Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

Peki isteyecek diyelim kim söyleyecek babana annenmi:18::18:

evet ben diyemem :KK30::KK30:

anooo geçen de facebookla ilgili bir konu oldu bir akrabayı silme durumları benimde sevgilimle facem vark akrabalar falan yok bende :18: babam dedi sende facenden şu kişiyi sil falan bende benim yok ki facem dedim oda çocuk mu var karşında biliyoruz olduğunu felan dedi :KK53::18::18:

anooo geçen de facebookla ilgili bir konu oldu bir akrabayı silme durumları benimde sevgilimle facem vark akrabalar falan yok bende :18: babam dedi sende facenden şu kişiyi sil falan bende benim yok ki facem dedim oda çocuk mu var karşında biliyoruz olduğunu felan dedi :KK53::18::18:
ooo:KK53::KK53::KK53::18: nerden anladıki facende resmin varmıkii nasıl anladııı :18::18:

anamm anammm Eylül'ümüz topic açmış hayırlı olsun kuzum :KK16: şuu facebook olayını baştan bir anlatabilir misin?

Son düzenleme:

eylül eylülllllll

ayım
kalp yastığım
bardağım
draje şekerlerim
kurabiyelerim
altın kolyem geldiiiii kızzzzzzzzzzzzz
içine de not yazmış seni çok seviyorum tırtılım diye :KK17:

eylül eylülllllll

ayım
kalp yastığım
bardağım
draje şekerlerim
kurabiyelerim

Oyyy oyyyy sewdiceğinden mii :KK6:
Doğum günü felan mı kız :KK16:

Oyyy oyyyy sewdiceğinden mii :KK6:
Doğum günü felan mı kız :KK16:

Yok kuzum içinden gelip hediye yollamış bana..
Geçen evimin adresini kaybetmiş annem reçel yapıp yollayacakmış sana evin adresini versene diyo.. :KK52:
Bende diyorum ne reçeli yahu..
Meğerse bu paketi yollamak için adres istemiş benden..

Şuan mutluluktan sarhoş gibiyim draje şekerlerimin hepsini ağzıma atıyorum hahahaha:KK52::KK52::KK52::KK52:

Yok kuzum içinden gelip hediye yollamış bana..
Geçen evimin adresini kaybetmiş annem reçel yapıp yollayacakmış sana evin adresini versene diyo.. :KK52:
Bende diyorum ne reçeli yahu..
Meğerse bu paketi yollamak için adres istemiş benden..

Şuan mutluluktan sarhoş gibiyim draje şekerlerimin hepsini ağzıma atıyorum hahahaha:KK52::KK52::KK52::KK52:

Waaaooooowwwwww :KK23::KK23::KK23:
Çok taktirr ettimm kendisiniiii :KK9::KK9:
Hep mutlu eder seni inşallah böyleee
:KK24::KK24:

eylül eylülllllll

ayım
kalp yastığım
bardağım
draje şekerlerim
kurabiyelerim
hadi yaaa ne güzellll :KK69:

romantikikler demekkk :KK16::KK16::KK16::KK16: netim gitti yaaa :KK30::KK30:
ooo:KK53::KK53::KK53::18: nerden anladıki facende resmin varmıkii nasıl anladııı :18::18:
ikimizin resmi var ne biliyim anaaaammmm :18::18::18::18::KK53:
anamm anammm Eylül'ümüz topic açmış hayırlı olsun kuzum :KK16: şuu facebook olayını baştan bir anlatabilir misin?
sağol tatlımmm :KK16::KK16:

benım sevgilimle facem var akrabalar falan yok sadece arkadaşlar bir kaç kuzen var artık nerden gördüyse bilmiyorum sanki bilmiyoruz olduğunu var falan dedi babam :KK53:

X