Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

hihoho :KK23: yapamazlar aldıkları gibi bırakırlar bence :p Nerdeki erkek arkadaşın? Bizim 9ay oldu daha :KK17: senin peki?:nazar:

Bence de bizi kim napsin :KK60:

Cok uzaklarda 10 saat kadar okuyor canim bu sene son senesi insallah biticek bu hasretlerr :KK5:
Oo maşallaah bizimde 2,5 yil oldu canim ;:nazar:

Kac yasindaydin sen canim :KK17:

Cok uzaklarda 10 saat kadar okuyor canim bu sene son senesi insallah biticek bu hasretlerr :KK5:

Maşallah biz daha yeniyiz yaa :KK19: Üzülmee :KK43: canımm bak ne güzel bu sene bitiyormuş sevin anacım :KK52: Zaten bu kızları ya okullar btiriyor ya askerlik.. kızlar hasretlikten eriyip bitiyorlarr :KK14: Ya ben napim mariiii benimki 05.05.2014'te askerrr:KK43:

23 yaşındayım tatlım:KK42: peki ya sen :KK55:

Maşallah biz daha yeniyiz yaa :KK19: Üzülmee :KK43: canımm bak ne güzel bu sene bitiyormuş sevin anacım :KK52: Zaten bu kızları ya okullar btiriyor ya askerlik.. kızlar hasretlikten eriyip bitiyorlarr :KK14: Ya ben napim mariiii benimki 05.05.2014'te askerrr:KK43:

23 yaşındayım tatlım:KK42: peki ya sen :KK55:

Olsun canimm :KK19: hiii bitiyor da sonra dsha baska dertler var askerlikti isti oydu buydu :KK30:
Aynen oyle hep bekliyor kizlar :KK43: hadi yaaa kisa donem mi peki uzulme canim mecbur sabrediyosun iste :KK14:
Bende 23 canim nerde oturuyosun :KK1::13:

ah eylül ah yine nüfus memurluğu hallerine bürünmüşsün :KK52::KK52:

Olsun canimm :KK19: hiii bitiyor da sonra dsha baska dertler var askerlikti isti oydu buydu :KK30:
Aynen oyle hep bekliyor kizlar :KK43: hadi yaaa kisa donem mi peki uzulme canim mecbur sabrediyosun iste :KK14:
Bende 23 canim nerde oturuyosun :KK1::13:

Yok tecilini bozdurdu uzun dönem gidiyor nasipsee :KK43: Hayırlısı herşeyin.. anemmm akranız yahuuu :KK19: Pendik'te oturuyorum ben tatlım senle önceden tanışmıştık sankimm :KK9: Sen Avrupa yakasında Şişli civarında değil miydin?? :44:

Yok tecilini bozdurdu uzun dönem gidiyor nasipsee :KK43: Hayırlısı herşeyin.. anemmm akranız yahuuu :KK19: Pendik'te oturuyorum ben tatlım senle önceden tanışmıştık sankimm :KK9: Sen Avrupa yakasında Şişli civarında değil miydin?? :44:

Himm ama olsun neler geciyor o da gecer bizde 2 yildir asker bekliyor gibiyim hatta asker olanlar bile bizden daha cok gorusuyolardir o derece yani :KK14:

Heaaa yaşitizz :13::KK9: aayhhh evet dogruuu sende bana uzaktasinnn :KK30::KK17:

Arkdasimda pendikte cok uzak oralarr yaaa :KK5:

ah eylül ah yine nüfus memurluğu hallerine bürünmüşsün :KK52::KK52:

Oooo Dolmacıkkk naberr:KK52: kaybolmuştun geldin ne güzell :KK9: ben senle tanışmadım daha asıl memurluğa ben başlıyom senin üzerindenn :KK1: Kimsin:KK31: kaç yaşındasın?:KK6: Yarışmaya nerden katılıp durusun :KK53:

Senin yuzunden sormaya cekinir oldum zaten :KK19::KK60: napiyim bilmiyim miii :78:

Bende Dolma'cıka memurluk edeyyom azcuk :KK12:

hadi canım sen mi çekinir oldun :KK53:
ne zaman görsem birini sıkıştırmış yaşını soruyosun kızım evladım olmuyor böyle :KK52::KK52:
Atmaa bee o kadarda degil huuuh :63::KK60:
Oooo Dolmacıkkk naberr:KK52: kaybolmuştun geldin ne güzell :KK9: ben senle tanışmadım daha asıl memurluğa ben başlıyom senin üzerindenn :KK1: Kimsin:KK31: kaç yaşındasın?:KK6: Yarışmaya nerden katılıp durusun :KK53:

