Tatiiil sorunsalı

Tatile giden insanları potansiyel sapık ilan edecekseniz kendinize otel kapatın. Bisi dicem simdi olmayacak

Siz dalga geçtiğiniz için öyle dedim siz tesettür ne demek algılayamiyorsaniz bende şimdi bişey dicem olmicak

Adenya diye bir otel vardı kuzenim kalmıştı orda çok beğenmişti isterseniz bir bakın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Siz dalga geçtiğiniz için öyle dedim siz tesettür ne demek algılayamiyorsaniz bende şimdi bişey dicem olmicak
Ben dalga gecmedim, tesettür canlıya uygulanır nesneye degil. Algılarımı siz mı acacaksınız?

Hee otel tesettüre giriyor

Sapıkların olmadığı ailevi düzgün ortamlar oluyor tesettür oteli

Onun aciklamasi o degil canim. Muhafazakar insanlarin gittigi kadinlara ayri havuzun bulundugu alkol satilmayan oteller desen? Otel girisinde sapiklik testi yapilmiyor. Bu otellere gitmeyenleri zan altinda birakmak olur bu dedigin.

Adenya diye bir otel vardı kuzenim kalmıştı orda çok beğenmişti isterseniz bir bakın

Offf çok özürdilerim istanbula yakın demişsiniz bisera Hotel var erdek te ulaşımıda rahat .. Benim kuzenim 2 yıl önce tesettür e girdi ailede ilk ve tek kişi bizde ailece tatile çıkılır o yüzden 2 yıldır bizde bir kaç otel denedik bisera ya 2 yıl önce gittik güzeldi

onların hepsi melek zaten elmi kafaları yerden kalkmaz lütfen

hee doğru tesettür oteline gidenlerin içinden sapık falan çıkmaz kesin

Bn de onu söylemek istedim de anlatamadım bibim. Ornek cok da anlayan yok

Size burda ahlak dersi vermeyi çok isterdim. ama sizde haklısınız. istisnalar var malesef bazı tesettür bilmeyen ama içinde olan lar yüzünden herkesin adını kirletiyorsunuz hiç yakışmıyor.
Ben arkadaş dalga geçtiği için sapıkların olmadığı dedim. Tesettür oteli diye birşey yok zaten. Otel islami koşullara uygundur. Alkolsüzdür. Barsızdır vs dir. herkesin tercih meselesi. Kapalı insanlar denize girmicek diye birşey mi var. Yok. O yüzden böyle duruma göre yapılmış birşey bu oteller. ki sadece tesettürlü insanların değil. Açık insanlarında dini koşullarda tatil yapmak için tercihleridir. Herkes kendini bilir. Allahtan korkmayan kuldan zaten utanmaz.

Onun aciklamasi o degil canim. Muhafazakar insanlarin gittigi kadinlara ayri havuzun bulundugu alkol satilmayan oteller desen? Otel girisinde sapiklik testi yapilmiyor. Bu otellere gitmeyenleri zan altinda birakmak olur bu dedigin.

Bundan önceki sayfada yaptım açıklamamı zaten

Sen bize bu düşünce yapısıyla ahlak dersi veremezsin zaten hem Allahtan korkmayan kuldan utanmaz diyorsun hemde normal otele gidenleri sapık ilan ediyorsun neden alındın ki senin tarzında cevap verdim sana yoksa benim ne tesettür otellerle ne de başkasıyla derdim var.

hakkaten tek derdiniz bu olsun kafasına bir eşarp takalım al sana türbanlı otel .derdim varı meşgule ne hacet

Tüm yorumları okudum, bir kısım cidden bu tabiri ilk defa duydukları için garip karşılamışlar ama bir kısım da resmen dalga geçmek amaçlı yorum yapmış. Daha karşınızdakine saygı duyamazken kendinize saygı duyulmasını bekliyorsunuz. Gerçekten üzüldüm.

tikkacım bir derdim var a açılacak bir konu olmadığından ve birkaç arkadaşın durmadan saldırgan tavrından dolayı bu konuşmalar pek üzücü gelmiyor
bana da tesettür otel tabiri komik geliyor açıkcası .arkadaşların herkesi başı kapalı olmayanları sapık saymasını da görmeni isterim basları okursan. bu tarz konuşana anca böyle cevap verilir.

Evet konu yanlış yere açılmış o bariz.. O sapık diyen arkadaşı da asla tasvip etmiyorum. Ben de başı örtülüyüm ama herkese saygı duyarım. İsteyen bikinisi ile girsin isteyen üstsüz dolaşsın gerçekten beni ilgilendirmiyor, herkesin kendi kararı, o öyle uygun görmüş der geçerim. Benim lafım özellikle yorum yapan bir üye var onu hiç hoş karşılamadım ben, direkt saldırıya geçmiş. İlk yorumu yapan kişiden bahsediyorum, inan kullanıcı adı aklımda değil bunu yazarken.. Konu nasıl buraya geldi bilmiyorum, neyse uzun lafın kısası keşke konu uygun yere taşınıp sonrasında da konu sahibine verecek bilgisi olanlar yorum yapsaydı bu kadar uzamazdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…