tatilllll

kızlar ben bodrumu çok begenmedim akdeniz gibi değil sahili dogası fazla abartılıyo bana göre ama içinizde kalmasın hep aklınızda kalır bodrumdan yana kullanın seçeneginizi

hatta eslerıyle balayına gelıp alkol alıp sen ona baktın bu sana baktı deyıp kavga edenlerede tanık olduk benı buldu yada boyle seyler bılmıorum
malesef heryerde oluyor böyle şeyler..yeterki kavga eden biz olmayalım :KK54: biz içki içmiyoruz zaten

arkadaşlar sizce 5 yıldızlı otelde tatil mi yoksa gitmediğiniz bodrumda tatil mi?eşim bodruma verceğimiz parayı alanyada antalyada 5 yıldızlı otele verelim diyor.bende bodrumu görmek istiyorum..birde bodrumda petunya beach resort yada bodrum beach resorta giden var mı??bu arada en fazla 2.300 e kadar para ayırdık...
bodrum antalyaya bin basar hele çeşmee:KK68::KK68: biz ben çocukluğumdan beri neredeyse 10 sene hep antalyaya alanyaya gittik sonradan çeşmeyi keşfettik kesinlikle havası denizi güneşi herşeysiyle bambaşka :KK68::KK68::KK68:

geçtiğimiz ya bodrumdaydık..:KK36:
ilk kez gittik, ben havasına da suyuna da bayıldım..
vallahi emekli olunca oraya yerleşesim var:KK66:
yazı çok güzeldi oranın yerlileri kışı da çok güzel dediler.
tam yaşanılası..

bodrum antalyaya bin basar hele çeşmee:KK68::KK68: biz ben çocukluğumdan beri neredeyse 10 sene hep antalyaya alanyaya gittik sonradan çeşmeyi keşfettik kesinlikle havası denizi güneşi herşeysiyle bambaşka :KK68::KK68::KK68:

ben çeşmeyede gitmedim :KK43: ama bodrumuda çok merak ediyorum..eğer arabayla gidersek tatile kocamıda kandırırsam gideriz çeşmeyede :KK70:

geçtiğimiz ya bodrumdaydık..:KK36:
ilk kez gittik, ben havasına da suyuna da bayıldım..
vallahi emekli olunca oraya yerleşesim var:KK66:
yazı çok güzeldi oranın yerlileri kışı da çok güzel dediler.
tam yaşanılası..
hangi ay gittiniz..biz ağustosun son haftası düşünüyoruz..bende gidersem ilk olcak..eylül ayında soğuk oluyor demişti bize bir arkadaşımız..

ben çeşmeyede gitmedim :KK43: ama bodrumuda çok merak ediyorum..eğer arabayla gidersek tatile kocamıda kandırırsam gideriz çeşmeyede :KK70:
bence kesinlikle gidin biz artık antalyaya hiç gitmiyoruz çok daha güzel buralar:KK68:

Gümbette neyden miden bulandı?
%80 Paralı turist var fransız kaynıyodu geçen yaz ondan öncede öyleydi.
Yalıkavakta eğlence adına pekbişey yok.
Tercih meselesi tabi bu
yalıkavakta kalırsak diğer yerlere minibüsler vardır orayada onlarla gideriz..petunya beach sanırım yalıkavakta..

biz de ağustos sonu, eylül başı ordaydık..
tabiki haziran temmuz ayları gibi aşırı sıcak hava yoktu
belki o nedenle bayıldım, nem bile yok hava sıcak ama
terlemiyosun..orada bir ömür kalabilirim.
en güzeli evleri, yüksek bina yok bir sıcaklık samimiyet var.
bence gitmelisin, belki sen başka düşüneceksin ama
demişlerya içinde kalmasın..
görülecek bir yer.

biz de ağustos sonu, eylül başı ordaydık..
tabiki haziran temmuz ayları gibi aşırı sıcak hava yoktu
belki o nedenle bayıldım, nem bile yok hava sıcak ama
terlemiyosun..orada bir ömür kalabilirim.
en güzeli evleri, yüksek bina yok bir sıcaklık samimiyet var.
bence gitmelisin, belki sen başka düşüneceksin ama
demişlerya içinde kalmasın..
görülecek bir yer.
bembeyaz fotoğraflarda evler harika gözüküyor..peki akşamları nasıl oldu hava?kısa kolla gezebildiniz mi?yoksa hırka almak gerekir mi?

hangi ay gittiniz..biz ağustosun son haftası düşünüyoruz..bende gidersem ilk olcak..eylül ayında soğuk oluyor demişti bize bir arkadaşımız..
yoo bız eylulun ılk haftası gıttık o kadar guzeldıkı bundan sonra tatılımı yıne eylulun lık haftasını denk getırecem

X