Tatiiil sorunsalı

o kadarda değil canım burası kk tur mu?
aç interneti bak bu kadarda bedavacı olmayın yahu

Bedavacı ne demek yaa? edepsizliğe hiç mi hiç gerek yok.Günlerdir araştırmadığımı ne biliyorsunuz da boş boş konuşuyorsunuz acaba?Ben bizzat giden beğenen arkadaşlardan tavsiye istedim. sizden konu açmadan önce izin alınacağını bilmiyordum kusura (!) bakmayın artık :KK47:

elin ağzı torba değil ki büzesin olmuş başlık altı. madem tesettür oteli bilmeyenler var neden bi zahmet googla yazıp bakmak varken neden yorumlar yapar anlamam.

herkesin tercihine bağlı elbette ama ben de elin adamlarının kadınlarının girdiği havuza hayatta girmem. havuz ne kadar büyük olsa da rahat yüzemem. eşimde Allah'tan benim gibi düşünüyor. dalıyosun çıkıyosun. elin adamı gelip çarpar sinir olursun. havuz eğer kendi aile havuzum değilse parmağımı sokmam. ayrıca doktorunuza da sorabilirsiniz havuz klorlanıp dezenfekte edildiği snaılıyor, peki o klor her mikrobu öldürüyor mu sanıyorsunuz? bi araştırmak lazım.

neyse saygı duyuyorum havuzu sevenlere de. olabilir.

başlık sahibi arkadaşıma tesettür otel tavsiye edemiycem. çünkü çift olarak gidildiğinde havuz kullanıyorsanız gerçekten sıkıcı olabilir. 2 tane haşema (biri ıslandıktan sonra hemen kurumadığından, diğerini giymen için) alıp eşinle kendi seçtiğini deniz kenarı herhangi temiz bir otele gidebilirsin.

bebekliğimden beri her yaz denize girerim mutlaka. çok şükür eşim de denizi çok sever. deniz gibi şifa yok canım. sinüzite cilde birebir.

sana nacizane tavsiyem soğuksu seversen bozcadaya gidebilirsiniz ya da gökçeadaya. isterseniz yine muhafazakarlarla bir arada bir tatil için gökçeadada tesettür oteller varmış. bi kaç arkadaşım tavsiye etmişti :)
Çok teşekkür ederim gökçeadada böyle otellerin olduğunu bilmiyordum.araştıracağım:KK3:

Derdinizi dertten görmediğim için mi belli ya da "bir derdim var" köşesinde kişi başı gecelik 250 TL gözden çıkarılmış tesettür otel aramadığım için mi belli?

Neyse tesettür otelinize gittiğinizde artık bikininizi mi haşemanızı mı her ne giyecekseniz hangi markadan alacağınız dert olursa yazarsanız, burada olursak derdinizle dertlenir cevaplarız İnşaAllah.
Hoşça kalın.

Lütfen siz cevaplamayın.hatta okumayın bile.zira beni sizin konuma yaptığınız saçma sapan yorumlarınızı okumaya mecbur bırakmamış olursunuz:KK20:

Lütfen siz cevaplamayın.hatta okumayın bile.zira beni sizin konuma yaptığınız saçma sapan yorumlarınızı okumaya mecbur bırakmamış olursunuz:KK20:

Hanımefendi boşverin yıpratmayın kendinizi, insanlar dalga geçtiklerini sansınlar.:KK34:
Sorunuzla ilgili bir bilgim yok :) eğer ulaşırsanız beni de bilgilendirir misiniz?

E kadınların kendi aralarında da bikinili dolaşmasını günah olarak görüyor diye biliyorum ben dini kurallarla yaşayan insanlar :44:

E kadınların kendi aralarında da bikinili dolaşmasını günah olarak görüyor diye biliyorum ben dini kurallarla yaşayan insanlar :44:

Kadınların göbek-diz kapağı arası kadınlara namahremdir. ben de buna dikkat ediyorum.hem etmesem de kimseyi ilgilendirmez öyle değil mi.yine de bilgi verdim ben DİNİ KURALLARLA YAŞAYAN İNSAN olarak

Kadınların göbek-diz kapağı arası kadınlara namahremdir. ben de buna dikkat ediyorum.hem etmesem de kimseyi ilgilendirmez öyle değil mi.yine de bilgi verdim ben DİNİ KURALLARLA YAŞAYAN İNSAN olarak

Niye sinirleniyorsun ki?Büyük harflerle yazmak bağırmak demektir.Biz burda adam gibi soru sorduk sadece.Bikini giyiliyor demişsin,bikini denilince göbek diz arasını kapatan giysi anlaşılmıyor.Eğer hayatın burda kimseyi ilgilendirmezse konu açma,he konu açıyorsan terbiye sınırlarındaki soruların gelmesine anormal bakma:KK19:

hayır eşimle AYRI denize girmek istemem olacaktı :26::26: yanlış yazmışım..
o başka yerde ben başka yerde girmem saçma demek istemiştim q abla :26:

:KK1: arkadaşım sen zaten AYRI yazmışsın. Sanırım arkadaşımız yanlış okumuş.

ee biz hamama gidiyok ya, nasıl kapatcaz göbek- diz kapağı arasını... :44:

Niye sinirleniyorsun ki?Büyük harflerle yazmak bağırmak demektir.Biz burda adam gibi soru sorduk sadece.Bikini giyiliyor demişsin,bikini denilince göbek diz arasını kapatan giysi anlaşılmıyor.Eğer hayatın burda kimseyi ilgilendirmezse konu açma,he konu açıyorsan terbiye sınırlarındaki soruların gelmesine anormal bakma:KK19:

Sinirleniyorum çünkü benim konum bikini-haşema-üstsüz denize girme vb konusu değil.nitelendirdiğiniz tabir tuhafıma gitti de ondan büyük yazdım.Bikini giyiliyoru da oraya sadece haşema giyenlerin gittiğini sanan arkadaşları aydınlatmak için yazdım.Yoksa öyle bi zorunluluk yok.Kaldı ki sizin dediğiniz gibi dini kurallara göre yaşayan yada yaşamayan kendisi tesettürlü olmayan ama bikiniyle de erkeklerle aynı havuzda yüzmek istemeyip de buraları tercih edenler de var.onlar da bikini giyiyor mesela...

