Tatiiil sorunsalı

bence konu sahibi otelin tesettüre bürünmesini söylemiyordur :26::26:

bi yerde okumuştum.. oraya giden herkes öyle insanlar oluyormuş. yani eşi tesettürlü, erkek.((( herkes birbirlerine yemin ediyormuş. kuran çarpsınkki bakmaycam diye ) ))
haşeme giyince tuaf bakmıyorlarmış falandı sanırım. çok eskiden okumuştum hatırlamıyorum. ne söylesem yalan olur :26::26:
benim fikrimce kapadokya mardin türü yerler iyi olur. hem gezersiniz hemde su sırta yağ derdi yok

ben şahsen eşimle ayrı yerlerde denize girmek istemem..

Son düzenleme:

biz kimsenin tercihine birşey demedik ki..yargılama yok sadece sorduk nasıl diye..

asmu o ne demek eşimle aynı yerde denize girmek istemem?? aynı yatağa girceksin ,denize neden girmeyesin?bence sen şuanki durumun itibariyle böyle söylüyosun,yani henüz evli olmadığın için garip geliyodur sana..

Tesettürlü otel yalnız tesettürlü haşemalıların girdiği otel diye biliyorum et görünmüyo yane
eşleriyle giriyorlar denize havuza amma velakin bikini değil haşema ile herkez

Tesettür oteller de sadece para tuzağı.

Giyiyorum haşemamı,gidiyorum deniz kenarına.Ne ben bön bön bakıyorum bikiniliye,ne onlar bana.

Herkesin kendi tercihi.Tutun bi ev,giyin haşemanızı girin.

Tesettürlü otel yalnız tesettürlü haşemalıların girdiği otel diye biliyorum et görünmüyo yane

bak bu da bir olasılık..biz hep ayrı ayrı mı diye düşündük,böylesi daha mantıklı....

Allah belamı versin ki kimseye bakmıcam demesine gerenk yok cünkü bakmaması lazım o amcaların

Tesettür oteller de sadece para tuzağı.

Giyiyorum haşemamı,gidiyorum deniz kenarına.Ne ben bön bön bakıyorum bikiniliye,ne onlar bana.

Herkesin kendi tercihi.Tutun bi ev,giyin haşemanızı girin.

Bu kadar işte Mis gibi acıklamış

asmu o ne demek eşimle aynı yerde denize girmek istemem?? aynı yatağa girceksin ,denize neden girmeyesin?bence sen şuanki durumun itibariyle böyle söylüyosun,yani henüz evli olmadığın için garip geliyodur sana..

hayır eşimle AYRI denize girmek istemem olacaktı :26::26: yanlış yazmışım..
o başka yerde ben başka yerde girmem saçma demek istemiştim q abla :26:

Dünya kadar reklamı varken,tesettürlülerin gittiği oteli duymamanıza da ben şaşırdım.Tesettürlü değilim ama nerdeyse bütün kanallarda,internette,gazeletelerde reklamı var.

Ailesiyle tatil yapmak isteyen fakat tesettüründen ötürü diğer otellerde rahat edemeyen,ya da içki satılmayan mekanları tercih edenlere hitap eden oteller.Mesela en meşhuru capris otel dir.

İnternetten araştır istersen konu sahibi.Daha çok yardım alırsın.

ee q abla doğru yazmışım. eşimle denize ayrı girmek istemem demişim

konunun canı çıkmış...

konu sahibi arkadaşım dediğim gibi gökçeada veya diğer adalarda afşa falan var istanbula yakın oralarda deniz kenarı sakin oluyor. haşemanla rahatlıkla yüzersin de güneşlenirsin de.

ben de eşimden ayrı tatl yapmaktn hoşlanmıyorum o yüzden otel yerine bu şekilde devremülk kiralıyoruz. eğer çekirdek ailenle gidiyosan otel skıcı çünkü bayan havuzunda tek başına yüzmek zorunda kalıyosun arkadaşın yoksa.

Tesettür otel ne cok merak ettim gerçekten. Otel tesettüre mi giriyor?

elmişim tesettür otel kadın erkek havuzu ayrı, plajı da elden geldiğince ayrı tutulan oteldir
benim gitmek için uygun fiyatlı haldır haldır aradığım otel
ama fiyatlar çok uçuk maalesef

biz bikaçyıl önce gitmiştik eşim kızım kardeşim falan
önce ben haşemamı giyip hep birlikte denize giriyorduk
sonra ayrı ayrı havuzlara.. ancak öyle güneşlenebildim

canım gerçekten benim amacım tercih eleştirmek değil. ne haddime, insanların tercihini eleştirmek bana mı düştü. tesettür otel nasıl oluyor onu bilemedim ben ve diğerleri de sanırım aynı şeyi merak etti... bilgilendiriseniz sevinirim. gerçekten merak ettim.

hımmm evet sanırım böyledir... mantıklı yani tesettür otelin açıklaması mantıklı

tesettür otel adı üstünde tesettürlülerin tercih ettiği,bayan erkek havuzu ayrı,bazı yerlerde plajlar da ayrı

ama sosyal alanlar ortak olarak tasarlanmış oteller.

Son düzenleme:
Ben geldim, ihtiyacı olan herkesi aydınlatayım.

Arkadaş islami otel demek istemiş. Öyle sandığınız gibi kocişlerden ayrı düşmüyorsunuz. Karma plaj, havuz da oluyor. Restoranlarda karma. Ama isteyen bayanlar için sadece bayanlara özel havuz, fitness içeren otel bunlar.

Küçümsemeye de gelmez. Olay ne kadar paranız olduğuna bakıyor, çok lüks olanları var.

Bir örnek vereyim :

http://www.angelspeninsula.com/tr/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…