Taşınıyorum kizlar. Cok dertliyim yardım.

Selçuklu.

Teşekkür ediyorum ablacığım Allah sizden razı olsun
Bodrumum güzel ve büyük sığmayan tüm eşyayı güzel bir şekilde paketleyip oraya usulüne göre koyacağız inşallah. Öyle Allah evimize huzur mutluluk versin gerisi olur gider.

Bende böyle düşünüyorum inşallah Düşmez kalkmaz bir Rabbimiz var. Herkesin başına her şey gelebilir. Çok teşekkür ediyorum.

2+1 ev 3 kisiye yeterli bence.niye bu kadar uzuldunuz anlamadim ben yillarca 1+1 de oturdum.Ailenizi bu kadar takmayin Gereken yerdede kirmadan cevabini verin.Sanki sokakta kaldik demissiniz.

benimde böyle sorunum oldu ailem de en iyisine layık görmek ister ama milletin maneviyatını gördükçe beni şanslı görüyorlar sende şanslı birisin bence eşin iyiyse en güzel zenginlik bu ben böyle düşünüyorum ve 10 senelik ev kredisi için acaba ömrümüz yetecek mi diyorum ama evimde huzur olduğu için sanırım berekette oluyor .kulağını tıka enişteye sarma insanız sonuçta geriliriz ama hepsi gelip geçici yeter ki mutlu olun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…