Bi an gözümde canlandı tesettürlü otel :KK53:
Hey güzel allahım sen kimseyi şemsiye altında duranlardan eyleme...:KK14:

Arkadaşlar yardııımmm. arabamızla gideceğimiz için istanbula yakın bi yer olsun istiyoruz.geçen sefer alanyaya gitmiştik farklı olsun hem de daha yakın olsun.tavsiye edebileceğiniz hem temiz güzel hem tuzlu olmayan otel önerebilir misiniz lütfen.Geç kaldım farkındayım :KK43:
NOT:Tesettür otel tavsiyesi istiyorum. Şimdiden teşekkürler

Konu sahibi şimdiye kadar gidip kaldiklarimin içinde en güzeli angels peninsula idi fiyatı biraz yüksek ama her kuruşuna degiyor biz özel localarda kalmistik hizmetinize iki kisi veriliyor.milletin gurultusunu almanlarin kabaligini ruslarin saygisizligini cekmek zorunda kalmiyorsunuz denizi sahili çok güzel.daha yakinda ama onun kadar lüks olmayan yalova da rizom var kadim erkek plaj ve havuz ayrı sanatcilari idare eder.doğa tatili dersen yuvacık kara aslan bungalov evleri var tam pansiyon doğayla iç içe ATV safarileri paintball trekking jeep safari turlari var ve inan çok eğlenceli tavsiye ederim

Son düzenleme:

evet ben de onu tasvip etmiyorum. diz altı tayt giyiyorum ben şahsen üstüne de mayo.

bunu sizin için demiyorum.. erkeklerle aynı havuza girenlere bir şey demiyorsak ayrı girmek isteyenlere de kimse bişey diyemez. bu topic ülkede hala karşılıklı saygının olmadığının acı bir kanıtı..çok yazık

Monna isim vermek yanlış olur dieye. Balıkesir Altınoluk ta de bir otel var. Bay bayan ayrı havuzu var. Ancak. Bay havuzunu bayanlarda kullanıyor. Tesettür mayolarla giriyordu bayanlar. Ben açığım bende yari kapalı mayo ile girdim. Çok güzeldi. Netten arat bulursun. Biz sezonun başında gitmistik. Çok rahat ettik. Açikbufe diyordu ama değildi çok lezzetliydi.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Konu sahibi şimdiye kadar gidip kaldiklarimin içinde en güzeli angels peninsula idi fiyatı biraz yüksek ama her kuruşuna degiyor biz özel localarda kalmistik hizmetinize iki kisi veriliyor.milletin gurultusunu almanlarin kabaligini ruslarin saygisizligini cekmek zorunda kalmiyorsunuz denizi sahili çok güzel.daha yakinda ama onun kadar lüks olmayan yalova da rizom var kadim erkek plaj ve havuz ayrı sanatcilari idare eder.doğa tatili dersen yuvacık kara aslan bungalov evleri var tam pansiyon doğayla iç içe ATV safarileri paintball trekking jeep safari turlari var ve inan çok eğlenceli tavsiye ederim

Çok teşekkürler hepsini göz önünde bulunduracagim

canım gerçekten benim amacım tercih eleştirmek değil. ne haddime, insanların tercihini eleştirmek bana mı düştü. tesettür otel nasıl oluyor onu bilemedim ben ve diğerleri de sanırım aynı şeyi merak etti... bilgilendiriseniz sevinirim. gerçekten merak ettim.

Canım yorumum şahsına değildi burada açılan konu başka yapılan yorumlar başka merak edilmiş olabilir ama biraz dalga geçer gibi merak olmuş buradaki yorumlar ben de bilmiyorum o tür otelleri hiç bilgim yok sadece varlıklarından haberdarım tepkim dalga geçer gibi olan yorumlara :KK34:

Monna isim vermek yanlış olur dieye. Balıkesir Altınoluk ta de bir otel var. Bay bayan ayrı havuzu var. Ancak. Bay havuzunu bayanlarda kullanıyor. Tesettür mayolarla giriyordu bayanlar. Ben açığım bende yari kapalı mayo ile girdim. Çok güzeldi. Netten arat bulursun. Biz sezonun başında gitmistik. Çok rahat ettik. Açikbufe diyordu ama değildi çok lezzetliydi.

Otel ismini özel den yazar mısınız

Canım yorumum şahsına değildi burada açılan konu başka yapılan yorumlar başka merak edilmiş olabilir ama biraz dalga geçer gibi merak olmuş buradaki yorumlar ben de bilmiyorum o tür otelleri hiç bilgim yok sadece varlıklarından haberdarım tepkim dalga geçer gibi olan yorumlara :KK34:

Tesettürlü kendini korumak isteyen rahat tatil yapmak isteyen vee özellikle alkolsüz olan oteller.
Alkol olan yerden ekmek alınmaz o yüzden ümmetimizin insanları tatillerini böyle değerlerlendirmek istiyor. Ve çok ta güzel başardılar bu islami otelleri

X