Tatiiil sorunsalı

hımmm evet sanırım böyledir... mantıklı yani tesettür otelin açıklaması mantıklı

Tesettürlü otel yalnız tesettürlü haşemalıların girdiği otel diye biliyorum et görünmüyo yane
eşleriyle giriyorlar denize havuza amma velakin bikini değil haşema ile herkez

herkes haşema giyecek diye şart yok canım
isteyen haşema ile isteyen bikini ile
bazı oteller plajda kadınlar için yer ayarlayabiliyor o zaman bikini ile de giriyor haşema giyen
bundaki amaç kapalıların rahatça tatil yapabilmesi..

Arkadaşlar yardııımmm. arabamızla gideceğimiz için istanbula yakın bi yer olsun istiyoruz.geçen sefer alanyaya gitmiştik farklı olsun hem de daha yakın olsun.tavsiye edebileceğiniz hem temiz güzel hem de çok tuzlu olmayan otel önerebilir misiniz lütfen.Geç kaldım farkındayım :KK43:
NOT:Tesettür otel tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkürler

İstanbula yakın tesettür otel bilmiyorumda Darıca-Bayramoğlunda ücretsiz bayan plajı var yakınında otel var bulamazsan yakında bir yer düşünebilirsin

konu sahibi arkadaşım uygun fiyatlı güzel bulursan bana da söyleyiver lütfen:KK34:

elmişim tesettür otel kadın erkek havuzu ayrı, plajı da elden geldiğince ayrı tutulan oteldir
benim gitmek için uygun fiyatlı haldır haldır aradığım otel
ama fiyatlar çok uçuk maalesef

biz bikaçyıl önce gitmiştik eşim kızım kardeşim falan
önce ben haşemamı giyip hep birlikte denize giriyorduk
sonra ayrı ayrı havuzlara.. ancak öyle güneşlenebildim :KK34:

Neyse ki denize girebiliyormuşsunuz, burası epey pahalı olmaz mı sırf bu hizmetler yüzünden
Yahu herkes kendi havasında tatilde,insanın kanı bozuk olmasın yeter,gerisi fos.

Bence de cnm

bazıları biraz cahil oldukları için konu sahibiyle dalga geçmeye çalışmışlar. kendileri komik duruma düşmüş :KK1::KK1::KK1:

Tesettür otel ne cok merak ettim gerçekten. Otel tesettüre mi giriyor?

Tesettürlülerin tercih ettiği otel demek oluyor.ben kavramsallaştırmadım yani.tur şirketleri,oteller kendileri bu kavramı kullanıyor.duymadıysanız açıklamış oldum

hahahhahah evet otele tesettür takıyorlar :KK60:

sanırım kadın erkek ayrı yerlerde denize havuza giriliyor bunu kastteti zannımca..ama bişeyi bilmiyorum bak,restaurantlar falan da mı ayrı böyle otellerde? öyleyse çift olarak gitmenin mantığı ne,anca odada görüşüyorsun :):)

Sadece havuzlar,sauna ,hamam ayrı.daha önce bu kadar kişi tarafından duyulmadığına açıkcası çok şaşırdım

Kocamı elin kıllı adamlarıyla aynı havuza sokmazdım ben :KK1:

Ben de anlamadım valla, e ama insan kocasıyla aynı anda güneşlenemeyecekse ne anladım o tatilden.

Aile oteli :KK1:

Ben de elin bikinili kadınlarıyla aynı havuza sokmam.TERCİH meselesi yani

Tesettürlü otel yalnız tesettürlü haşemalıların girdiği otel diye biliyorum et görünmüyo yane
eşleriyle giriyorlar denize havuza amma velakin bikini değil haşema ile herkez

Tamamen yanlış biliyorsunuz.havuzlar ayrı olduğu için haşema değil bikini giyiyoruz

Diğer ilgisiz yorumları bi kenara bıraktım da UYGUN isteğime takılanlar olmuş.Uygun dediysem gittiğim tatilde gecelik kişi başı ücret 250 yi gözden çıkarıyorum zaten.Tesettür oteller diğer oteller gibi ucuz değil fiyat olarak bunu elbette herkes bilir diye düşünmem sanırım benim hatammış

elin ağzı torba değil ki büzesin olmuş başlık altı. madem tesettür oteli bilmeyenler var neden bi zahmet googla yazıp bakmak varken neden yorumlar yapar anlamam.

herkesin tercihine bağlı elbette ama ben de elin adamlarının kadınlarının girdiği havuza hayatta girmem. havuz ne kadar büyük olsa da rahat yüzemem. eşimde Allah'tan benim gibi düşünüyor. dalıyosun çıkıyosun. elin adamı gelip çarpar sinir olursun. havuz eğer kendi aile havuzum değilse parmağımı sokmam. ayrıca doktorunuza da sorabilirsiniz havuz klorlanıp dezenfekte edildiği snaılıyor, peki o klor her mikrobu öldürüyor mu sanıyorsunuz? bi araştırmak lazım.

neyse saygı duyuyorum havuzu sevenlere de. olabilir.

başlık sahibi arkadaşıma tesettür otel tavsiye edemiycem. çünkü çift olarak gidildiğinde havuz kullanıyorsanız gerçekten sıkıcı olabilir. 2 tane haşema (biri ıslandıktan sonra hemen kurumadığından, diğerini giymen için) alıp eşinle kendi seçtiğini deniz kenarı herhangi temiz bir otele gidebilirsin.

bebekliğimden beri her yaz denize girerim mutlaka. çok şükür eşim de denizi çok sever. deniz gibi şifa yok canım. sinüzite cilde birebir.

sana nacizane tavsiyem soğuksu seversen bozcadaya gidebilirsiniz ya da gökçeadaya. isterseniz yine muhafazakarlarla bir arada bir tatil için gökçeadada tesettür oteller varmış. bi kaç arkadaşım tavsiye etmişti :)

Depresyonda olduğunuz çok belli....:KK45:

Derdinizi dertten görmediğim için mi belli ya da "bir derdim var" köşesinde kişi başı gecelik 250 TL gözden çıkarılmış tesettür otel aramadığım için mi belli?

Neyse tesettür otelinize gittiğinizde artık bikininizi mi haşemanızı mı her ne giyecekseniz hangi markadan alacağınız dert olursa yazarsanız, burada olursak derdinizle dertlenir cevaplarız İnşaAllah.
Hoşça kalın.

o kadarda değil canım burası kk tur mu?
aç interneti bak bu kadarda bedavacı olmayın yahu

X