TATİLDE AİLE ZİYARETİ Mİ TATİLE GİTMEK Mİ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

anonim10000

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
2
1
26
Konuyu kısaca anlatmam gerekirse ailemden 14-15 saat uzaklıkta yaşıyorum. Eşimle aynı yerde çalışıyoruz izinlerimiz aynı zamanlar. Bayramlarda tatilimiz var ekstra 1 hafta yazın 1 hafta da aralıkta var ama ben aralıkta 1-2 gün işe gidiyorum. Ailemin yanına en son nisanda gittik sonrasında eşim kurban da gitmek istemeyince evde geçirdik tatili. Şuan da eşim yaz tatilinde tayile çıkalım istiyor. Ben ailemi ziyarete gitmek istiyorum. Bi sonraki tatilde gidelim diyor ama aralığa kadar 8 ay geçmiş olacak.Yazında çifftlik işleri oluyor. Ailem kasımdan önce gelemiyorlar ve babamlar çok fazla yanıma gelmek istemiyor. Çünkü biz bütün gün işteyiz. Tatile de gitmek istiyorum çünkü annemlere gittiğimde bütün gün ev temizleyip yemek yapıyorum ve annemler tarlada oluyor. Karar veremedim.

Bayramda eşin annenlere gelmeyi kabul etseydi, şu an hiç bunları düşünüyor olmayacaktın

Normalde “bayramda eşim annemlere gelmek istemedi” detayı olmasa, tatile git derdim. Lakin bayram tatilinde annenlere gitmek yerine evde boş boş oturduysa, şimdi de şezlongta uzanmak yerine köyde boş boş otursun derim ben. Evet senin içinde belki hoş olmayacak tatile gitmek varken ama, enazından eşin annenlere gitmediğinizde dönüp dolaşıp bunun ucunun ona da dokunacağını bilecek. Sen bilirsin 🤷🏻‍♀️

tabii ki tatil. aileniz kasimdan once gelemiyor dediğiniz zaten ağustosa giriyoruz.
eylul ekim kasim yani, ne var birkac ayda.
tatiller çiftleri birbirine baglar, yeni anılar yaratir. evliliginize de iyi gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X