Tatlı Sohbetler Topiğime Buyrun :)

heaaaa :KK76::KK76::KK9:

çok saçmaydı :KK52: rüyamda düğün tarzı bir yere gidiyoruz ailecek bende sevgilimlen geliyorum , babam bilmiyor bizi ne cesaretle hangi mantıkla öyle bir şey yapıyosam :KK60: sonra babam görüyo tip tip bakıyo bu kim giibisinden benım hiç umrunda değil :KK30::KK52: benimkiyle gidiyorum başka masaya ikimiz oturuyoruz falan sonra çıkışta ben benimkiyle arabayla gidiyorum :26::26:

çok tuhaftı ne cesaret kızzz :KK60::KK15::KK15:

:KK60: zatn o casaretler ancak rüyada olur :KK60: :KK60:
bende rüyamda kuzenimle fuara gitmişim çıkmışız sonra babam diyorki beni kapının önünde bekleyin bende kuznmn aklıyla başka yerde beklyrz uzak yerde falan sonra babam bizi bulamayınca çok güzel fırçamı yiyordumm yani saçma rüyayda :KK53: :KK52: :KK53:

:KK60: zatn o casaretler ancak rüyada olur :KK60: :KK60:
bende rüyamda kuzenimle fuara gitmişim çıkmışız sonra babam diyorki beni kapının önünde bekleyin bende kuznmn aklıyla başka yerde beklyrz uzak yerde falan sonra babam bizi bulamayınca çok güzel fırçamı yiyordumm yani saçma rüyayda :KK53: :KK52: :KK53:

dün akşam konsept babalardı galiba :KK60:

deli cesareti işte :KK52::KK52: sende fuarı ne kadar kafana takmışsın :KK9::KK9::KK9: yedin fırçayı rahatladın :KK76::KK76::KK51:

dün akşam konsept babalardı galiba :KK60:

deli cesareti işte :KK52::KK52: sende fuarı ne kadar kafana takmışsın :KK9::KK9::KK9: yedin fırçayı rahatladın :KK76::KK76::KK51:

evet baya taktım ama senede bir açılıyor :KK30: :KK30:
evet akşam akşam rüyamdada yedim fırçamıı :83:

X