Tatilde iyice tembelleştim....

Sirine_4553

Guru
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2007
1.703
504
kızlar benım gıbı olan varmı araya bayram tatılı gırdı bayram tatılı oncesıde bır hafta okula gıtmedım calıstım bır hafta boyunca sonra bayram tatılı....evdeyım kaç gundur....pc tv ev ıslerı derken bıkkınlık geldı uzerıme elımden telefon dusmuyor ıyıce bunaldım...ıster ıstemez butun gun ede olmaktan dolayı aksam eve esım geldıgınde anca telefonla haberlestıgım arkadaslarımla ılgılı bır kac konuscak sey kalıyor....esım yorgun gelıyor ben uyuyorum gun bole gecıp gıdıyor.....alışmamısım hep okul hep okul araya bır tatıl gırdı duzenım altust oldu cıvıl cıvıl ben esım gelmeden once onca okul sonrası yorgunluga ev ıslerıne ragmen gıyınıp suslenen ben paspal paspal oturuyorum......sonra dusunuyorum okulum bu sene bıtıyor ben evde yapamam ımkansız hem okul bıtıncede sıp dıye ıse gırmeyecegım ısınlanmayacagım oda moralımı bozuyor....çok zorr yarın okul varr ıyıce ısteksızlestım okula gıtmek ıstemıyorum.sır arkadaslarım ıcın gıderım o derece....Ev hanımı olan arkadaslar bır gununuz nasıl gecıyor.......benım komsularımda benle yasıt degıl daha once komsudan dılım yandıgı ıcınde pek sıkı fıkı olmak ıstemıyorum....Allah yardımcınız olsun ınanın evde olmak daha zormuss....

cnm öyle bir yazmışsınki sanki ev hanımlarının birsürü boş vakti var.ben yaklaşık on sene çalıştım.şimdi evdeyim.ama çok yoğun ve yorucu geçebiliyor bazı günler.haftada üç gün ingilizce kursuna gidiyorum.kızımın dersane etütleri var onu getirip götürüyorum.annem rahatsız neredeyse iki günde bir ona uğruyorum,evin düzeni,yemek,çamaşır,ütü........... kafamçokkarıştıderken.akşam olmuş.tüm bunları yaparken kendime zaman ayırmayıda ihmal etmiyorum.şuan olduğu gibi.:enbuyukkk:yani sıkılmaya zaman bulamıyorum

Valla ben seni çok iyi anlıyorum o bende de var...tatilde üstüme bi tembellik çöktü anlatamam..kılımı kıpırdatasım gelmyr..gözlerim açılmıyor böyle...ne yapıcam bilmem...hep bi baş ağrısı....çok kötü oldum hiç yaramadı tatilmirmirmirmir

X