tatilllll

yalıkavakta kalırsak diğer yerlere minibüsler vardır orayada onlarla gideriz..petunya beach sanırım yalıkavakta..
Gümbette dakika başı var minibüs sabaha kadar
Halk plajı var çok güzel yediğin içtiğimi ödüyosun ve çok temiz
Tekne turları falan çok oluyo akvaryum yada balıklı koydu tam hatırlamıyorum ismini orası harikaaa renkli çok Balıklar var onlarla yüzüyosun.
Bodrumda nereye gidersen git mıhakkak tekne turu yap.

evet işte eşim aynı paraua daha iyi otelde kalalım dşyor.bodrumda zaten çok büyük otel yok ets tura falan baktık.yeni yer görmek daha iyi gibi geliyor..

Bodrumda sehır merkezıne yakın orda lukslukte bır otel bakabılırsınız.Boylelıkle gezebılır aksamları da bodrum merkeze ınebılırsınız.Tabı denıze 0 bır otel tercıh etmelısınız.

nekadar şanslı kızınız...alt üst uzun birşeyler almak lazım kesin...yazın başından sonuna kadar bronz voovvv....süperr

evet anneanne ve dedeyle bodrumun altını üstüne getiriyorlar...birde bodruma giderseniz cts günleri turgutreis pazarını mutlaka görmenizi öneririm

:KK49:
evet anneanne ve dedeyle bodrumun altını üstüne getiriyorlar...birde bodruma giderseniz cts günleri turgutreis pazarını mutlaka görmenizi öneririm

pazar mı???en sevdiğim şey..her gittiğim yerde muhakkak giderim.bunu duyduğum harika oldu..kocam bu işe üzülcek..aileniz bodrumda mı yaşıyor??ne güzel..

Bodrumda sehır merkezıne yakın orda lukslukte bır otel bakabılırsınız.Boylelıkle gezebılır aksamları da bodrum merkeze ınebılırsınız.Tabı denıze 0 bır otel tercıh etmelısınız.

çok lüks oteller açıkçası pahalı.yani bize göre pahalı 3000-4000 civarı..bize uymuyor..bodruma yakın yer seçmeliyiz bencede..oyüzden petunya iyi gibi geliyor hem uygun hem denize sıfır hemde yakın..

Gümbette dakika başı var minibüs sabaha kadar
Halk plajı var çok güzel yediğin içtiğimi ödüyosun ve çok temiz
Tekne turları falan çok oluyo akvaryum yada balıklı koydu tam hatırlamıyorum ismini orası harikaaa renkli çok Balıklar var onlarla yüzüyosun.
Bodrumda nereye gidersen git mıhakkak tekne turu yap.

iyiki konu açmışım ya bilmediğim çok şey varmış..tekne turu sidede yapmıştık hiç memnun kalmamıştık..bodrumda güzel demekki..turla gidince zaten soruyorlar muhakkak..ozaman kısmetse bodrumda tekne turu yapıcaz..:)

Eğerki otelde durmayacağım gezip dolaşacağım diyorsanız 5 yıldızlı otele o kadar para vermek mantıksız çünkü muhtemelen sabah kahvaltıdan sonra çıkacaksınız ve birtek akşam yemeğine ve yatmaya otele gideceksiniz. Yok ben tüm günümü otelde geçiricem hiç dışarı çıkmayacağım diyorsanız da en az bi 500 TL'yi daha gözden çıkarmanız gerek güzel ve konforlu bir tatil için.

bu senede gezmek istiyorum..çünkü bebek düşünüyoruz artık..ondan sonra gezmam sınırlancak..o yüzden sanırım çokta lüks otele gerek yok..buarada Allah bebeğinizi hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

İyi ama 5 yıldızlı oteller dediğiniz miktarın üstüne çıkıyor ayrıca bodrum pahalıda antalyamı ucuz ? bence sizin baktığınız oteller 5 yıldızlı değildir..
tabiki deil...bodrumda 5 yıldızlı otel çok az ve çok pahalı..alanya antalyada 4- 5 yıldızlı otel çok var..ama niyetimiz artık belirginleşti..gezicez bu sene otele bağlı kalmak stemiyoruz..o yüzden bodrumda bir otel bakçaz...

kızlar ben bodrumu çok begenmedim akdeniz gibi değil sahili dogası fazla abartılıyo bana göre ama içinizde kalmasın hep aklınızda kalır bodrumdan yana kullanın seçeneginizi
sanırım öyle yapıcaz..denizinden yana çok beklentim yok..saroz körfezi kadar temizine rastlamadım..maksat yeni yer görelim birlikte gezip eğlenelim..

tabiki deil...bodrumda 5 yıldızlı otel çok az ve çok pahalı..alanya antalyada 4- 5 yıldızlı otel çok var..ama niyetimiz artık belirginleşti..gezicez bu sene otele bağlı kalmak stemiyoruz..o yüzden bodrumda bir otel bakçaz...
ben 2 senedir alanya olsun antalya olsun tatile gittim ama inanın o rakamlara hiç tatil yapamadım. Tabi gideceğiniz sezonda çok önemli..

bu senede gezmek istiyorum..çünkü bebek düşünüyoruz artık..ondan sonra gezmam sınırlancak..o yüzden sanırım çokta lüks otele gerek yok..buarada Allah bebeğinizi hayırlısıyla sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Sağol canım iyi dileklerin için teşekkür ederim. Bizde son tatilimizi böyle yapmıştık bayramda. Marmariste çok da lüks olmayan bir otelde kaldık sabah kahvaltıdan sonra turlara katıldık akşam üzeri döndük hep otele yemekten sonrada tekrar merkeze gezmeye iniyorduk daha uyguna geldi :)

alanya antalyada önerebileceginiz otel varmı bu seneki planımız alanyada iyi bi yere gidebilmek kısmetse
var fakat ben tesettürlüyüm hani gittiğim oteller genelde o şekilde ama inanın çok memnun kalacağınız oteller

X