İyi oldu ona cok soru sor :KK23::KK9:

esasında ben yooğğğumm :KK52::KK52:
uzay boşluğundan katılıyorum yarışmaya ,yaşım 1001 adımda ciddi ciddi dolma :KK60::KK60::KK60:
yarışmacı pardon nüfus memure arkadaşlarıma başarılar diliyorum :KK53::KK53:

Himm ama olsun neler geciyor o da gecer bizde 2 yildir asker bekliyor gibiyim hatta asker olanlar bile bizden daha cok gorusuyolardir o derece yani :KK14:

Heaaa yaşitizz :13::KK9: aayhhh evet dogruuu sende bana uzaktasinnn :KK30::KK17:

Arkdasimda pendikte cok uzak oralarr yaaa :KK5:

hmmmm deniz olunca oluyor oluyor sanırım ayyyy dua ette askerliğini denizci olarak yapmasın yeter sularda gezdiği demiii :KK9: :KK1: yoook yaaa Şişliden tek vesait 252 falan geliyor Kartal'a kadar. Gözünü karart atla gel :KK6: tanışmış oluruz hemde arkideşini görürsün sayemde :KK52:

esasında ben yooğğğumm :KK52::KK52:
uzay boşluğundan katılıyorum yarışmaya ,yaşım 1001 adımda ciddi ciddi dolma :KK60::KK60::KK60:
yarışmacı pardon nüfus memure arkadaşlarıma başarılar diliyorum :KK53::KK53:

Dalga geçme yaaa oyun bozanlık yok :KK19: Sırlı insanları severim :KK23: hele uzayda yaşayanlara bayılırımmm :118:

Atmaa bee o kadarda degil huuuh :63::KK60:

İyi oldu ona cok soru sor :KK23::KK9:

:KK70: dalgaya alıyor dolmacık beni aaaa :KK1:

tamam tamam gel öpelim barışalaım :KK19:
Tamam op elimi barisalim :KK42::KK60:

:KK19::KK19:
hmmmm deniz olunca oluyor oluyor sanırım ayyyy dua ette askerliğini denizci olarak yapmasın yeter sularda gezdiği demiii :KK9: :KK1: yoook yaaa Şişliden tek vesait 252 falan geliyor Kartal'a kadar. Gözünü karart atla gel :KK6: tanışmış oluruz hemde arkideşini görürsün sayemde :KK52:

Hahaha aynen askerligi gectim işini gemilerde yapmssinn yurt disina dene gitmesinn :KK43:
Biz bulusacagimiz zaman o bu tarafta halasina gelip onlarda kaliyo oyle gorusuyoruz :KK9: sen atla gel tanisalim :KK19::KK60:

Tamam op elimi barisalim :KK42::KK60:

:KK19::KK19:

Hahaha aynen askerligi gectim işini gemilerde yapmssinn yurt disina dene gitmesinn :KK43:
Biz bulusacagimiz zaman o bu tarafta halasina gelip onlarda kaliyo oyle gorusuyoruz :KK9: sen atla gel tanisalim :KK19::KK60:

Elini mi öpücem yürü git bas git :KK57:
bu saatlere kadar net başlarındamıydın bakıyım ay ruhuma erkek arkadaşın kaçmış gibi hissettim bir an :KK52::KK52:

Dalga geçme yaaa oyun bozanlık yok :KK19: Sırlı insanları severim :KK23: hele uzayda yaşayanlara bayılırımmm :118:

:KK70: dalgaya alıyor dolmacık beni aaaa :KK1:
Ahh bu dolmik istee :KK20::KK9:
Elini mi öpücem yürü git bas git :KK57:
bu saatlere kadar net başlarındamıydın bakıyım ay ruhuma erkek arkadaşın kaçmış gibi hissettim bir an :KK52::KK52:

Oglum bak git :KK52:
Yok kiz bizimkilerle oturdum biraz , ahahah aynenn sen naptinnn :KK23::KK23:

Ahh bu dolmik istee :KK20::KK9:

Oglum bak git :KK52:
Yok kiz bizimkilerle oturdum biraz , ahahah aynenn sen naptinnn :KK23::KK23:

annemler tvyi işgal edince bende netten biraz tv izledim fakat benim bilgisyar mübarek fabrika gibi aynen haldur huldur sesi beynimi uçurdu valla :KK52::KK52:

X