tatil önerisi. yardımmm:)

blogenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2014
12
2
Merhaba arkadaşlar:) biz temmuz sonu gibi sevgilimle motorla tatile çıkıcaz. Asos altınoluk o taraflara gitmeyi planlıyoruz. Kalcak gezilcek yerler yapılcak aktiviteler önerilerinizi duymak isterim. Şimdiden teşekkürler :)

Merhaba arkadaşlar:) biz temmuz sonu gibi sevgilimle motorla tatile çıkıcaz. Asos altınoluk o taraflara gitmeyi planlıyoruz. Kalcak gezilcek yerler yapılcak aktiviteler önerilerinizi duymak isterim. Şimdiden teşekkürler :)

bende tatil arayışındayım fikri olanlar yardımcı olabilir mi? denizi çok dalgalı olmayan, temiz, plajı kum olan güzel tatil beldesi önerisi olan var mı? ya da gi memnun kaldığınız,tavsiye edebileceğiniz yerler

asos altınoluk o taraflara hiç gitmedim. sen daha önce gittin mi ? denizi filan nasıl? çok kalabalık oluyor mu plajı

Antalya / Alanya gel canım memleketime tatile .. :KK55::KK55::KK55:
cok begeneceğine eminim .. deniz,kum,günes .. misss :21::21::21:

Antalya / Alanya gel canım memleketime tatile .. :KK55::KK55::KK55:
cok begeneceğine eminim .. deniz,kum,günes .. misss :21::21::21:

denizi nasıl çok dalgalı oluyor mu tatlım? çok derin mi mesela. biz ailecek gideceğimiz için. tam yüzme bilmeyen kardeşlerim var o yüzden deniz çok önemli. rahat rahat yüzme öğrenip yüzebilmeleri için.

denizi nasıl çok dalgalı oluyor mu tatlım? çok derin mi mesela. biz ailecek gideceğimiz için. tam yüzme bilmeyen kardeşlerim var o yüzden deniz çok önemli. rahat rahat yüzme öğrenip yüzebilmeleri için.

şehir içi ileriye kadar alçak olur ( yazın hiç çıkmam ) .. :KK16:
dalga hava bozuk olmadığı sürece ( cok nadir ) dalgalı olmaz .. :21:
internetten araştır istersen alanya diye hoscakal .. :KK3:

bende tatil arayışındayım fikri olanlar yardımcı olabilir mi? denizi çok dalgalı olmayan, temiz, plajı kum olan güzel tatil beldesi önerisi olan var mı? ya da gi memnun kaldığınız,tavsiye edebileceğiniz yerler

Marmaris kleopatra plajını bu konuda çok beğeniyorlar.onun dışında akbük'ün denizini hatırlıyorum, orayı sevebilirsiniz. ve marmaris'ten önce akyaka olabilir

asos altınoluk o taraflara hiç gitmedim. sen daha önce gittin mi ? denizi filan nasıl? çok kalabalık oluyor mu plajı

o tarafların denizi okul tatilinde baya kalabalık oluyor. neredeyse o bütün sahil şeridi. Sadece mazı tarafındaki koylar, onlar da ters yolda oldukları için, sessiz sakin oluyor. yani nispeten

Marmaris kleopatra plajını bu konuda çok beğeniyorlar.onun dışında akbük'ün denizini hatırlıyorum, orayı sevebilirsiniz. ve marmaris'ten önce akyaka olabilir

Canım bu akbük dediğin, Didim-akbük değil mi

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım bu akbük dediğin, Didim-akbük değil mi

yok hayır, bodrumdan akyaka'ya, ya da Marmaris'e doğru giderken bir kıyı şeridi vardır. Pek bir tenhadır. Bu dediğim akbük orda kalıyor. Haritadan bakarsan görürsün. Orda başka meşhur mazı koyu, çökertme koyu vardır. Dediğim gibi yol sapa kaldığı için diğer turistik tesislere göre daha tenhadır.

Tamam cnm not aldım bi kenara. Değerlendireceğim :)) çok sagol

Tatile gidicez tammuz sonu gibi ben ayvalık istiyorum merak ediyorum. Sessiz sakin olur mu beklentileeimiz neler olmalı. Nerelerde kalabiliriz vs

Tatile gidicez tammuz sonu gibi ben ayvalık istiyorum merak ediyorum. Sessiz sakin olur mu beklentileeimiz neler olmalı. Nerelerde kalabiliriz vs

temmuz sonu ayvalık kesinlikle sakin olmaz. Hele hele bayram zamanı cunda'ya girişleri jandarma kapatıyor, o kadar kalabalık oluyor
eğer sessiz sakin bir tatil arıyorsanız ya okul tatili dışında deniz kenarına gidin, ya da denize arabayla 10-15 dakika uzaklıkta yayla kasabaları var, oralara gidin, hem havası da serin olur.

yine sessiz sakin assos'ta sokak ağzı koyu veya kuruoba var. çok lüks bir tatil beklentiniz yoksa orası da olabilir.

ayvalık diğer yerlere göre pahalı bir yerdir. çeşitli butik oteller olduğu gibi pansiyonlar da tercihiniz olabilir. pansiyonların kişi başı fiyatı geçen sene 80'den başlıyordu. Cunda'da da çok güzel butik oteller var. kişi başı 200'den başlar, ama güzeldirler.

Biz kalcağmz yere çok para vermek istemiyoruz. Sadece gecenin bi vakti uyumak icin geleceğim yere çok para vermek sacma geliyor bana. Onu dısarda gezerek harcamak daha mantıklı :) yani kısacası hem uygun hem sessiz sakin biyer lazım bize gürültlü yerler istemiyoruz. Ve birbirine yakın tatil yerleri olabilir cunku tek biyerde gecirmek istemiyoruz :)

Eşimle taze evliyiz bize uygun antalya fethiye marmaris gezillecek vaktimizin boş kalmayacagı nereyi önerirsiniz

X