tatilllll

bembeyaz fotoğraflarda evler harika gözüküyor..peki akşamları nasıl oldu hava?kısa kolla gezebildiniz mi?yoksa hırka almak gerekir mi?
tabiki akşamları da çok güzeldi..
ahh sanki her yıl ordaymışım gibi özledim.
ama gece yarısına doğru hafif bişey alsan üzerine iyi olur

hangi ay gittiniz..biz ağustosun son haftası düşünüyoruz..bende gidersem ilk olcak..eylül ayında soğuk oluyor demişti bize bir arkadaşımız..

eylül 1-15 arası bodrumdayız devremülkümüz var hava çok güzel oluyor benim kızım havuzdan çıkmıyor tüm gün mesela

odalarınıda çok beğendimdenize sıfır olması harikaa.bodrumun içine ulaşım nasıl kolay mı?

ozaman gerçekten hava soğuk olmuyor..

mayıs 15-31 arası da oradayız mesela ben yıllık iznimin 1 haftasını mayısta 1 haftasını da eylülde kullanıyorum...izmir'de yaşamama rağmen bodrumla sıcaklık farkı bayağı fazla mayısta döndüğümde henüz kimse tatile çıkmamışken biz bronzlaşmış oluyoruz akşamları hafif bi hırka al tabi..dediğim gibi kızım bütün gün havuzda

biz izmirli olmamıza rağmen çeşmeyi çok sevmiyoruz...alaçatı mesela çok kalabalık oluyor adım atamıyorsun insanlar ne buluyor anlamıyorum 2 yıldır kurban bayramı tatilimizi side de , ramazan bayramı tatilimizi de yakın olduğu için kuşadasında geçirdik...marmarisi de şiddetle tavsiye ederim mesela

nekadar şanslı kızınız...alt üst uzun birşeyler almak lazım kesin...yazın başından sonuna kadar bronz voovvv....süperr

evet geçen sene marmarise gitmiştik çook eğlendik..alaçatıyı sanırım ünlüler meşhur etti..bebeğim olunca artık büyük otellere gitçem zaten otelden pek çıkıp gezemem..oyüzden bu sene 7 gün boyunca kısmetse hep gezcem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…