtarmak için değil erkek arkadaşlarımız için yapıyoduk eylemi :KK52::KK52:

Haaaa oyl miydi :KK53: elimiz degmisken dunyayi da kurtarak ne olcekk :KK60::KK60::KK60:

İvit erkeklere ölüm :KK15::KK53::90:

X