Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

evet tanışalım ben sago 2010dan beri burdayım ama öyle pek kimseyi tanımam öğrenciyim sosyoloji 2.sınıf balık burcuyum:KK42:

bende yeni katıldım sayılır :KK1: topicte olanları tanımaya çalışıyorum:KK31: öğrenci olmak çok güzell :KK34:

meraba eylül :KK3:
teopiğin hayırlı olsun bol bol mutlu muhabbetler diliyorum :)

Merhaba :KK16:
ahaaha anlat bakalım :KK9::KK12::KK12:

Ne anlatayım kuzum annem markete git dio üşeniyom vallaa hava soğukkk dışarda yağmurrr offf :KK50::KK52:

Son düzenleme:
bende yeni katıldım sayılır :KK1: topicte olanları tanımaya çalışıyorum:KK31: öğrenci olmak çok güzell :KK34:

Ne anlatayım kuzum annem markete git dio üşeniyom vallaa hava soğukkk dışarda yağmurrr offf :KK50::KK52:

Meraba EvMakinesi :KK3:
ilginç bir rumuz :KK3:
şimdi aklıma takıldı doğrusu makine mi makina mı :KK1:

meraba eylül :KK3:
teopiğin hayırlı olsun bol bol mutlu muhabbetler diliyorum :)
sağol tatlım hoşgeldin :KK16::KK16::KK16::KK54:

ahahah evet yaa soğukk :18::18::18::KK1:
Ne güzel canım.Buradaki hatıunlar hep 23 nedense :KK9: okuyor musun

Bilmiyorum karalamışım bişeyler :KK1::KK1:

Yağmur yağmışta ona bakıyordum :KK9:

karaladınmı :KK52::KK52::KK52:

yağmur muuu nurda da biraz yağmış :KK30::KK30::KK9:

hıı hoşgeldin o zaman kk ya bekarım birde kadrolu:KK1:

Ne güzel canım.Buradaki hatıunlar hep 23 nedense :KK9: okuyor musun

Bilmiyorum karalamışım bişeyler :KK1::KK1:

Yağmur yağmışta ona bakıyordum :KK9:

:KK9::KK9::KK9::KK9: aynen he :KK9: yok okumuyorum çalışıyorum :) sen sanırım okuyorsun dersane falan:KK55:

Meraba EvMakinesi :KK3:
ilginç bir rumuz :KK3:
şimdi aklıma takıldı doğrusu makine mi makina mı :KK1:

Evet sinir sonrası çıkan rumuz :KK23::KK1::KK1: TDK bakmak lazım bilemedim şindik:18:

sağol tatlım hoşgeldin :KK16::KK16::KK16::KK54:

ahahah evet yaa soğukk :18::18::18::KK1:

karaladınmı :KK52::KK52::KK52:

yağmur muuu nurda da biraz yağmış :KK30::KK30::KK9:

:KK14::KK14::KK14::KK14:
hıı hoşgeldin o zaman kk ya bekarım birde kadrolu:KK1:

Hoşbuldukk :KK31: memnun oldum tanıştığıma ayrıca bende sagopayı çok severim ne dinlerdim :KK6: şimdi o kadar sık dinleyemiyorum:KK24:

:KK9::KK9::KK9::KK9: aynen he :KK9: yok okumuyorum çalışıyorum :) sen sanırım okuyorsun dersane falan:KK55:

Evet sinir sonrası çıkan rumuz :KK23::KK1::KK1: TDK bakmak lazım bilemedim şindik:18:

Hoşbuldukk :KK31: memnun oldum tanıştığıma ayrıca bende sagopayı çok severim ne dinlerdim :KK6: şimdi o kadar sık dinleyemiyorum:KK24:

doğrusu makine imiş
hatta mühendislikler isimlerini değiştirmiş bu nedenle
makina yazanlar makineye cevirmiş
makine mühendisliği :111:

bende memnun oldum
aynen eskiden dinlerdim bende öyle değiştirmedim daha niki :KK1:

X